Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nemezis16

KARA ZDJĘTA Wniosek o odwieszenie prawa jazdy Nemezis ukarany przez TheArasik.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Nemezis
SerialC0ECD9F0AB205536F94680B956EADD14
Powód: Przychodzisz tu tylko żeby odwalać 9 kar w tym miesiącu  
Nick osoby nakładającej kare: @TheArasik.
Data otrzymania kary: 23marca
Długość kary: 30d
Opis sytuacji: jechałem autostradą i odbijając się wleciałem na mechanika lv z komponentami.
Coś od siebie: popełniłem błąd. Wykonując akrobacje siedziałem na ts3 z innymi graczami jednemu udostępniłem powiedział żebym wyskoczył pokazał mu jak to się robi bo on "niby nie umie i nie wierzy ze się tak da" on jechał przede mną i kilka razy celowo uderzał w lampe mówiąc mi że się nie renderuje  i jej nie widzi w końcu pokazałem mu jak to się robi wyskoczyłem i poleciałem za mechanika. Gracz celowo mnie podkusił i sprowokował abym to ja stracił prawo jazdy. To nie znaczy że to jego wina tylko moja lekkomyślność. Jednak chciałbym móc prowadzić samochód ostatnio zakupiłem Sentinela i przypomina mi BMW którym wspaniale można polatać bokiem. Jest to nieszkodliwe i sprawia przyjemność w kontrolowanym poślizgu można pojeździć z wieloma graczami i zwrócić na siebie uwagę. Miałem spore plany jeżdżąc i nagrywając ciekawostki o pojazdach na 4life myślałem żeby zacząć od Sentinela które nie tylko dobrze wygląda ale również dobrze leci bokiem i nie trzeba mieć elegy żeby dobrze śmigać bokiem. Oraz chciałem stworzyć projekt Audi a4b5 (Primo).

Proszę o rozważenie apelacji zależy mi. Od jakiegoś czasu myślałem nad rozważną jazdą i przyjemnie spędzanym czasie na 4life. następnym razem pomyślę jak ktoś mi zaproponuje (takowe odwalanie odmówię i skończę znajomość z takimi graczami) Pozdrawiam życzę zdrowia w tym czasie kwarantanny :D
Odnośniki do poprzednich apelacji: Pierwsza i mam nadzieje ostatnia w mojej karierze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karę mogę zdjąć pod jednym warunkiem, mianowicie następne odwalanie zakończy się zabraniem prawa jazdy na okres 120 dni oczywiście bez możliwości apelacji, który w tym przypadku będzie nie do ominięcia. Zgadzasz się? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności