Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Szefem SAPD CampeQ


cruzeN.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KzLlt3L.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie, ja jestem Redaktor cruzeN, a moim dzisiejszym gościem jest nie kto inny, jak sam Szef SAPD, Chief of Police @CampeQ! Miłego czytania. :) 


cruzeN: Witam, z tej strony Redaktor cruzeN. z Redakcji 4Life News. Mógłbym zająć parę chwil na wywiad?

CampeQ: Hej, oczywiście.

cruzeN: Świetnie. Na początku, standardowo, proszę, abyś opowiedział co nieco o sobie, przedstawił się naszym Czytelnikom. 

CampeQ: Nazywam się Mateusz, lat 16 i mieszkam w okolicach trójmiasta. Chodzę do klasy pierwszej liceum o profilu sportowym z edukacją pożarniczą. Jestem bardzo towarzyską osobą z poczuciem humoru i dużym dystansem. Na co dzień rozwijam swoje pasje, poświęcam czas rodzinie, znajomym i dziewczynie na tyle, ile mogę, bo, poza tym, w ostatnim okresie mam sporo nauki i obowiązków. Na serwerze można mnie spotkać pod nickiem CampeQ, najczęściej na służbie, choć i to jest rzadkością.

cruzeN: Profil sportowy z edukacją pożarniczą? Brzmi dość nietypowo, ale ciekawie. Jaki zawód po takim profilu mógłbyś wykonywać? Zwykły strażak, czy może coś innego, specjalnego?

CampeQ: Szkoła umożliwia mi pracę w jakichkolwiek służbach mundurowych, jednak ja od początku stawiałem cel za strażaka, już od kilku lat jestem z tym powiązany. Mało jest takich profili, lecz jeśli ktoś jest z okolic, i zastanawia się nad wyborem, to z uśmiechem na twarzy mogę polecić tę szkołę.

cruzeN: Rozumiem. Przejdźmy teraz do serwera. Od kiedy grasz na 4Life?

CampeQ: Na serwer dołączyłem 2 września w 2017, czyli od dwóch i pół roku.

cruzeN: Co ci się w nim spodobało? Co sprawiło, że zostałeś na dłużej?

CampeQ: Głównie frakcje, atmosfera i ludzie pracujących w nich. Serwer zrobił na mnie dobre wrażenie, nie ukrywam, wciągnąłem się. Zostałem na dłużej raczej przez chęć zdobycia wysokiego stanowiska we frakcji, chciałem wykorzystywać wolny czas w sposób, jaki przynosił mi frajdę. Również gdzieś w środku głowy była myśl, że fajnie by było na takim serwerze być kimś więcej, niż zwykłym graczem.

cruzeN: No, wychodzi na to, że ci się udało. Skoro już padło słowo frakcja, to opowiedz proszę, kiedy dołączyłeś do SAPD i kto wówczas był szefem?

CampeQ: Do SAPD dołączyłem w grudniu 2017 roku, gdzie frakcją dowodził Wujcio_BS. Szmat czasu, wtedy frakcja była prowadzona w stylu polskim.

cruzeN: W jakich okolicznościach otrzymałeś awans na Szefa? Jak wyglądała wówczas sytuacja frakcji i jakie największe wyzwania przed tobą stały?

CampeQ: Nie było to nic nadzwyczajnego - odejście lidera i wybranie nowego, jego zastępcę. Sytuacja była dobra, jak w większości przypadkach, w raz ze zmianą lidera zostały napisane nowe, bądź wcześniejsze propozycje, które nie zostały przyjęte. Największymi wyzwaniami było raczej unormowanie zasad i przywilejów jednostek we frakcji, wybranie mojego następcy i zmiana kilku zasad wewnątrz-frakcyjnych. Od początku dążę, by pracownicy tej frakcji byli zadowoleni i mieli frajdę ze służby, staram się im to umożliwiać.

cruzeN: Pozwól, że poruszę teraz temat Supporta. Jeśli mnie pamięć nie myli, to kiedyś nim byłeś, prawda?

CampeQ: Dokładnie tak, odszedłem z rangi w grudniu tamtego roku.

cruzeN: Z jakiego powodu odszedłeś? Nie tęsknisz za tym?

CampeQ: Powodem odejścia był ograniczony czas na wykonywanie reportów, wiadomo, szkoła, lider frakcji i trudny czas w życiu prywatnym. Tęsknię, właśnie ostatnio rozmyślam nad powrotem, jednak nie mogę się do tego przekonać, gdyż nawet w tym wolnym czasie przez wirusa rzadko mnie można spotkać na serwerze.

cruzeN: Mam nadzieję, że jeszcze będzie ci dane pełnić tę funkcję. Masz jakieś plany na przyszłość?

CampeQ: Po zdaniu matury i skończeniu szkoły, dalsza nauka w kilkumiesięcznej szkole strażackiej, bodajże w Poznaniu lub Krakowie. Po tym już praca w państwowej straży. Również w planach mam otworzenie na boku jakiegoś mniejszego biznesu, ale to są tylko plany, nikt nie wie, jaki czeka nas los.

cruzeN: Jasne, w każdym razie życzę powodzenia w realizowaniu ich. To już niestety wszystkie pytania na dziś. Chciałbyś coś jeszcze dodać od siebie albo pozdrowić kogoś?

CampeQ: Chciałbym przekazać wszystkim czytelnikom, by nie wychodzili z domów, dbajcie o siebie. Pozdrawiam wszystkich graczy, Frakcję, Administrację i rodziców. Nie mógłbym zapomnieć o @LazzaR. i @4Ever.. Dziękuję za wywiad, życzę zdrówka. :)

cruzeN: Podpinam się do pozdrowień. Dziękuję Ci za twój czas, miłego wieczoru i powodzenia w dalszym prowadzeniu Frakcji.

CampeQ: Dziękuję, miłego.


Wykonał Redaktor cruzeN. dla Redakcji 4Life News.

Edytowane przez japkooo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad ciekawy, aczkolwiek ten tytuł "szef" jakoś nie pasuje, lepiej jakbyś użył słowa "lider".  A co do samego respondenta to mnie mocno zszokował bo myślałem, że jest o wiele starszy :o Chociaż oczywiście wiek nie gra tu dużej roli.

Edytowane przez Brucee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin