Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na darkmon - oskarżony przez DawX


DawX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: darkmon
    Data i godzina zdarzenia: 01.04.2020 około godziny 15:30
    Pełen opis sytuacji: Bylismy razem na akcji przy strefie DM, na której pan darkmon już dawał swoje piękne uwagi odnosnie naszego działania. Skarga jednak jest o czyms innym, ponieważ kiedy wracalismy z ciałem poszkodowanego do szpitala na sygnałach swietlnych to Funkcjonariusz darkmon nas zatrzymał przy Garver Bridge z prędkoscią 206 km/h. Oczywiscie zatrzymałem się po czym Funkcjonariusz zarzucił mi nadużycie sygnałów swietlnych podczas transportu zwłok do szpitala. Prosiłbym o ukaranie oskarżonego ponieważ jeżeli jest w frakcji SA Police Department to niech przy tym zostanie a nie pcha się w życie innych frakcji tj. SA Medical Department. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście

Tu widać jak funkcjonariusz darkmon mnie zatrzymuje jadać na sygnałach na autostradzie.

Cytat

[2020-04-01 14:38:49] [Output] : darkmon [698]: Witam, Sergeant I darkmon się kłania. San Andreas Police Departament
[2020-04-01 14:38:50] [Output] : DawX [786]: Witam, z tej strony Lekarz SOR'u DawX z San Andreas Medical Department.
[2020-04-01 14:38:54] [Output] : DawX [786]: O co chodzi?
[2020-04-01 14:39:09] [Output] : darkmon [698]: A Panowie z sygnalizacją z ciałem jadą?
[2020-04-01 14:39:12] [Output] : Administrator RCON ZbyK.gg porzucił walizkę z zawartością 50000 PLN, podpowiedź: Red County (x2)
[2020-04-01 14:39:13] [Output] : darkmon [698]: Nie pomyliło się wam?
[2020-04-01 14:39:14] [Output] : DawX [786]: Tak mi kazali
[2020-04-01 14:39:17] [Output] : Gracz Greyna.gg znalazł walizkę porzuconą przez ZbyK.gg, a w niej 50000 PLN.
[2020-04-01 14:39:19] [Output] : misz3l [123]: Rozkaz to rozkaz.
[2020-04-01 14:39:22] [Output] : darkmon [698]: To się nazywa nadużycie
[2020-04-01 14:39:26] [Output] : DawX [786]: A tobie się nie pomyliło że mnie zatrzymujesz jak jadę na sygnale?
[2020-04-01 14:39:35] [Output] : DawX [786]: To proszę napisać skragę, tyle?
[2020-04-01 14:39:37] [Output] :  ** Zgasiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2020-04-01 14:39:38] [Output] :  ** Uruchomiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2020-04-01 14:39:38] [Output] :  ** Zgasiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2020-04-01 14:39:39] [Output] :  ** Nie udało się uruchomić silnika w Pojeździe!
[2020-04-01 14:39:40] [Output] :  ** Nie udało się uruchomić silnika w Pojeździe!
[2020-04-01 14:39:41] [Output] :  ** Uruchomiłeś/aś silnik w Pojeździe!
[2020-04-01 14:39:42] [Output] :  ** Zwolniłeś/aś ręczny w pojeździe!
[2020-04-01 14:39:42] [Output] : darkmon [698]: Z radością
[2020-04-01 14:39:43] [Output] :  ** Zapaliłeś/aś światła w Pojeździe!
[2020-04-01 14:39:45] [Output] : darkmon [698]: Pana stopień?
[2020-04-01 14:39:48] [Output] : DawX [786]: Witam, z tej strony Lekarz SOR'u DawX z San Andreas Medical Department.
[2020-04-01 14:39:51] [Output] : DawX [786]: dowidzenia
[2020-04-01 14:39:53] [Output] : darkmon [698]: Dziękuję bardzo


    Ja, DawX zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane 6 Czerwiec 2018 przez Skipciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant I darkmon się kłania

Zaczynając od początku. W czasie patrolu z funkcjonariuszem @xDeynNxzauważyliśmy iż wracaliście że zdarzenia transportując ciało gracza @SandPower używając sygnalizacji świetlnej co uznałem za nadużycie. Przytoczę tutaj serwerowy kodeks ruchu drogowego:

5.Kierowca pojazdu uprzywilejowanego ma prawo do przekraczania prędkości, jazdy pod prąd, wykonywania manewrów drogowych w miejscach niedozwolonych, zatrzymywania się oraz postoju w miejscach niedozwolonych. Jednakże każda z takich czynności powinna być uzasadniona, i nie powinna stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym.

Z tego co wiem transport ciała nie wymaga użycia sygnalizacji, więc mogłem potraktować to jako nadużycie. 

Godzinę temu, DawX napisał:

Prosiłbym o ukaranie oskarżonego ponieważ jeżeli jest w frakcji SA Police Department to niech przy tym zostanie a nie pcha się w życie innych frakcji tj. SA Medical Department

W tym momencie oskarżyłeś mnie z tego powodu, że wykonywałem swoją pracę i zatrzymałem kierowcę łamiącego KRD, co bardzo istotne jest moim OBOWIĄZKIEM. 

Co do zatrzymania miałem pełne prawo Pana zatrzymać, ponieważ poruszał się Pan TYLKO z uruchomioną sygnalizacja świetlną, a nie dźwiękowa stąd wniosek, że zatrzymany pojazd nie był uprzywilejowany. Przytoczę tutaj po raz kolejny KRD:

1. Pojazd jest pojazdem uprzywilejowanym w przypadku kiedy generuje sygnały świetlne oraz dźwiękowe o zmiennym tonie.

6.Kierowca pojazdu uprzywilejowanego nie jest bezkarny.

 

 

 

Edytowane przez darkmon
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkmon napisał:

Witam, Sergeant I darkmon się kłania

Zaczynając od początku. W czasie patrolu z funkcjonariuszem @xDeynNxzauważyliśmy iż wracaliście że zdarzenia transportując ciało gracza @SandPower używając sygnalizacji świetlnej co uznałem za nadużycie. Przytoczę tutaj serwerowy kodeks ruchu drogowego:

5.Kierowca pojazdu uprzywilejowanego ma prawo do przekraczania prędkości, jazdy pod prąd, wykonywania manewrów drogowych w miejscach niedozwolonych, zatrzymywania się oraz postoju w miejscach niedozwolonych. Jednakże każda z takich czynności powinna być uzasadniona, i nie powinna stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym.

Z tego co wiem transport ciała nie wymaga użycia sygnalizacji, więc mogłem potraktować to jako nadużycie. 

W tym momencie oskarżyłeś mnie z tego powodu, że wykonywałem swoją pracę i zatrzymałem kierowcę łamiącego KRD, co bardzo istotne jest moim OBOWIĄZKIEM. 

Co do zatrzymania miałem pełne prawo Pana zatrzymać, ponieważ poruszał się Pan TYLKO z uruchomioną sygnalizacja świetlną, a nie dźwiękowa stąd wniosek, że zatrzymany pojazd nie był uprzywilejowany. Przytoczę tutaj po raz kolejny KRD:

1. Pojazd jest pojazdem uprzywilejowanym w przypadku kiedy generuje sygnały świetlne oraz dźwiękowe o zmiennym tonie.

6.Kierowca pojazdu uprzywilejowanego nie jest bezkarny.

 

 

 

Nie wykonałes swojej pracy, pozwolę sobie zacytować linijkę z RP.
 

Cytat


[2020-04-01 14:05:00] [Output] : darkmon [698]: (( po co robicie drugi raz to samo?))
[2020-04-01 14:05:03] [Output] : darkmon [698]: (( myślcie trochę))
 

Udrożniłem drogi oddechowe ponieważ my jestesmy Zespołem Ratownictwa Medycznego po dosyć porządnych kursach więc mogliscie cos przeoczyć jako Funkcjonariusz Policji, jednak ty oczywiscie wiesz lepiej niż Ratownik Medyczny bądź też Lekarz więc musisz dodać komentarz. Nie uważam tego za stosowne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo przejmując pacjenta zbieraliście wywiad, a Police Officer I Kelly udrożnił drogi oddechowe poszkodowanego, więc robienie tego drugi raz jest błędem

3 minuty temu, DawX napisał:

jednak ty oczywiscie wiesz lepiej niż Ratownik Medyczny bądź też Lekarz więc musisz dodać komentarz

Nie skomentuję tej prowokacji w moją stronę, powiedziałem wam co zrobiliście źle i tyle 

 

4 minuty temu, DawX napisał:

Nie uważam tego za stosowne

No tutaj muszę Ci przyznać rację, miało to zabrzmieć inaczej, jednak nie zmienia to faktu, iż wykonywałem swoje czynności służbowe, a wy zignorowaliecie mnie chociażby, wtedy gdy zaparkowaliście karetkę na terenie strefy DM i poprosiłem o jej przestawienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkmon napisał:

Z tego co mi wiadomo przejmując pacjenta zbieraliście wywiad, a Police Officer I Kelly udrożnił drogi oddechowe poszkodowanego, więc robienie tego drugi raz jest błędem

Nie skomentuję tej prowokacji w moją stronę, powiedziałem wam co zrobiliście źle i tyle 

 

No tutaj muszę Ci przyznać rację, miało to zabrzmieć inaczej, jednak nie zmienia to faktu, iż wykonywałem swoje czynności służbowe, a wy zignorowaliecie mnie chociażby, wtedy gdy zaparkowaliście karetkę na terenie strefy DM i poprosiłem o jej przestawienie. 

My jako ZRM musimy ocenić sytuacje na miejscu, nie możemy przyjechać i po prostu zacząć działać. Oczywiscie PO I @Kelly mówił że udrożnił drogi oddechowe jednak my podjęlismy kolejną próbę bo z tego co nam powiedział nie było to udane.  Jeżeli chodzi o postawienie karetki to tak naprawdę to nie widziałem żebys poprosił o przestawienie.

Edytowane przez DawX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wykonywałem swoje obowiązki i nie mam sobie nic do zarzucenia. Ominę już próbę sprowokowania mnie w czasie następnego tego dnia zdarzenia. Poczekajmy na zarząd 

 

Dodam tylko, że po podaniu przez zatrzymanego stopnia służbowego kierowca uruchomił silnik i jak gdyby nigdy nic odjechał BEZ mojego pozwolenia. 

Edytowane przez darkmon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Officer I xDeynNx

Jako iż byłem świadkiem całej tej sytuacji pozwolę się wypowiedzieć. .  Oskarżony zwyczajnie zwrócił wam uwagę nic poważnego się nie stało. Co do jazdy na sygnałach świetlnych. Nie byliście pojazdem uprzywilejowanym więc powinniście się stosować do KRD. Pojazd uprzywilejowany jest wtedy gdy posiada on światła mijania, sygnalizację świetlną oraz dźwiękową. Nie spełnialiście tych wymagań więc Sierżant miał pełne prawo zatrzymać was za "nadużywanie". Nie odniosę się do tej prowokacji która została przedstawiona wyżej.

Edytowane przez xDeynNx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, xDeynNx napisał:

Witam Police Officer I xDeynNx

Jako iż byłem świadkiem całej tej sytuacji pozwolę się wypowiedzieć. .  Oskarżony zwyczajnie zwrócił wam uwagę nic poważnego się nie stało. Co do jazdy na sygnałach świetlnych. Nie byliście pojazdem uprzywilejowanym więc powinniście się stosować do KRD. Pojazd uprzywilejowany jest wtedy gdy posiada on światła mijania, sygnalizację świetlną oraz dźwiękową. Nie spełnialiście tych wymagań więc Sierżant miał pełne prawo zatrzymać was za "nadużywanie". Nie odniosę się do tej prowokacji która została przedstawiona wyżej.

A ja się nie stosowałem do KRD? W jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś żart? Jeśli składasz skargę to chociaż mów prawdę. W czasie zdarzenia kiedy zapytałem o kierownika zespołu uzyskałem odpowiedź, że jesteś nim ty co jest w logach i nie zmienia to faktu, że dopuściłeś się wykroczenia, za które (nie wiedzieć czemu) obwiniasz mnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkmon napisał:

To chyba jakiś żart? Jeśli składasz skargę to chociaż mów prawdę. W czasie zdarzenia kiedy zapytałem o kierownika zespołu uzyskałem odpowiedź, że jesteś nim ty co jest w logach i nie zmienia to faktu, że dopuściłeś się wykroczenia, za które (nie wiedzieć czemu) obwiniasz mnie. 

 

Ja ciebie obwiniam? Może za to że mnie zatrzymałes bez podstawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę po raz kolejny... 

2 godziny temu, darkmon napisał:

Witam, Sergeant I darkmon się kłania

Zaczynając od początku. W czasie patrolu z funkcjonariuszem @xDeynNxzauważyliśmy iż wracaliście że zdarzenia transportując ciało gracza @SandPower używając sygnalizacji świetlnej co uznałem za nadużycie. Przytoczę tutaj serwerowy kodeks ruchu drogowego:

5.Kierowca pojazdu uprzywilejowanego ma prawo do przekraczania prędkości, jazdy pod prąd, wykonywania manewrów drogowych w miejscach niedozwolonych, zatrzymywania się oraz postoju w miejscach niedozwolonych. Jednakże każda z takich czynności powinna być uzasadniona, i nie powinna stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym.

Z tego co wiem transport ciała nie wymaga użycia sygnalizacji, więc mogłem potraktować to jako nadużycie. 

W tym momencie oskarżyłeś mnie z tego powodu, że wykonywałem swoją pracę i zatrzymałem kierowcę łamiącego KRD, co bardzo istotne jest moim OBOWIĄZKIEM. 

Co do zatrzymania miałem pełne prawo Pana zatrzymać, ponieważ poruszał się Pan TYLKO z uruchomioną sygnalizacja świetlną, a nie dźwiękowa stąd wniosek, że zatrzymany pojazd nie był uprzywilejowany. Przytoczę tutaj po raz kolejny KRD:

1. Pojazd jest pojazdem uprzywilejowanym w przypadku kiedy generuje sygnały świetlne oraz dźwiękowe o zmiennym tonie.

6.Kierowca pojazdu uprzywilejowanego nie jest bezkarny.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DawX napisał:

wracalismy z ciałem poszkodowanego do szpitala na sygnałach swietlnych

 

2 godziny temu, darkmon napisał:

Jednakże każda z takich czynności powinna być uzasadniona

 

2 godziny temu, darkmon napisał:

Z tego co wiem transport ciała nie wymaga użycia sygnalizacji, więc mogłem potraktować to jako nadużycie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin