Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

✮✮ Wyniki konkursu z okazji 5-tych urodzin serwera oraz wspomnienie eventów ✮✮


Kenny.gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tu zgromadzonych! 

Dziś wybił dzień wyników konkursu z okazji 5-tych urodziny serwera o Uranusa.

Przed tym jednak chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat eventów które organizowałem dnia 29.03.2020. Wiadomo nie każdy brał w nich udział. Chce wiedzieć, czy ów eventy mają sens by występowały częściej i chciałbym wiedzieć jakie  macie pomysły na wykorzystanie tych ,,map":

,,żużel"

Jest to mapa na której tego dnia zorganizowałem wyścig sanchezami, coś na zasadzie ,,żużlu." 

Spoiler

rrQBeps.png

Imiejsce- @KulpiKK 10000pln IImiejsce- @Gunlog 2000pln IIImiejsce- @lcarix 1000pln

HNhxaN4.jpg 

ngBVi4G.jpg

,,tor dla pojazdów rc"

Występują na nim przeszkody.

Spoiler

5QxksFD.jpg

Event tego dnia wygrał @Gunlog-15000pln, reszta uczestników dostała po 1000pln- @KondzioZiomal @lcarix @Dzierzyk* @Lotusey

,,tor przeszkód"

Jest to miejsce z przeszkodami które można pokonać np: motorami, rowerami.

Spoiler

67jV82J.png

Na event zaprosiłem 30 graczy, wyznaczyłem tor po którym mają się poruszać. Całość była kontrolowana z pomocą Supportera @Kozixon
Tym którym się udało, zostali przeniesieni na kolejny etap eventu, czyli mapę z pojazdami rc (zwycięzcy podani wyżej)

Mam nadzieje, że w skrócie przedstawiłem wam mapy które z tego co mi wiadomo  były używane kilka razy dawno temu. Chciałbym usłyszeć wasze opinie na ich temat oraz pomysły na ich wykorzystanie.

 

Przejdźmy jednak do rzeczy!

Konkurs o Uranusa 14 na serwerze wygrywa @Kumpelek, gratulacje!

https://imgur.com/a/IRY4V0k (przebieg losowania)

Zgłoś się do mnie na serwerze po odbiór pojazdu. (48h)

Więcej o jego specyfikacji możecie przeczytać tutaj: 

 

 

Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi :hah:

Kenny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin