Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SAPD - oskarżony przez Pchlarz


Rekomendowane odpowiedzi


Login: kubik2
Nick: @Pchlarz
Serial: E01B85978E4C306C564293008F846A02
Przynależność do frakcji: -
Opis sytuacji: Uciekałem przed SAPD, przez chwile uciekałem helikopterem, następnie podczas lotu helikopterem w nieszczęśliwy sposób się zabiłem. Zrespiłem się na spawnie, kolega po mnie podjechał, i uciekamy dalej. SAPD przebiło mi wszystkie 4 opony i wpadłem do wody gdyż z 4 rozwalonymi oponami było to niewykonalne. Nie zdążyłem wysiąść z samochodu na czas, utopiłem się i niezwłocznie pojawiłem się na miejscu gdzie wpadłem i następnie pokazałem się na miejscu wypadku, nikt nie zwracał na mnie uwagi. Co najlepsze zobaczyłem, że comet został wytepany z wody a co ciekawe administracja nie wytepuje aut z wody, żądam oddania 4900PLN, gdyż autko wsadzone za 5k -- 100pln za water lift. Pod koniec gdy jeżdziłem sobie po mieście San Fierro pojazdem marki sadler nagle zostałem wtepany do więzienia to już w ogóle totalne 0RP.  Funkcjonariusz @Veon się przynzal do wszystkiego. Niestety nie mogę pisać w dziale SAPD, gdyż na 100% by to odrzucili, tu sprawa jest przeanalizowana. Każdy potwierdzi, że normalne to nie jest, żeby podczas jazdy magle jestem wytepywany do paki. Pozdrawiam.
Dowody: https://imgur.com/a/0nUSFTk   - comet wytepany z wody

https://imgur.com/a/hATJ82x  paka podczas jazdy  autkiem
Świadkowie: -

 

//WKLEJAM ZA @Pchlarz bo dał mi żebym mu wkleił

Edytowane przez amx_CEDECE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 13.03.2020 o 17:20, amx_CEDECE napisał:

Niestety nie mogę pisać w dziale SAPD, gdyż na 100% by to odrzucili, tu sprawa jest przeanalizowana.

Jeżeli nie napiszesz to się nie przekonasz. Napisz skargę w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin