Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Police Officer I Xsardes


PAWELOVSKI.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fp2mChd.png


Witam, wszystkich czytelników z tej strony Redaktor @PAWELOVSKI z Redakcji Prasowej 4 Life News, dnia dzisiejszego chciałbym przedstawić wam wywiad z Police Officer I @Xsardes, Życze wszystkim miłego czytania.


P: PAWELOVSKI

X: Xsardes

 

P: Cześć Xsardes, Czy zechciałbyś mi udzielić wywiadu do Redakcji 4 Life News?

X: Cześć! Jasne, mogę odpowiedzieć na kilka pytanek.

 

P: Więc na początku, zadam Ci standardowe pytanie, abyś opowiedział czytelnikom coś o sobie.

X: Znaczy tak, ogólnie to jakoś nie za bardzo lubię o sobie opowiadać, bo jestem raczej osobą skrytą, ale z takich ważniejszych rzeczy to nazywam się Fabian, obecnie mam na karku 20 wiosen, oraz interesuje się między innymi astronomią, historią, służbami mundurowymi(głównie działaniami Policji Amerykańskiej), stąd też pracuję w takiej frakcji, a nie innej.

 

P: Rozumiem! To może opowiedz coś jak trafiłeś na serwer.

X: Wie Pan co to jest strasznie skomplikowana historia, bo w ogóle moja historia z MTA zaczęła się na kompletnie innym serwerze RPG, i tamten serwer był moim pierwszym, ale jeżeli chodzi o 4 life to wyglądało to mniej więcej tak, że tamten serwer zaczął mnie już trochę nudzić, i gdzieś, niestety już nie pamiętam gdzie, ale zauważyłem jak ktoś pisał o 4 life, więc postanowiłem sprawdzić co to jest za serwer, bo na tamte czasy był on nowym serwerem, i takim sposobem znalazłem się na tym serwerze. Założyłem swoje konto dokładnie 25 marca 2015 roku, i od tamtego czasu gram tutaj, miewałem przerwy dłuższe i krótsze, ale zawsze chętnie tutaj wracam.

 

P: Dobrze, A jak wyglądały twoje początki na serwerze?

X: Jakby to powiedzieć, zaczynałem w sumie jak każdy, nie wiedziałem kompletnie za co mam się zabrać, dopiero po przeczytaniu wszystkich informacji pod F1 zabrałem się za granie, i poszedłem na początku zdać prawo jazdy wszystkie, i dopiero po zdaniu zacząłem jakkolwiek pracować, wtedy jeszcze była praca o nazwie jak się nie mylę Fabryka Pojazdów, i tam przez jakiś czas pracowałem naprzemiennie z magazynem, aż w pewnym momencie pomyślałem, że nie chce robić cały czas na pracach dorywczych, więc spróbuję napisać do jakiejś Frakcji, i wtedy jeszcze była aktywna frakcja o nazwie jak się nie mylę San Andreas Municipal Police, którą dowodził bodajże Warhammer, i przepracowałem w tej frakcji z miesiąc, kupiłem za pierwszą wypłatę swojego Premiera, którego swoją drogą posiadam do dzisiaj, a dalej to już pisałem kolejno do SARA, SAPD, TSA, no i finalnie zostałem w SAPD bo tutaj czuje się po prostu najlepiej. 

 

P: Ciekawe! Z tego co wiemy znajdujesz się w Frakcji SAPD, mógłbyś nam coś o niej opowiedzieć?

X: Tak, zgadza się, znajduje się w SAPD na stopniu Police Officer I, ogólnie co mogę opowiedzieć o tej frakcji to w sumie nie wiem, ciężko jest to opisać w jakikolwiek sposób, może jakieś konkretniejsze pytanie dotyczące frakcji?

 

P: Chciałbym abyś przybliżył pytanie, jak wygląda wasza praca i czy jest to takie proste czy choć trochę trudne.

X: A w taki sposób, no ogólnie to powiem tak, że praca ta nie należy do najłatwiejszych na świecie, bym nawet powiedział, że jest trudna, jak można na pewno zauważyć nie raz przejeżdżając gdzieś obok czy coś jesteśmy dosyć często atakowani przez bardzo wielu graczy. Nasza praca głównie to głównie jest jak widać pilnowanie porządku na drogach, uczestnictwo we wszelkich wypadkach, pościgach, akcjach samobójczych, wszelkich akcji ze skoczkami, i jeszcze akcje jednostek specjalnych. Sporo można zaobserwować w naszym dziale przeznaczonym multimediom ze służby.

 

P: Czy możesz się pochwalić jakimiś osiągnięciami związane z ową frakcje.

X: Na chwile obecną nie posiadam jakiś super osiągnięć we frakcji, ponieważ wróciłem do niej około 2 miesięcy temu, a wcześniej jakoś mi nie zależało na tym żeby być kimś, teraz mam nieco poważniejsze plany co do frakcji.

 

P: Mógłbyś się z nami podzielić twoimi planami, Czy na ten czas nie chcesz nic zdradzać?

X: Znaczy powiem to bardzo ogólnie, że chciałbym się wybić możliwie jak najwyżej, i należeć do jednej dywizji, o której myślę już tak na prawdę od początku zdania egzaminu, i stania się pełnoprawnym funkcjonariuszem.

 

P: Dobrze, A co możesz opowiedzieć nam o swojej organizacji "Legwany"

X: Organizacja jak organizacja, stworzona do wspólnej zabawy. Jednakże osobiście uważam, że jest to jedna z dwóch najlepszych organizacji w jakich miałem przyjemność być, ekipa jest na prawdę bardzo, bardzo w porządku.

 

P: Przejdźmy może teraz do twojego majątku jaki posiadasz na serwerze. 

X: I tutaj jest największe zaskoczenie, jako osoba, która przegrała na serwerze 5 lat posiadam tylko Premiera, który jest 43 pojazdem tej marki na serwerze, a dodatkowo posiadam też dwa różowe Perki w dwóch ich wersjach, posiadam tego bardzo mało bo jak chyba wspominałem wcześniej to miałem ogromne przerwy między graniem.

 

P: Jesteś chyba wyjątkową osobą heh.., Czy posiadasz jakąś gotówkę?

X: Na chwile obecną posiadam 208.000 majątku pieniężnego.

 

P: Całkiem skromnie! Niestety powoli przechodzimy do końca wywiadu, Czy chciałbyś kogoś pozdrowić? 

X: Skromnie, ale mimo wszystko jednak wole mieć niewiele tego majątku, typu auta warte miliony, ja tu gram czysto dla zabawy, i w międzyczasie sobie coś dokupuje. No cóż szkoda, ale jak przyszła pora na koniec no to chciałbym serdecznie pozdrowić całą organizacje Legwany, oraz całe SAPD, wszystkich czytelników, no i oczywiście Ciebie i całą redakcję.

 

P: Dziękuje serdecznie za pozdrowienia, Oczywiście również pozdrawiam i dziękuje Ci za poświęcony mi czas.

X: Proszę bardzo, miłego dnia/wieczoru dla czytelników!

 

mGGjEAu.jpg


Dla Redakcji 4 Life News Redaktor  @PAWELOVSKI | 09.04.2020

Edytowane przez FragusS
Poprawa tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin