Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Arturek*


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KzLlt3L.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony Sekretarz Redakcji @FragusS, dziś przychodzę do was z wywiadem z Supportem @Arturek*. Zapraszam do czytania!


F - FragusS

A - Arturek*

 

FragusS: Witaj Arturek*. Czy zechcesz udzielić odpowiedzi na kilka pytań?

Arturek*: Oczywiście, z chęcią.

 

FragusS: Świetnie! Na początku przedstaw się, opowiedz coś o sobie.

Arturek: Nazywam się Artur mam 19 lat i pochodzę z Poznania. Aktualnie uczęszczam do 3 klasy Technikum o profilu Informatycznym z czym pośrednio wiąże swoją przyszłość. Interesuję się programowaniem oraz Motoryzacją. Jeżeli chodzi o mój charakter to jestem raczej miły, skromny oraz towarzyski.

 

FragusS: Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Arturek: Najczęściej czas spędzam na 4Life ale czasami lubię też posiedzieć w garażu i pozmieniać co nieco w swoim samochodzie.

 

FragusS: To bardzo interesujące. Jaki samochód posiadasz? Powiedz o nim nieco więcej.

Arturek: Jest to moje pierwsze Auto które kupiłem jeszcze przed zdaniem prawa jazdy, akurat w poniedziałek tj. 06.04 wypada rocznica tego zakupu, a co posiadam? Honde Civic 7 gen z 2005 roku, moja 90 konna maszyna którą aktualnie przygotowuję by jakoś na ten sezon wyglądała, mam nadzieje że wszystko wyjdzie zgodnie z planem i już w Maju będę mógł się pochwalić na forum co z tego wszystkiego wyszło. 

 

FragusS: W co jeszcze pogrywasz prócz GTA?

Arturek: Od niedawna przechodzę ponownie niektóre części Grand Theft Auto, a raz na jakiś czas lubię pograć w CS:GO.

 

FragusS: Skąd wziął się pomysł na twój nick Arturek*?

Arturek; Myślę, że ta odpowiedź nikogo nie zdziwi. Ponieważ mój nick wziął się od mojego imienia, rzecz jasna.

 

FragusS: Jak trafiłeś na serwer i co zadecydowało, że na nim zostałeś?

Arturek: Konto na serwerze założyłem 27 Kwietnia 2015 czyli równo miesiąc po starcie tej edycji, ale tak naprawdę swoją rozgrywkę rozpocząłem na początku 2017 roku. Na serwerze zostałem na dłużej ponieważ od samego początku widziałem w tym serwerze ogromny potencjał. Dlatego postanowiłem na nim pozostać oraz obserwować jego dalszy rozwój.

 

FragusS: Czy początki na serwerze były dla ciebie trudne?

Arturek: Moje początki na serwerze były raczej łatwe ponieważ @RasTi, z którym już wtedy znałem się 3 lata pokazał mi wszystko co nowy gracz powinien wiedzieć, dodał mnie do organizacji "BEARDS" (póżniej WEED) gdzie również poznałem super ludzi, i tak powoli zarabiałem na swoje pierwsze pojazdy. 

 

FragusS:  Co aktualnie sprawia ci przyjemność podczas rozgrywki na serwerze?

Arturek: Obecnie największą przyjemność sprawia mi ranga ''Support'' na serwerze oraz pomoc graczom, robienie reportów.

 

FragusS: Jaki jest twój obecny majątek na serwerze?

Arturek: Ciężko go jednoznacznie oszacować, ponieważ mam parę pojazdów na niskim ID. Ale myślę że około 4 000 000 PLN.

 

FragusS: Przegrałeś na serwerze ponad  3036 godzin. To bardzo imponująca liczba. Żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?

Arturek: Nie żałuje i nigdy nie zmienię swojego zdania, w całym MTA spędziłem spokojnie około 8-9 tysięcy godzin i poznałem w tym czasie wiele wspaniałych osób, z którymi kontakt utrzymuję do dziś.

 

FragusS: Miałeś kiedyś taki moment słabości, że chciałeś odejść z serwera, zrobić sobie przerwę? 

Arturek: Oczywiście, każdy chyba miewa momenty zwątpienia. Moim największym ciosem była data 21.07.2019, tego dnia dowiedziałem się że nie jest mi dany powrót do ekipy serwera. Całe szczęście nie poddałem się i walczyłem dalej, aż w końcu udało mi się wrócić na poprzednie stanowisko. 

 

FragusS: Należysz do organizacji TheOtherSide. Możesz powiedzieć nieco więcej o tej organizacji? Jaka panuje w niej atmosfera?

Arturek: TheOtherSide to jedna z najlepszych organizacji w jakiej byłem na 4L, założona przez mojego dobrego znajomego. w organizacji znajdują się super ludzie i bardzo fajne pojazdy więc jeżeli ktoś szuka organizacji to polecam z całego serca.  

 

FragusS: Czy należałeś do jakiejś frakcji na serwerze?

Arturek: Tak, przez całą moją rozgrywkę na serwerze należałem do TSA, SARA oraz SAPD, którego szeregi ostatnio opuściłem.

 

FragusS: Jakie posiadasz obowiązki w SAPD?

Arturek: Jako Police Officer posiadałem podstawowe obowiązki takie jak patrolowanie ulic San Andreas oraz dbanie o porządek.

 

FragusS: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia bądź cele do których dążysz?

Arturek: Na pewno chciałbym osiągnąć wyższą posadę w Administracji, a takim bardziej aktualnym celem jest pozbieranie na ulepszenie Sabry do 2.4.

 

FragusS: Życzę ci oczywiście powodzenia w dążeniu do spełnienia tych celów. Nie dawno dołączyłeś do ekipy serwera. Jaka była twoja pierwsza reakcja na wyniki?

Arturek: Jest to mój drugi raz odkąd dołączyłem do ekipy serwera, ale oczywiście byłem bardzo zadowolony pamiętam, że ręce trzęsły mi się jeszcze 10 minut po wynikach.

 

FragusS: Jak sobie radzisz na randze? Chciałbyś awansować wyżej?

Arturek: Na randze radze sobie bardzo dobrze, jako osoba która na randze jest już łącznie ponad rok to naprawdę rzadko trafiam na gracza któremu nie jestem w stanie pomóc. Oczywiście że awans na Moderatora a później na Administratora bardzo mi się marzy, i myślę że wszystko jest kwestią czasu.

 

FragusS: Trzymam mocno kciuki! Jakie masz zdanie na temat graczy serwera?

Arturek: Każdy gracz jest inny, więc nie warto wrzucać wszystkich do jednego wora. Na serwerze grają również młodsi gracze, którzy mają problemy z tym aby zrozumieć pewnei idę panuje na serwerze. Natomiast my jesteśmy od tego by im pomagać oraz aby udzielać odpowiedzi na ich pytania bądź wątpliwości. Niestety po ostatnim evencie fabularnym muszę stwierdzić, że duża grupa osób ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. 

 

FragusS: Jakie są twoje relacje z innymi członkami administracji?

Arturek: Wydaje mi się że są dobre, zawsze jestem chętny do pomocy i zawszę przyjmę rady od wyższych rang. 

 

FragusS: To świetnie! Zbliżamy się powoli do końca naszej rozmowy. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Arturek: Jasne, pozdrawiam osobę dzięki. której rozpocząłem rozgrywkę na tym serwerze, czyli mojego serdecznego przyjaciela i "brata" @RasTi. Pozdrawiam również całą Frakcje SAPD, oraz moją organizacje TheOtherSide!

 

FragusS: Również bardzo serdecznie pozdrawiam oraz dziękuję za rozmowę!

Arturek: Ja również bardzo dziękuję!


Dla Redakcji Prasowej 4Life News

Sekretarz Redakcji @FragusS

 

Zapraszamy również do składania podań do naszego biznesu!

 

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, FragusS napisał:

W co jeszcze porywasz prócz GTA?

 

45 minut temu, FragusS napisał:

którzy mają problemy z tym aby zrozumieć pewnie idę panuje na serwerze.

Tutaj wkradły się małe błędy, ale poza tym wywiad ciekawy i wyczerpujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FragusS napisał:

Zapraszamy również do składania podań do naszego biznesu!

Polecam wyśrodkować ten napis ;) i link dać w tzw. odnośnik.

 

Poza tym świetny wywiad. Czekam na ciąg dalszy maratonu. Oby to nie był maraton horrorów.

Godzinę temu, FragusS napisał:

ręce trzęsły mi się jeszcze 10 minut po wynikach.

@Arturek* ręce się trzęsły z wrażenia, z szoku czy z emocji? 

A i @FragusS on nie jest już supportem :/

 

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Michciu. napisał:

 

Tutaj wkradły się małe błędy, ale poza tym wywiad ciekawy i wyczerpujący

 

5 minut temu, Deilo napisał:

Polecam wyśrodkować ten napis ;) i link dać w tzw. odnośnik.

 

Poza tym świetny wywiad. Czekam na ciąg dalszy maratonu. Oby to nie był maraton horrorów.

@Arturek* ręce się trzęsły z wrażenia, z szoku czy z emocji? 

A i @FragusS on nie jest już supportem :/

 

Dzięki za obiektywną opinię. Oczywiście już poprawiam błędy i zapewniam, że to będzie maraton warty uwagi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin