Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Karel*


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KzLlt3L.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony Sekretarz Redakcji @FragusS, dziś przychodzę do was z wywiadem z Supportem @Karel*. Zapraszam do czytania.


F - FragusS

K - Karel*

 

FragusS: Witaj Karel. Czy zechcesz udzielić odpowiedzi na kilka pytań?

Karel*: Jasne, z miłą chęcią.

 

FragusS:  Na początek proszę żebyś się przedstawił, opowiedział co nieco o sobie.

Karel*: Cześć, jestem Karol mam 17 lat i pochodzę z województwa Warmińsko-Mazurskiego. Uczęszczam do szkoły branżowej na profilu mechanik pojazdów samochodowych jest to również jedno z moich zainteresowań. Po za mechaniką i różnego rodzaju tuningiem wizualnym interesuje się również służbami mundurowymi.

 

FragusS: Jest mi niezmiernie miło Cię poznać!  Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Karel*: Jeśli chodzi o mój czas wolny a mam go sporo to najczęściej spędzam go w gronie znajomych na różnego rodzaju wyjazdach lub zwykłych spotkaniach. Bardzo lubię również imprezować, domówki czy imprezy w klubach to wydarzenia w których zdecydowanie aktywnie biorę udział. Są też jednak dni w których lubię posiedzieć w domu, przed komputerem i spokojnie spędzić czas. Aktualnie spędzam czas jak większość osób przez sytuacje na świecie, czyli w domu.

 

FragusS: W co jeszcze pogrywasz prócz GTA?

Karel*: Poza GTA, a w zasadzie MTA gram jeszcze w Euro Truck Simulator 2.  Natomiast najwięcej pogrywam właśnie w MTA. Po za serwerem 4Life gram również na serwerze Role-Play.

 

FragusS: Skąd wziął się pomysł na twój nick Karel*?

Karel*:  Mój nick który aktualnie posiadam jest chyba jednym pod którym gram najdłużej i raczej już zostanie ze mną do końca. Na początku miałem nick KaReL0422, po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że zmodyfikuje go. Było kilka prób zmian aż w końcu wpisałem Karel* i już tak zostało.

 

FragusS: Jak trafiłeś na serwer i co zadecydowało, że na nim zostałeś?

Karel*: To jak trafiłem na serwer ... osobiście wspominając tą historię mam uśmiech na twarzy. A więc było to tak, pojechałem pewnego dnia do kuzyna, miałem jeszcze wtedy taki stary laptop. Razem z kuzynem stwierdziliśmy, że pogramy sobie w Minecraft na multi, jednak coś nie chciało działać i wtedy pobraliśmy sobie MTA, Rafał bo tak nazywa się mój kuzyn pokazał mi 4Life bo już trochę na nim grał, i tak zacząłem pogrywać coraz częściej aż do teraz. Do pozostania na serwerze skłoniła mnie wspólna gra ze wspaniałymi ludźmi którzy już niestety nie grają.

 

FragusS: Ciekawa historia. Czy początki na serwerze były dla ciebie trudne?

Karel*: Nie, początki na serwerze nie były trudne, pamiętam że wpierw pracowałem na farmie a potem na kurierze. Gra sprawiała mi mega frajdę, czasem gdy gram jest mi przykro, że nie mogę teraz wrócić do tamtych świetnych czasów.

 

FragusS: Co aktualnie sprawia ci przyjemność podczas rozgrywki na serwerze?

Karel*: Aktualnie myślę, że po prostu sama rozgrywka w świetnej ekipie w organizacji do której należę i po prostu wypełnianie obowiązków supportera.

 

FragusS: Jaki jest twój obecny majątek na serwerze?

Karel*: Mój majątek nigdy nie był wielki mimo liczby godzin, niektórzy z podobną liczbą godzin do moich mają kilku milionowe  kwoty na kontach. Ja mam jedynie Bulleta 2.2 ft i kilkanaście tysięcy w gotówce.

 

FragusS: Przegrałeś na serwerze ponad 1848 godziny. To bardzo dużo. Żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?

Karel*: Nie, godziny które przegrałem na serwerze to był czas, który spędziłem w świetnej atmosferze przy boku dobrych ludzi.

 

FragusS: Miałeś kiedyś taki moment słabości, że chciałeś odejść z serwera, zrobić sobie przerwę?

Karel*:  Tak, podczas gry pojawiło się kilka takich momentów głównie z powodu znudzenia się rozgrywką. Jednak decyzja o prawdziwej przerwie na dobrych kilka miesięcy zapadła po stracie rangi w ekipie serwera.

 

FragusS:  Należysz do organizacji Legwany. Powiedz coś więcej o tej organizacji.

Karel*: Organizacja Legwany, jest to moja pierwsza i ostatnia organizacja do której należę. Jeśli ona sama się nie rozpadnie a szanse są małe to ja na pewno z niej nie odejdę. Poznałem tutaj wielu świetnych ludzi z którymi rozmawiam albo przez internet do tej pory i mam wrażenie jakbyśmy znali się wiele lat, albo nawet udało nam się spotkać w życiu realnym. Co do atmosfery, jest przyjazna i miła każdy z nas dogaduje się i pomagamy sobie nawzajem. Jest tutaj trochę jak na podwórku za dzieciaka. Chyba każdy wie o czym mówię.

 

FragusS: Czy należałeś do jakiejś frakcji na serwerze?

Karel*: Tak, moja przygoda z frakcjami na serwerze rozpoczęła się od SAFD za czasów liderowania przez Sosne. Potem była frakcja SAPD z której zostałem niestety wydalony z powodu niewywiązywania się z obowiązków. Aktualnie nie należę do żadnej frakcji, aczkolwiek w najbliższym czasie może się to zmienić.

 

FragusS: Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia bądź cele do których dążysz?

Karel*: Celów serwerowych mam kilka, niektóre już osiągnąłem na przykład ranga Support. Nie ukrywam, że tym razem będe dążyć do rozowju w gronie ekipy serwera. Po za tym moim celem jest kupno kilku pojazdów na serwerze celu dopełnienia "kolekcji" i może ewentualnie przynależność do zarządu jakiejś frakcji.

 

FragusS: Nie dawno dołączyłeś do ekipy serwera. Jaka była twoja pierwsza reakcja na wyniki?

Karel*: Co do wyników, niektórzy może wiedzą/pamiętają dane było mi już kiedyś sprawować funkcję na randze którą obejmuję aktualnie. Jednak straciłem ją bo po prostu nie robiłem tego co do mnie należy. Postanowiłem jednak podjąć próbę jeszcze raz, napisałem podanie i udało się. Wtedy powiedziałem tylko, że tym razem tego nie zawale. Co do wyników.. moja reakacja na pierwsze wyniki była że tak powiem głośna. A reakcja na te wyniki niedawno była raczej spokojna, po prostu przyjąłem do wiadomości otrzymanie kolejnej szansy ze strony Administracji RCON.

 

FragusS:  Czy przynależność do ekipy serwera bywa męczące? Jacy są gracze?

Karel*: Przynależność do ekipy, jednak są to obowiązki, ale pisząc podanie każdy z nas wiedział na co się zgadza i, że ta ranga będzie wymagać poświęcenia czasu. Mi osobiście nie sprawia to w żaden sposób problemu/trudu a wręcz przeciwnie, lubię pomagać innym graczom w końcu po to tu jestem. A co do graczy.. są różni. Jedni będą z Tobą współpracować drudzy po prostu będą wymagać od Ciebie więcej cierpliwości i zaangażowania. 

 

FragusS: Na czym dokładnie polega twoja praca? Możesz ją krótko scharakteryzować?

Karel*: Tak jak wyżej wspomniałem, moja praca polega na ogólnej pomocy graczom. Po prostu widząc zgłoszenie od gracza analizuje je i jeśli mogę pomóc to po prostu je przyjmuje i udzielam graczowi pomocy, jednak jeśli pomoc nie jest w zakresie moich kompetencji zostawiam to dla kogoś "wyżej". Najczęściej po prostu są to zgłoszenia, ze ktoś się wywalił i prosi o tzw. flip lub inny gracz utrudnia rozgrywkę , wtedy naszym zadaniem jest po prostu uniemożliwienie takiej osobie dalszego działa na niekorzyść innych.

 

FragusS: Jak sobie radzisz na randze? Chciałbyś awansować wyżej?

Karel*: Myślę, że jak na razie moja postawa na randze jest w porządku. Wywiązuje się ze wszystkich obowiązków i robię to co do mnie należy. Co do awansu, chyba jak każdy chce się rozwijać i brnąć wyżej po szczeblach.

 

FragusS: Jakie masz zdanie na temat graczy serwera?

Karel*: Zdanie na temat graczy serwera..ciężkie pytanie - moim zdaniem jest to w większości zgrana społeczność. Większość z nas przychodzi tutaj miło spędzić czas i pograć ze znajomymi.

 

FragusS: To już prawie koniec naszego wywiadu. Czy chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić?

Karel*: Tak, chciałbym pozdrowić @ThanKs. @Iguana @Grzengol @StivGamer @romeg.redd @MRJacobo oraz Ciebie.

 

FragusS: Również serdecznie pozdrawiam oraz dziękuje za rozmowę.

Karel*: Również dziękuję za przeprowadzenie wywiadu.


Dla Redakcji 4Life News

Sekretarz Redakcji @FragusS

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

W porządku,  co prawda wkradł się po drodze jeden niewielki błąd,  ale sam wywiad jak najbardziej na +,  oby tak dalej!  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, FragusS napisał:

Po za mechaniką

 

54 minuty temu, FragusS napisał:

Po za serwerem 4Life gram

 

55 minut temu, FragusS napisał:

Po za tym moim celem jest

'poza' piszę się razem, po drodze znalazłoby się jeszcze kilka błędów interpunkcyjnych, ale poza tym jak zawsze dobra robota Fragus :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin