Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs o 10.500!


Bogens
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ciapcioki! :D

Z racji iż jest kwarantanna, a co za tym idzie niektórzy zaczynają się nudzić... Czas się trochę pośmiać! Z tej okazji przygotowałem dla was konkurs!

Jego celem jest napisanie jak najgłupszego komentarza jaki tylko przyjdzie wam do głowy! Może to być zdanie typu:,,Woda barwi fenoloftaleinę na zielono", po jakieś proste słowo np:..Pryncepałki". Komentarz, który najbardziej mnie rozbawi wygrywa 10.500PLN!

Oprócz tego warunkiem konkursu jest zaobserwowanie mojego profilu (gdyż tam pojawią się wyniki :D) oraz zostawienie reakcji pod tym postem!

Do dzieła kochani! Czas się trochę uśmiać :D

Powodzenia! Wyniki ukażą się 26.03.2020!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwutlenek sodu (4) rozpuszcza się w wodzie po czym woda staje się bardziej ziarnista i zabarwia na na kolor biały, po chwili powstaje chlorek potasu (5) robi się gęsty i ulatnia się w powietrzu po czym dochodzi do zapłonu i zapala się cała zawartość robiąc zielony dym. Pozdrawiam

Edytowane przez neejm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin