Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z StivGamer


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

KzLlt3L.png



Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony Sekretarz Redakcji @FragusS, dziś przychodzę do was z wywiadem z Supportem @StivGamer. Zapraszam do czytania! 


F - FragusS

S - StivGamer 

 

FragusS: Witaj StivGamer. Czy zechcesz udzielić odpowiedzi na kilka pytań?

StivGamer: Jasne, z chęcią odpowiem.

 

FragusS: Na początek proszę żebyś się przedstawił, opowiedział co nieco o sobie.

StivGamer: Hej, nazywam się Tomasz, mam 16 lat i mieszkam na województwie dolnośląskim. Aktualnie uczęszczam do 1 klasy technikum o profilu informatycznym. Wybrałem ten profil ze względu mojego zamiłowania do programowania, z nim również chciałbym powiązać swoją przyszłość. Poza informatyką interesuje się również walkami K1, w wolnym czasie bardzo często oglądam różne seriale oraz słucham muzykę. Jestem osobą z bardzo wielkim dystansem do siebie.

 

FragusS: Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

StivGamer: Wolny czas spędzam aktualnie przeważnie na komputerze, często również wychodzę wraz ze znajomymi chociaż na ten moment można powiedzieć, że wcale nie wychodzę ze względu na sytuację jaka panuje na świecie. Tak jak wspominałem wcześniej, interesuje się walkami K1 przez co od nie dawna uczęszczam do pobliskiego klubu i tam trenuję.

 

FragusS: W co jeszcze pogrywasz prócz GTA?

StivGamer: Aktualnie oprócz GTA SA pogrywam również w GTA Online oraz League of Legends.

 

FragusS: Skąd wziął się pomysł na twój nick StivGamer?

StivGamer:Dokładnej genezy mojego nicku nie pamiętam, ale kiedyś grałem bardzo dużo w Minecraft'a, jak wiemy postacią tejże gry jest "Stiv", a "Gamer" z tego co pamiętam zaproponowali mi moi znajomi i tak wyszedł mój nick, którego z resztą używam od kilku lat.

 

FragusS: Jak trafiłeś na serwer i co zadecydowało, że na nim zostałeś?

StivGamer:  Kiedyś grałem na konkurencyjnym serwerze z jednym z moich znajomych, ale stwierdziliśmy, że chcemy znaleźć inny serwer do gry, gdyż atmosfera i warunki panujące na tamtym serwerze nam nie odpowiadały. Wtedy na liście serwerów znaleźliśmy 4Life'a, zaczęliśmy wspólnie grać i tak zostało do teraz, przynajmniej w moim przypadku bo mój znajomy już nie gra. Na samym serwerze grało mi się bardzo przyjemnie oraz zacząłem poznawać coraz więcej pozytywnych osób, co spowodowało, że gram na nim do teraz.

 

FragusS: Czy początki na serwerze były dla ciebie trudne?

StivGamer: Zapewne jak dla każdego, po wejściu na serwer robiłem prawo jazdy, zacząłem dopytywać graczy o różne prace i tak dalej, no i się zaczęło. Po około dwóch miesiącach dołączyłem do frakcji SAMD, na serwerze grało mi się coraz przyjemniej, poznałem gospodarkę i zostałem przysłowiowym "handlarzem", na którym zrobiłem bardzo duży majątek moim zdaniem. Godziny na serwerze leciały, tak teraz widzimy się tutaj.

 

FragusS: Co aktualnie sprawia ci przyjemność podczas rozgrywki na serwerze?

StivGamer:  Szczerze, aktualnie pomaganie graczom, bo jak wiemy jest to jedno z zadań supportera. Poza tym jeszcze praca we frakcji jest dodatkiem, który zapycha mój czas oraz sprawia mi przyjemność z gry.

 

FragusS: Jaki jest twój obecny majątek na serwerze?

StivGamer: Na serwerze liczę majątek około 7 milionów. Jak dla mnie jest on wystarczający.

 

FragusS: Przegrałeś na serwerze ponad 2604 godziny. To bardzo dużo. Żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?

StivGamer: Nie żałuję tego czasu, między innymi przez to, że na serwerze poznałem wiele pozytywnych osób, nawet takich które już na nim nie grają ale kontakt trzymamy do teraz. Również wydaje mi się, że w same gry powinno grać się dla przyjemności, a wtedy zanim się obejrzysz widać właśnie taki wynik godzin przegranych, który również uważam za spory.

 

FragusS: Miałeś kiedyś taki moment słabości, że chciałeś odejść z serwera, zrobić sobie przerwę?

StivGamer: Przechodziły mi takie momenty przez głowę, ale nigdy się nie poddawałem i chciałem spełnić chociaż część swoich serwerowych "marzeń". Na samym serwerze miałem kilka przerw, ale zawsze wracałem i nie trwały one długo.

 

FragusS: Należysz do organizacji Legwany. Powiedz coś więcej o tej organizacji.

StivGamer:  Należę do owej organizacji, ze względu na zaufaną ekipę, z którą przeważnie gram na serwerze. Do samych szczegółów organizacji nie chciałbym się zagłębiać, ale sama organizacja jest dla mnie bardzo ważna.

 

FragusS: Czy należałeś do jakiejś frakcji na serwerze?

StivGamer;  Tak, obecnie należę do frakcji SAPD, gdzie jestem w zarządzie ale w przeszłości byłem we wszystkich frakcjach.

 

FragusS: Należysz do frakcji SAPD na randze Commander. Możesz powiedzieć o tej frakcji coś więcej? Czy się zajmuje, jaka panuje w niej atmosfera?

StivGamer; Frakcja SAPD jest to serwerowa jednostka policji, prowadzona w stylu amerykańskim. Przeważnie zajmuje się pilnowaniem porządku na serwerze, ale również jest od zabezpieczania wypadków, eventów masowych i tak dalej. Sama atmosfera we frakcji jest bardzo dobra, spędziłem w niej 1,5 roku bez przerwy oraz uważam, że dołączenie do owej frakcji było jednym z moich najlepszych wyborów.

 

FragusS: Jesteś w Zarządzie frakcji zatem czy prowadzenie frakcji jest trudne? Z czym się wiąże oraz czy posiadasz dużo obowiązków?

StivGamer; Z pomocą innych osób z zarządu, uważam że prowadzenie frakcji nie jest jakąś rzeczą nadzwyczajną i niemożliwą, ale także nie jest najprostszą. Moimi zadaniami we frakcji ogólnie jest kontrolowanie działań pracowników frakcji, karanie ich, sprawy formalne zaliczając do urlopy, odejścia, sprawdzanie aktywności tygodniowej etc.

 

FragusS: Czy w waszej frakcji planowane są jakieś większe zmiany? Możesz nam trochę zdradzić?

StivGamer; Jak wiadomo, zapewne w każdej frakcji są planowane zmiany, tak samo u nas, lecz na ten moment nie mogę mówić o nich głośno.

 

FragusS: Aktualnie trwa rekrutacja do Police Department. Masz może jakieś rady dla przyszłych Cadetów?

StivGamer; Na ten moment nie mam pomysłu na rady, które mógłbym dać przyszłym Cadetom, wszystko co aktualnie jest potrzebne zawarte jest w regulaminie frakcji, oraz w poście rekrutacyjnym. Resztę informacji dowiedzą się na spotkaniu.

 

FragusS: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia bądź cele do których dążysz?

StivGamer: Myślę, że osiągnąłem to co chciałem, jedyne co to chciałbym piąć się w górę w ekipie, jak i we frakcji.

 

FragusS: Nie dawno dołączyłeś do ekipy serwera. Jaka była twoja pierwsza reakcja na wyniki?

StivGamer: Zważając na to, że bardzo długo starałem się o to stanowisko można domyślić się, że bardzo się ucieszyłem gdy zobaczyłem mój nickname na wynikach. Co do samej reakcji, dopiero po chwili do mnie doszło, że się udało.

 

FragusS: Jak sobie radzisz na randze? Chciałbyś awansować wyżej?

StivGamer; Wydaje mi się, że bardzo dobrze. Nawet się pochwalę, w pierwszym tygodniu po otrzymaniu rangi miałem 2 najlepszy wynik pod względem ilości wykonanych raportów. Co do awansowania, odpowiedź jest chyba prosta - tak jak każdy, w przyszłości chciałbym awansować wyżej.

 

FragusS: Jakie masz zdanie na temat graczy serwera?

StivGamer; Większa część społeczności serwera jest pomocna i życzliwa w stosunku do innych, ale jak wiemy zdarzają się wyjątki. Mimo wszystko, tak jak wspominałem wcześniej poznałem tutaj wiele osób, z którymi nie chciałbym stracić kontaktu.

 

FragusS: Jakie są twoje relacje z pozostałymi członkami administracji?

StivGamer; Z każdym członkiem administracji mam dobre relacje, nie ma co tutaj się rozpisywać.

 

FragusS: Zbliżamy się do końca wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

StivGamer; Chciałbym pozdrowić @Karel*, @ThanKs., @DerricK, @Grzengol, @romeg.redd, @Dziken, @Teriigiusz, @Ferii oraz samego redaktora, czyli Ciebie

 

FragusS: Dziękuje za poświęcony czas na udzielnie odpowiedzi do wywiadu.

StivGamer; Dzięki również. 


Dla Redakcji Prasowej 4Life News

Sekretarz Redakcji @FragusS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin