Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Kuli


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vZnPPMl.png


 

Witam was bardzo serdecznie! Z tej strony Sekretarz Redakcji @FragusS. Dziś pragnę przedstawić wam - czytelnikom, moją rozmowę z @Kuli. Zapraszam serdecznie do czytania oraz do pisania obiektywnej opinii na temat mojej pracy.

 
 

 

F  - FragusS

K - Kuli

 

F: Witam, z tej strony Sekretarz Redakcji Prasowej 4Life News FragusS. Czy odpowiesz na kilka pytań? 

K: Cześć, z wielką chęcią odpowiem na pytania.

 

F: Na sam początek opowiedz nam proszę coś o sobie.

K: Nazywam się Krystian, mam 14 lat. Pochodzę z małej wioski w województwie Podkarpackim, na co dzień uczęszczam do 8 klasy Szkoły Podstawowej. Z charakteru jestem osobą miłą, towarzyską, ze specyficznym poczuciem humoru. Do moich zainteresowań należy głównie informatyka oraz kolarstwo. W wolnym czasie lubię mapować i spędzać czas ze znajomymi. Uwielbiam również jeździć na rowerze.

 

F: Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

K: Swój wolny czas przeznaczam na wspólną rozgrywkę z znajomymi w MTA, słuchaniu muzyki lub mapowaniu. Gdy nie spędzam czasu przed komputerem to wychodzę na dwór by pojeździć na rowerze gdyż mam bardzo krajobrazową okolicę i tereny, które są wręcz idealne do różnych aktywności sportowych jak na przykład bieganie, kolarstwo i tym podobne.

 

F: W co jeszcze porywasz prócz GTA?

K: Najbardziej skupiam się na GTA lecz gdy zdarzy się sytuacja, że nie gram na serwerze to lubię pogrywać w Business Tour. 

 

F: Skąd wziął się pomysł na twój nick Kuli?

K: Podczas lekcji Historii w szkole, zastanawiałem się nad nickiem jaki mógłbym wybrać. Nagle spojrzałem na gazetkę szkolną gdzie ujrzałem ''Kuli''. Był to Podkarpacki rok Leopolda Lisa Kuli. No i postanowiłem by wybrać nick Kuli.

 

F: Jak trafiłeś na serwer i co zadecydowało, że na nim zostałeś?

K: Na samym początku serwer polecił mi mój kuzyn Mirox, którego swoją drogą bardzo pozdrawiam. Grał on wtedy na serwerze i  zachęcił mnie do wspólnej gry w MTA. Gdy już trafiłem na serwer Mirox dogłębnie oprowadził mnie na serwerze i wytłumaczył mi wszystkie zasady, które tutaj panują. Po dłuższym czasie uznałem, że serwer mi się podoba i postanowiłem na nim pozostać. No i zostałem aż po dziś dzień. 

 

F: Czy początki na serwerze były dla ciebie trudne?

K: Jak to mówią początki bywają różne. Osobiście dla mnie początek tutaj do trudnych nie należał ponieważ mój kuzyn mnie oprowadził, pokazał co gdzie się znajduje i też nie ukrywam pomógł mi w osiągnięciu kilku prostych celów jak zdanie prawa jazdy i tym podobne. 

 

F: Co aktualnie sprawia ci przyjemność podczas rozgrywki na serwerze?

K: Aktualnie przyjemność sprawia mi służba w SARA, na drugim miejscu stawiam pomoc graczom. 

 

F: Opowiedz proszę jak rozpocząłeś swoją przygodę z frakcjami na serwerze?

K: Już od samego początku bardzo chciałem dołączyć do jednej z frakcji. Niemal w każdej rekrutacji starałem się pisać podanie aż do momentu, w którym nie ujrzałem swojego nicku na liście wyników. Niestety początkowo przez dłuższy okres czasu się nie udawało ze względu, na mały staż na serwerze. Po kilku rekrutacjach postanowiłem by napisać podanie do SARA i się udało. Bardzo się ucieszyłem gdy zobaczyłem swój nick na liście.

 

F: Dlaczego akurat SARA?

K: Ponieważ SARA od zawsze była dla mnie ciekawą frakcją pod wieloma względami. Zawsze czujnym okiem obserwowałem ich pracę aby przekonać się, że ich praca nie należy do rzeczy łatwych. Cenię sobie porządek i ład na drogach dlatego myślę, że wybór tej frakcji był słuszny.

 

F: Jaka atmosfera panuje w frakcji?

K: Rodzinna, miła, przyjazna - tak mogę to określić. Zarząd również jest bardzo miły oraz wyrozumiały, zawsze można na nich liczyć. Pracownicy  są bardzo mili i można zawsze liczyć na ich pomoc nie tylko podczas służby ale i również poza nią. Traktujemy się jak jedna wielka rodzina i to jest wyjątkowe w tej frakcji.

 

F: Jaki masz kontakt z współpracownikami?

K: Myślę, że dobry. Każdy pracownik ma inny charakter lecz zawsze można liczyć na bezinteresowną pomoc każdego. Jak już napomniałem wyżej atmosfera w tej frakcji jest wręcz wyjątkowa i myślę, że nie ma takiej w innych frakcjach.

 

F: Masz zamiar zmienić frakcje w najbliższym czasie?

K: Raczej nie zamierzam zmieniać frakcji w najbliższym czasie.

 

F: Jaki posiadasz majątek na serwerze? Powiedz coś więcej.

K: Mój majątek nie jest duży, jest to około 200 tysięcy PLN.  Jeżeli chodzi o pojazdy to posiadam 5 Fortune na serwerze, silnik 1.2 z felgami, spoilerem, malowanymi felgami oraz rantami. Posiadam również Jestera 1.6 z full vizu.

 

F: Przegrałeś na serwerze 960 godz. 50 min. Miałeś kiedyś taki moment, że chciałeś zrobić sobie przerwę od serwera lub w ogóle z niego zrezygnować?

K: Nie, nie chciałem bo po prostu się nie da. Z serwerze się tak związałem, że nie da się robić przerwy.

 

F: Należysz do organizacji Silver Hawk. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tej organizacji? Jaka panuje tam atmosfera etc?

K: Atmosfera jest miła, zarząd jest wyrozumiały i pomocny. W organizacji jestem na randze Hawk. Polecam organizacje, mamy dużo fajnych, sportowych aut.

 

F: Co chciałbyś jeszcze osiągnąć na serwerze? Jakie są twoje serwerowe cele do których dążysz?

K: Na serwerze chce osiągnąć Elegy 2.2 FT.

 

F: Chciałbyś kogoś pozdrowić? 

K: Tak, chce pozdrowić cała frakcje SARA oraz całą organizacje Silver Hawk.

 

F:  Dziękuje serdecznie za rozmowę. Rozmawiał ze mną Kuli. 


Dla Redakcji Prasowej 4Life News

Sekretarz Redakcji FragusS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, veenix napisał:

Są ciekawsze osoby do zrobienia z nimi wywiadu. 

 

3 godziny temu, Adasky napisał:

Sam wywiad jest fajnie napisany, pomimo, iż jest on za krótki, a osoba, z którą przeprowadziłeś wywiad - nie jest zbyt ciekawa.

 

Oczywiście, że są osoby ciekawsze na serwerze aczkolwiek wychodzę z założenia, że każdy zasługuje na to by jego osobowość została zauważona na serwerze. Nie mniej jednak dzięki za opinię. 

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin