Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Karafik - oskarżony przez ktosegg


mefedrop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

                   Nick funkcjonariusza: @Karafik
                             Data i godzina zdarzenia: 17.03.2020 w godzinach porannych
                            Pełen opis sytuacji: a wiec jak widac na ss widzialem gracza pod mapą , po zderzeniu oskarżony wyszedl z pojazdu i bez zadnego slowa oddal strzaly w moje opony , wedlug mnie taka                                         sytuacja nie powinna miec miejsca i osoba w frakcji powinna dawac o wiele lepszy przyklad innym graczą , oraz sie kontrolować . 
               Dowód, który to potwierdza całe zajście:  https://imgur.com/a/ShvMwxu


    Ja, ktosegg zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, PO II Karafik.

Jechałem sobie pięknie ładnie, i nagle wyjeżdżasz mi pod prąd z prędkością 100-120km/h, stwarzając bezpośrednie zagrożenie mojego życia, jak i innych kierowców, gdyż tam jest ograniczenie 80km/h + jest górka. Staranowałeś mnie, po czym zjechałem na bok poczekałem 5-10sekund, i kiedy zacząłeś odjeżdżać dałem Ci oponkę. Chciał otrzymać od Ciebie jedno słowo - przepraszam. 

A co do jazdy pod ziemią, nie moją winą jest to, że masz lagi. Nie zwalnia to Cię jednak z jazdy KRD oraz uważania na innych.

Czekam na zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Karafik napisał:

Witam, PO II Karafik.

Jechałem sobie pięknie ładnie, i nagle wyjeżdżasz mi pod prąd z prędkością 100-120km/h, stwarzając bezpośrednie zagrożenie mojego życia, jak i innych kierowców, gdyż tam jest ograniczenie 80km/h + jest górka. Staranowałeś mnie, po czym zjechałem na bok poczekałem 5-10sekund, i kiedy zacząłeś odjeżdżać dałem Ci oponkę. Chciał otrzymać od Ciebie jedno słowo - przepraszam. 

A co do jazdy pod ziemią, nie moją winą jest to, że masz lagi. Nie zwalnia to Cię jednak z jazdy KRD oraz uważania na innych.

Czekam na zarząd.

1. czy masz jakiś dowód na to ze próbowałem odjechać? i z tym, Staranowałeś mnie, po czym zjechałem na bok poczekałem 5-10 sekund, i kiedy zacząłeś odjeżdżać dałem Ci oponkę, było tak, ze poczekałeś maksymalnie 5 sekund bo tyle trwało zanim wysiadłeś z auta i oddałeś strzały w moją oponkę, nie dałeś mi szansy nic napisać przez te twoje,, 5 sekund ,, .

2., Jechałem sobie pięknie ładnie, i nagle wyjeżdżasz mi pod prąd z prędkością 100-120km/h, stwarzając bezpośrednie zagrożenie mojego życia, poproszę również dowód na to ze jechałem te twoje 100-120 km/h, oraz ze jechałem pod prąd, na ss widać ze to ty jesteś na nie swoim pasie, i próbujesz mi wmówić, że to ja jadę pod prąd ...

3, A co do jazdy pod ziemią, nie moją winą jest to, że masz lagi. Nie zwalnia to Cię jednak z jazdy KRD oraz uważania na innych. nie masz tez jak tego udowodnić , również mógłby być to twój problem z Internetem ...

 

 

a więc podsumowując proszę pomyśl jak dasz następną odpowiedz

 

oraz proszę aby gracz został oskarżony , oraz został zmuszony do zwrócenia pieniędzy za wyrządzone szkody na pojeździe , oraz mój stracony czas

Edytowane przez ktosegg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://imgur.com/a/XJfyJPN

 

nie jestem pewien , ale na ss widac chyba tylne lampy radiowozu [ nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa ] oraz po sladach samochodu mozna wywnioskowac ze mnie po prostu cofnelo poprzez uderzenie . 

 

oraz gracz wyslal mi 300 zl co jest smieszne poniewaz opona kosztuje 400 pln + naprawa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin