Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Historia pewnego Bulleta...


ams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

 

Tworzę ten temat aby przedstawić wam historię którą niektórzy znają... Ale z powodu licznych pytań o "Sell" mojego Bullecika, postanowiłem przedstawić jego historie na forum.

 

Temat będzie zbiorem zdjęć oraz ciekawych podliczeń "kosztorysu" najważniejszego projektu w całej mojej karierze w MTA

 

Historia zaczyna się 13.03.2017 czyli dokładnie 3 lata temu. Szmat czasu, co?

zbliżały się moje urodziny które wypadają 31.03, @RasTi z którym już wtedy znałem się od prawie 3 lat postanowił mnie "Obdarować" czymś fajnym na serwerze. wiedziałem że coś od niego dostane, ale to co się stało... przeszło moje wszelkie oczekiwania...

 

uzxSqTO.png

 

DFu8I4h.png

 

Nowiutki Bullet 1.8! którego co ciekawe poprzednim jak i ostatnim posiadaczem był @Grabsio311 (https://imgur.com/A6sHytC)

 

Pamiętam że wtedy dopiero tak naprawdę rozpoczęła się moja przygoda na 4life :4l:, w tamtym momencie na serwerze miałem przegrane około 250h więc taki prezent musiał zostać zrealizowany tylko za zgodą RCON, cała transakcja była zaakceptowana przez najlepszego RCONa jakiego zna całe MTA @XQward.

 

Od samego początku miałem na ten pojazd jakiś plan, chciałem żeby ten Bullet był utożsamiany z moją osobą, czy mi się to udało? nie wiem, musicie mi powiedzieć :D, ale wydaje mi się że poniekąd udało mi się to zrealizować. 

 

Sam Bullet występował w tylu wersjach kolorystycznych że sam nie jestem w stanie tego policzyć, ale wiem że każda miała coś w sobie... Tutaj parę moim zdaniem udanych kolorów

 

4wHEBub.png

 

6sVJ0m8.png

 

TE63fz7.png

 

UWuoa8v.png

 

 

Może na koniec trochę pobawimy się liczbami :D

 

Na modyfikacje w Kompo (Silnik, Lampy Etc.) wydałem około 600k

Zmiana felgi i dodatki w warsztatach tuningowych to około 120-160k

Zmiany lakieru i malowanie felgi to wartości rzędu 180-250k

 

 

 

Po co stworzyłem ten temat ?

 

Nie mam pojęcia. chyba po prostu chciałem to gdzieś rozpisać i wracać do tego tematu z Nostalgią.

 

 

 

Mam nadzieje że projekt jak i ten temat wam się podoba, napiszcie co o tym myślicie! :)

 

Edytowane przez Arturek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin