Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dziekuje..


TwinTurbo^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żegnam Was moi mili gracze...

 

Niestety ale na 4L czuję się gorszy od wszystkich oraz niechciany... i co z tego ze mam moda na YA?? Moze jestem naiwny i dlatego odszedlem? Nie k*rwa...

Nikt mnie tutaj nie doceniał... od nikogo nie uslyszalem nigdy dziękuję oraz pewne osoby gardziły mną... z administracji RCON to tylko moznabylo z Qwardem pogadac a tak to nic... za te grafiki co zrobilem, co stracilem mnostwo czasu gdzie moglbym poswiecic to na nauke nie uslyszalem nigdy skromnego "dziękuję"... czuje sie poprostu tutaj gorszy od wszystkich.... oczywiscie bylo kilka osob ktore bardzo lubilem, lecz to znikoma ilosc...

• Cola

• ShowMe

• Kasia105

• XQward

• R@dClip

• Gixx

• Bandito

• Davlo

• Szach

• Bolek.

•Answer

 

Inne osoby poprostu gardzily mna... gdy wyszedlem ledwo co po wypadku a mialm oddac 5k to komantarze "oddawaj hajsl go**o mnit to obchodzi ze miales wypadek.. " PAMIETAJCIE TO SA TYLKO WIRTUALNE PIENIADZE...

 

Zegnam sie z Wami. Moze na miesiac, moze na dwa, a moze na zawsze.. jezeli czlowiek robi coś, a potem efekt jest odwrotny niz spodziewany... to juz naprawde nie chce sie nic.... S4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin