Tytuł wątku (wpisujemy w pole tytuł): Skarga na SAPD kierowce <deluXe>. Treść wątku: Nick z serwera: <Tome_k> Login z serwera: <Tome_k> Nick osoby oskarżonej: <deluXe> Powód napisania skargi: <SAPD taranowała mnie ( wjechała podemnie ) nie mogłem się ruszyć po czym zostałem wypchnięty z kolejki i wepchnięty do garażu mechanika informowałem policjantów ale bez skutków mój pojazd został całkowicie uszkodzony ,  na samym końcu policjanci wypchnęli mój pojazd i uciekl