Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Siema


RastaLomaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Jestem Oskar, bardziej znany jako RastaLomaz. Mam 15 lat (i nie - nie mam depresji :q) i chodzę do pierwszej klasy technikum grafiki i poligrafii cyfrowej. W środowisku multiplayer w san andreas jestem jakoś od 2016 roku, kiedy to wraz ze znajomymi zacząłem grać na serwerach SAMP. Byłem również współtwórcą niektórych, małych serwerów, które przez jawne błędy administracji szybko kończyły swój żywot. Lubię grać w gry, czytać książki, jestem bardzo zajawiony tematem Czarnobyla, skutków katastrofy oraz wszelakich rzeczy z nią związanych. Jestem również developerem, który pod  nazwą Kalarepa Games Studio tworzy gry komputerowe indie (jak na razie żadna nie wyszła, głównie przez natłok pracy wokół, który niestety uniemożliwia mi skupienie się na niej), lecz są już pierwsze plany gry, szkice koncepcyjne itp. Lubię również słuchać muzyki (metal, rock, brytyjski rap). Moi ulubieni artyści to m.in. Republika, Scarlxrd, Michael Jackson. Staram się być otwarty, do życia podchodzić jak najbardziej pozytywnie. Jestem nowy na serwerze 4Life jak i na samym MTA (społeczność multiplayer tej gry nie jest mi obca, lecz przez większość swojego życia grałem na serwerach na SAMP'ie. Niestety ostatnimi czasy polskie serwery rp na tejże aplikacji lekko mówiąc "zamierają" i jest na nich około 10-15 graczy, nie wspominając o serwerze net4game, na którym z 700 graczy z biegiem czasu zrobiło się ich równe od 0 do 4). Znalazłem się tutaj oglądając w zasadzie odcinek Hubsona, gdyż zauważyłem że na tym oto serwerze sobie przybywa oraz gra. Lecz nie tylko ze względu na ów twórcę gram na serwerze. Od jakiegoś czasu szukałem jakiegoś serwera RP na którym bywa paru (lub jak w tym przypadku paruset) graczy oraz zawierający przyjemne dla rozgrywki mechaniki. Jednak muszę powiedzieć, iż SAMP na tle MTA jest dość ograniczony jeśli chodzi o tworzenie serwerów jak i późniejsze edytowanie ich (na sampie chyba cały czas górują skrypty, kiedy na MTA są już np. własne tekstury). Mam nadzieję na przyjemną rozgrywkę na serwerze i dobrze spędzony czas w okresie tej ochydnej, demotywującej i irytującej kwarantanny. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka :D

Edytowane przez RastaLomaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin