Witam, chciałbym ogłosić konkurs na 3000PLN może nie jest to za dużo ale zawsze coś, co należy zrobić aby mieć szanse wygrać: -dodać 4like lub 4love pod tym postem - zaobserwować mój profil - napisać dowolny komentarz, a najlepiej napiszcie jakie autko wam się najbardziej podoba Wyniki pojawią się 14 kwietnia wieczorem na moim profilu lub w dziale off topic. Udział w konkursie można brać do czasu ogłoszenia wyników. Powodzenia