Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Karafik - oskarżony przez KAR_90lewap


cosx000.UwU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Karafik
    Data i godzina zdarzenia: 2020-03-24_23-55-49
    Pełen opis sytuacji: Jechałem drogą (SS3) i oskarżony we mnie wjechał (z mojej winy), wysiadł i przestrzelił mi oponę (SS1).

Co do wypowiedzi oskarżonego - nie wiem za co już mi nie można darować (SS4).

Na SS2 uszkodzenia których doznał szanowny Pan, nie były katastrofalne, jedynie urwany zderzak, nie rozumiem czemu zostałem za nieustąpienie pierwszeństwa ukarany kwotą co dopiero kupionej opony.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/94jxLse


    Ja, KAR_90lewap zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez KAR_90lewap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, PO II Karafik.
Oskarżający jeździł ciągle za nami, utrudniał nam pościg, szukał tylko powodów do napisania skargi. Tak jak widać na kolegę @HeroS* również napisał. 

Co do samej skargi. Osoba ciągle jeździła za mną, na pościgu wiele razy dawaliśmy binda. Kiedy wyjechał mi na skrzyżowaniu z prędkością ok. 200km/h podjechałem do niego, zaczekałem z 10-15sekund na zwykłe przepraszam, niestety nie otrzymałem takiego słowa, dlatego też przestrzeliłem mu jedną oponę. Miałem prawo do użycia broni palnej, z racji, że osoba ta wcześniej utrudniała nam pościg, a wjeżdżając z taką prędkością we mnie, mógł mnie po prostu zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Karafik napisał:

Kiedy wyjechał mi na skrzyżowaniu z prędkością ok. 200km/h

43z3ogv.png

Czy na tym odcinku drogi byłbym w stanie jechał 200kmh? Muszę wyhamować i skręcić. Na odcinku 20m nie przyspieszyłbym ze 80-100 do 200kmh.

15 minut temu, Karafik napisał:

Kiedy wyjechał mi na skrzyżowaniu z prędkością ok. 200km/h podjechałem do niego, zaczekałem z 10-15sekund na zwykłe przepraszam,

FMHYeKd.png

Na SS1 widać animację wysiadania z pojazdu (godzina 23:54:21), na SS2 oskarżony już zdążył napisać "Ile można?" i odjechać (godzina 23:54:32). Między screenshotami jest 11 sekund. W tym czasie już odjechałeś (wsiadanie i odjeżdżanie trwa z 2 sekundy), a ty mi mówisz że czekałeś 10-15 sekund, gdzie realnie to było poniżej 10.

 

25 minut temu, Karafik napisał:

szukał tylko powodów do napisania skargi.

Otóż nie tym razem. Nie szukałem powodów do pisania skargi podczas tamtego pościgu, lecz znalazłem go po działaniu innego oskarżonego.

(to jest poruszanie tematu innej skargi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KAR_90lewap napisał:

43z3ogv.png

Czy na tym odcinku drogi byłbym w stanie jechał 200kmh? Muszę wyhamować i skręcić. Na odcinku 20m nie przyspieszyłbym ze 80-100 do 200kmh.

Na tym odcinku raczej nie.

Ale na tym tak: https://imgur.com/a/EFAUzfq

7 minut temu, KAR_90lewap napisał:

 

FMHYeKd.png

Na SS1 widać animację wysiadania z pojazdu (godzina 23:54:21), na SS2 oskarżony już zdążył napisać "Ile można?" i odjechać (godzina 23:54:32). Między screenshotami jest 11 sekund. W tym czasie już odjechałeś (wsiadanie i odjeżdżanie trwa z 2 sekundy), a ty mi mówisz że czekałeś 10-15 sekund, gdzie realnie to było poniżej 10.

Widać jak już wysiadłem po odczekaniu około 10-15 sekund czekania na przeprosiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karafik napisał:

Na tym odcinku raczej nie.

Ale na tym tak: https://imgur.com/a/EFAUzfq

Cóż,

bOiVTuO.png

Czerwona linia to ja, niebieska to radiowóz.

Wyprzedziłem cię, ty skręciłeś w prawo, ja pojechałem prosto i na kolejnym skrzyżowaniu skręciłem w prawo.

Nie wiem skąd wziąłeś to że jechałem ciągle prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KAR_90lewap napisał:

Cóż,

bOiVTuO.png

Czerwona linia to ja, niebieska to radiowóz.

Wyprzedziłem cię, ty skręciłeś w prawo, ja pojechałem prosto i na kolejnym skrzyżowaniu skręciłem w prawo.

Nie wiem skąd wziąłeś to że jechałem ciągle prosto.

Nie przypominam sobie, abyś jechał koło mnie, najwyraźniej kłamiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Karafik napisał:

najwyraźniej kłamiesz.

Wypuściłem szybciej powietrze nosem (serio :4l:)

Wypowiedź nr. 1:

2 godziny temu, Karafik napisał:

Oskarżający jeździł ciągle za nami

VS

Wypowiedź nr. 2:

26 minut temu, Karafik napisał:

Nie przypominam sobie, abyś jechał koło mnie

Czy to jest zaprzeczanie samemu sobie?

 

Nie piszę skarg w których kłamię, lub sytuacje wymyśliłem na swoją korzyść. Nigdy tak nie zrobiłem i nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin