Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na - Karafik oskarżony przez KondzioZiomal


Ksancio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Karafik
    Data i godzina zdarzenia: 15.03.2020 około godziny 13 
    Pełen opis sytuacji: Jechałem sobie picadorem po sf, skróciłem i zatrzymałą mnie policja. Nie chciałem dostać mandatu więc zacząłem uciekać. Funkcjonariusz po około minucie pościgu wjechał we mnie po raz pierwszy, później gdy uciekałem nie wykręciłem i     wjechałem w ściane, po czym funkcjonariusz zaczął mnie blokować i taranować. Następnie przebito mi 4 opony, a pojazd trafił do pp za 5k. Uważam, że SAPD nie miało prawa taranować mnie po tak krótkim czasie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście   AKCJA ZACZYNA SIĘ 1:35

 Ja, KondzioZiomal zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez KondzioZiomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, PO II Karafik.

Od początku wiedzieliśmy że pojedziesz na DM, zawsze tak robiłeś, również tym razem tak zrobiłeś. Tak jak widać na nagraniach, na kilku zakrętach "skróciłem" Ci je, uderzając Cię push-barem. Pościg był totalnie 0RP, tak jak widać na nagraniu, kolega @Veon otworzył ogień w twoja stronę. 

Co do wjazdu na górę, to nie wjechałem na nią, a zablokowaniem ci drogę, przez to że miałem lagi mogło to tak u Ciebie wyglądać. 

Na koniec kiedy razem z kolegą wjeechaliście na DM'a postanowiliśmy zakończyć pościg. Podliczyłem ci mandat, który wyszedł około 11k, czyli auto 5k.

Moim zdaniem, jedno, może dwa uderzenia były nie potrzebne, jednak chcieliśmy uniknąć wjazdu na dm. Myślę, że nie zrobiliśmy nic złego. Czekam na zarząd.

Edytowane przez Karafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karafik napisał:

Od początku wiedzieliśmy że pojedziesz na DM, zawsze tak robiłeś, również tym razem tak zrobiłeś. Tak jak widać na nagraniach, na kilku zakrętach "skróciłem" Ci je, uderzając Cię push-barem. Pościg był totalnie 0RP, tak jak widać na nagraniu, kolega @Veon otworzył ogień w twoja stronę. 

Nie mogliście wiedzieć, że pojade na DM dlatego, że zawsze tak robiłem, bo nigdy tak nie zrobiłem. Sądzę, że informacja ta pochodziła od kolegów Supporterów, którzy zobaczyli, że pewien gracz z serwera podpuszcza mnie do pojechania właśnie na tą strefę. Jak dla mnie to wy zagraliście totalne 0RP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin