Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Shineee - oskarżony przez MalyY.


malutki*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Shineee.
    Data i godzina zdarzenia: Piątek godzina 3:30/3:50  3.04.2021
    Pełen opis sytuacji: Więc tak, pewnej nocy funkcjonariusz Shineee zatrzymał mnie i zobaczył ze mam 4 wpisy wszystko zostało odsiedziane (( [13.02.2020] Ucieczka przed Pd + wjazd na dm // PO I Yuki16 [19.03.2020] Ucieczka przed PD // PO I Shineee. [19.03.2020] Ucieczka przed PD (30 minut - utopił się.) // PO II Dawcio77 [20.03.2020] Ucieczka przed SAPD, whazd ba DM //PO II Aksiu (Shineee.)) myślałem że wszystko jest okej . Dzisiaj wchodząc na serwer zostałem zatrzymany przez funkcjonariusza Kelly który powiedział mi ze posiadam 4 wpisy. Czyli wpisy nie zostały usunięte przez funkcjonariusza Shineee i teraz podwójnie muszę siedzieć w więzieniu 120 min :)
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  Jedyne dowody jakie posiadam i ( mogę tutaj wkleić )to z dzisiaj a z tamtego nie mogę już zobaczyć logów więc na tamto brak dowodów, Jedyne co to administracja może zobaczyć logi z piątku około godziny 3:30/3:29 a jeśli nie to poproszę discorda osoby która zajmie się to skargą i zostaną wysłane dowody.

[2020-04-09 14:43:50] [Output] : ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a do więzienia.
[2020-04-09 14:43:50] [Output] : ✔ Powód: Wpisy za ucieczki przed Departamentem.
[2020-04-09 14:43:50] [Output] : ✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 120 minut/y

 

Ja, MalyYzapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez MalyY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin