Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak wyłączyć powiadomienia na Mumble


Polixon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Witam, dzisiaj przedstawię wam mój pierwszy poradnik. W tym poradniku pokaże wam jak wyłączyć powiadomienia na Mumble. Chodzi mi o te powiadomienia 

typu ktoś wszedł na serwer lub na jakiś kanał na którym w ogóle nie jesteśmy.

Sam szukałem takiego poradnika i nie znalazłem, lecz postanowiłem trochę poszukać w ustawieniach i udało mi się dojść do oczekiwanego rezultatu. Myślę, że 

przyda się to niejednej osobie. Dobra przejdźmy do rzeczy.

Początkowo musimy oczywiście odpalić Mumble.

Następnie wchodzimy w Opcje>Konfiguracja. Znajduję się to w górnej części ekranu.

Cytat

Poradnik1.png.8d7f305ce51d3ed8c5144a97e64e468b.pngPoradnik2.png.25a8a746fb2d47b66c0c1eb9fd8f49f5.png

Następnie wchodzimy w zakładkę Wiadomości, znajdująca się po lewej stronie okienka.

Cytat

Poradnik3.thumb.png.6446254a9c12972e08d5e3cb73aa17c9.png

I teraz powinniśmy widzieć coś takiego.

Cytat

Poradnik4.thumb.png.0efd69ead40b37fcb7400d6de0afeeae.png

Interesuję nas tabela zaznaczona strzałką

Tutaj odznaczamy powiadomienie i plik dźwiękowy, nie jestem pewien czy odłączenie pliku dźwiękowego jest wymagane i czy nie wystarczy samo powiadomienie.

I odznaczamy takie rzeczy jak:

-Połączenie się z serwerem

-Opuszczenie serwera

-Wykopanie użytkownika

-Wyciszenie (ktoś inny)

-Użytkownik podłączony i dołączył do kanału

-Użytkownik opuścił kanał i rozłączył się 

Po tym wszystkim nie powinniśmy otrzymywać tych irytujących powiadomień, a jeśli jakieś by jeszcze przychodziły to polecam sprawdzić jakie i wyłączyć je, tak jak te teraz.

Nie wiem czy wszystko zrobiłem dobrze, lecz wiem, że tych powiadomień nie powinno już być, jeśli coś zrobiłem źle to proszę o napisanie o tym niżej, bądź w prywatnej wiadomości na

forum. Całkiem możliwe, że odznaczenie nie których opcji w tym poradniku było nie potrzebne.

Mam nadzieję, że komuś to się przyda i przypominam, że to mój pierwszy poradnik, więc przepraszam za wszystkie błędy  w zdjęciach, które mam nadzieję, że się nie pojawiły. ;) 

Edytowane przez Polixon
Upiększanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin