Witam, chciałbym ogłosić konkurs na 3000PLN może nie jest to za dużo ale zawsze coś, co należy zrobić aby mieć szanse wygrać:
-dodać 4like lub 4love pod tym postem
- zaobserwować mój profil
- napisać dowolny komentarz, a najlepiej napiszcie jakie autko wam się najbardziej podoba
Wyniki pojawią się 14 kwietnia wieczorem na moim profilu lub w dziale off topic. Udział w konkursie można brać do czasu ogłoszenia wyników.
Powodzenia