Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na HeroS* - oskarżony przez KAR_90lewap


cosx000.UwU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @HeroS*
    Data i godzina zdarzenia: 2020-03-24_23-27-02
    Pełen opis sytuacji: Zauważyłem że jechał ww. funkcjonariusz na sygnale, więc postanowiłem za nim pojechać. Gracz HeroS* wykręcił, ktoś w bandito (SS1) w niego wjechał. Ja nawet nie dotknąłem go.

Potem funkcjonariusz pojechał na ulicę pod górkę, stanął i rozstawił kolczatki. Z tego faktu że byłem w połowie kolczatek jak je rozstawił, przebiło mi tylne opony, zarzuciło mną i zjechałem w dół.

Gracz zaczął do mnie strzelać i poprzebijał mi wszystkie inne opony.

Przypomnę że ani razu przed przebiciem ich nie drasnąłem radiowozu, lub funkcjonariusza.

Nalegam o pokrycie kosztów opon przednich (tylne przebiłem z mojej winy na kolczatkach).
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/cVT63AZ


    Ja, KAR_90lewap zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez KAR_90lewap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin