Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Zastępcą Dyrektora Radia 4Music SpeedPowerPL


cruzeN.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KzLlt3L.png


Witajcie, kochani Czytelnicy! Ja jestem Redaktor CruzeN., a dziś przedstawiam Wam wywiad z Liderem Organizacji Family Drivers, Kierownikiem SARA oraz Zastępcą Dyrektora Radia 4Music, @SpeedPowerPL! Miłej lektury <3 


 

CruzeN: Witam, z tej strony Redaktor CruzeN. z Redakcji 4Life News. Mogę zadać ci parę pytań?

SpeedPowerPL: Witam bardzo serdecznie, jak najbardziej tak.

 

CruzeN: Świetnie, zacznijmy więc od przedstawienia twojej osoby. Kim jesteś, jakie masz zainteresowania, itp.

SpeedPowerPL: Mam na imię Szymon. Pochodzę z małego miasteczka w Wielkopolsce. Mam 16 lat.  Bardzo szybko się uczę i jestem gotowy na nowe przeżycia. Uczęszczam do 1 klasy technikum na kierunku "Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej". Zajmuję się pracami graficznymi, ponieważ sprawia mi to bardzo dużo radości i bardzo często zapominam o swoich problemach. Również trenuję koszykówkę od 5 lat.

 

CruzeN: Jak długo zajmujesz się już grafiką?

SpeedPowerPL: Grafiką zacząłem interesować się jakoś 2 lata temu.

 

CruzeN: Ile zajęło Ci opanowanie podstaw? Czy teraz uważasz, że było to trudne?

SpeedPowerPL: Z początku było to bardzo trudne do opanowania, lecz po kilku miesiącach ciężkiej pracy było już coraz łatwiej, kiedy przestawiłem się na programy takie jak Photoshop, Adobe Illustrator. Było wtedy o wiele lepiej, jak i łatwiej zarówno dla mnie, jak i dla odbiorców moich grafik.

 

CruzeN: Co chciałbyś robić po szkole? Jakieś studia, praca?

SpeedPowerPL: Jak na razie nie mam zaplanowanej tak dalekiej przyszłości, mam coś w planach, lecz nie chce tego zdradzać.

 

CruzeN: Okej, rozumiem. Jeśli chodzi o 4Life, to powiedziałbym, że jesteś dość wpływową osobą. Zgodziłbyś się z tym stwierdzeniem?

SpeedPowerPL: No, można tak powiedzieć.

 

CruzeN: Zacznijmy więc od Organizacji. Ty ją założyłeś? Kiedy powstała?

SpeedPowerPL: Wiele osób myśli, że jestem założycielem, lecz nim nie jestem. Założycielem jest gracz, a zarazem mój dobry kolega, Pawi. Organizacje założyliśmy razem, dokładnie 12 lipca 2018 roku.

 

CruzeN: Jak się czujesz na stanowisku jej Lidera?

SpeedPowerPL: Bardzo dobrze, ponieważ mam zaufany, jak i dobrze zgrany Zarząd. Jak dobrze wiemy, samemu nie da się zarządzać tak dużą organizacją.

 

CruzeN: Ciężko było Wam rozwinąć Family Drivers do obecnego stanu?

SpeedPowerPL: Zawsze mieliśmy świetną aktywność i nie było nigdy z tym problemu.

 

CruzeN: Masz jakieś porady dla wszystkich tych, którzy też chcieliby prowadzić własną Organizację?

SpeedPowerPL: Przede wszystkim się nie poddawać i zawsze dążyć do celu.

 

CruzeN: Czym więc musi się wykazywać dobry Lider dużej Organizacji? Jakie cechy powinien mieć?

SpeedPowerPL: Szczery, pewny siebie, pomocny, pracowity oraz przyjacielski.

 

CruzeN: Mam nadzieję, że te parę wskazówek Wam pomoże, drodzy Czytelnicy. Teraz przejdźmy do Frakcji. Jaki jest twój staż w SARA?

SpeedPowerPL: W frakcji SARA jestem od Października poprzedniego roku, lecz byłem już wcześniej w SARA ponad rok i udało mi się wówczas dojść na stanowisko Zastępcy Dyrektora.

 

CruzeN: Jakie są twoje zadania jako członek Zarządu?

SpeedPowerPL: Niestety, nie mogę udzielać takich informacji, lecz przede wszystkim nadzoruję szkolenia nowej Akademii.

 

CruzeN: Oczywiście, rozumiem. Nie będę naciskał :) Czy trudno jest pogodzić pracę w Zarządzie Frakcji z resztą obowiązków? Nie czujesz się przepracowany, lub nadmiernie obciążony?

SpeedPowerPL: Daję radę i nie czuje się przepracowany.

 

CruzeN: Oh, no tu mnie zaskoczyłeś. Jestem pod wrażeniem. Dobrze, reasumując. Zarówno SARA, jak i SAPD zajmują się m.in. odholowywaniem pojazdów. Jednakże są pewne różnice. Jesteś w stanie nam je opisać? Co może jedna Frakcja, czego nie może druga?

SpeedPowerPL: W frakcji SAPD holowanie jest tylko w trakcie Akademii, ale RP jest strasznie podobne.

 

CruzeN: Kończąc temat Frakcji, jak oceniasz swojego Szefa? Czy dobrze według Ciebie wykonuje swoją pracę? Dobrze sobie radzi?

SpeedPowerPL: Szef sprawuje się bardzo dobrze i jestem z niego bardzo zadowolony.

 

CruzeN: I oby tak dalej! Czas na główną atrakcję wieczoru. Serwerowe Radio 4Music. Zacznijmy ten temat od prostego pytania. Kiedy powstało Radio i kto jest jego założycielem / założycielami?

SpeedPowerPL: Radio powstało bodajże 5 lutego 2018 roku i założycielem był Andglad.

 

CruzeN: Jak rozpoczęła się twoja przygoda z Radiem? Ktoś cię zachęcił do dołączenia, czy tak sam z siebie chciałeś dołączyć?

SpeedPowerPL: Od początku radio bardzo mnie ciekawiło, jak była rekrutacja, to od razu napisałem podanie i zostałem przyjęty. Było to we wrześniu 2018 roku, podczas "Rekrutacji do szkółki radia Wrzesień 2018".

 

CruzeN: Jak wyglądała twoja droga na szczyt? Kiedy zostałeś Zastępcą Dyrektora, jaka była twoja reakcja na ten awans?

SpeedPowerPL: Zastępcę Dyrektora otrzymałem około pół roku temu i bardzo się zadowoliłem na tą wieść. Na pewno nie mam zamiaru tego zmarnować. Chcę pokazać każdemu, że zasługuję na tę rangę.

 

CruzeN: Co było, lub może nadal jest, największym wyzwaniem w zarządzaniu takim Radiem?

SpeedPowerPL: Jak dla mnie, nie ma zbyt trudnych rzeczy, wszystkiego idzie się nauczyć, to tylko kwestia czasu.

 

CruzeN: Ostatnie dwa pytanka i już kończymy. Parę miesięcy temu dowiedzieliśmy się o bardzo smutnej rzeczy. Ty i KeXo zostaliście pozbawieni rangi w tym samym momencie. Chcesz może o tym wydarzeniu powiedzieć coś więcej?

SpeedPowerPL: Zostałem posądzony o plagiat i było to w pewnym stopniu prawdą. Nie ma co się rozpisywać, otrzymaliśmy słuszną karę.

 

CruzeN: Będzie kiedyś twój wielki "comeback"? Powrócisz jeszcze kiedyś na rangę i będziesz starał się naprawić błędy z przeszłości?

SpeedPowerPL: Postaram się, lecz wiem, że jest to bardzo ciężkie do zrealizowania.

 

CruzeN: Bardzo ci dziękuję za twój czas. To już niestety koniec tego wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

SpeedPowerPL: Również dziękuję i pozdrawiam wszystkich moich znajomych, frakcję SARA, Radio 4Music, całą moja Organizację, no i oczywiście również ciebie.

CruzeN: Również pozdrawiam i dziękuję. Miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin