Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z L4MP3K.


FragusS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KzLlt3L.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony Sekretarz Redakcji @FragusS, dziś przychodzę do was z wywiadem z Supportem @L4MP3K. Zapraszam do czytania.


F - FragusS

L - L4MP3K

 

FragusS: Witaj L4MP3K. Czy zechcesz udzielić dla mnie wywiadu?

L4MP3K: Oczywiście. 

 

FragusS: To świetnie! Opowiedz coś o sobie na początek.

L4MP3K: Mam na imię Kacper, w wakacje będę obchodził swoje 18 urodziny. Uczęszczam do drugiej klasy technikum na kierunku Technik Informatyk. Interesuję się wszelakiego rodzaju sportami drużynowymi, ale przede wszystkim piłką nożną, która towarzyszy mi od dziecka.

 

FragusS: Powiedz co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

L4MP3K: Do niedawna najwięcej wolnego czasu poświęcałem piłce nożnej, lecz jednak teraz to modelowaniu poświęcam więcej czasu.

 

FragusS: Zajmujesz się również tworzeniem modeli 3D. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Ile zajmuje ci tworzenie jednego modelu oraz czy jest to trudne?

L4MP3K:  Zacząłem swoją przygodę z modelami jakoś rok temu jednak nie wychodziło mi to najlepiej, lecz dążyłem wszelką cenę aby się tego nauczyć(w tym miejscu chciałbym podziękować @Avenged oraz kilku innym osobom bo to dzięki nim jestem teraz tutaj). Po roku doświadczeń myślę, że było warto i widać efekty. Tutaj taka porada dla osób, które chcą w to iść, bawcie się tym niech wam to sprawia przyjemność. Czas spędzony nad modelem jest zależny od jego wielkości, mogę jednak dać tutaj takie porównanie na swojej osobie, pierwszy model (koszary SAFD) robiłem miesiąc teraz jestem w stanie zrobić model takiej samej wielkości w 3/4 dni. Modelowanie na pewno jest trudną rzeczą, jednak jeśli ktoś chce spróbować, to warto. Ja tak zrobiłem i nie żałuje, teraz to jakaś część mnie i kocham to robić.

 

FragusS: Możemy już spotkać twoje prace na serwerze? Jeśli nie to chciałbyś w przyszłości aby zostały wgrane na serwer?

L4MP3K: Na serwerze są aktualnie dwie moje prace, mechanik SARA oraz tuning w Los Santos. W nie dalekiej przyszłości na serwerze będziecie mogli ujrzeć jeszcze co najmniej cztery modele mojego autorstwa (są one gotowe i oczekują tylko na wgranie). Nie chcę więcej zdradzać, lecz na pewno będą to większe projekty niż dotychczas.

 

FragusS: W co jeszcze pogrywasz prócz GTA?

L4MP3K: Ostatnimi czasy dodatkiem do GTA był Counter Strike, teraz jednak wyczekuję jakiejś ciekawej gry z fabułą.

 

FragusS: Skąd wziął się pomysł na twój nick L4MP3K?

L4MP3K: Nick ten powstał od mojego nazwiska. Moi znajomi zaczęli na mnie mówić "Lampek" więc również postanowiłem, że wykorzystam ten nick w grach online. Dodałem do niego kilka liczb i tak właśnie powstał nick L4MP3K.

 

FragusS: Jak trafiłeś na serwer i co zadecydowało, że na nim zostałeś?

L4MP3K: To zabawna a za razem ciekawa historia, przyjechałem do kuzyna, a on pogrywał w SAMPA. Gdy wróciłem do domu od razu to chciałem to mieć, lecz antywirus blokował mi pobieranie i ja wpisując frazę "GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER" natrafiłem na MTA i jak wiadomo pierwszy wybór zawsze najlepszy i to właśnie wtedy los chciał żebym był to 4Life.

 

FragusS: Bardzo ciekawa historia. Czy początki na serwerze były dla ciebie trudne?

L4MP3K: Było to dość dawno, ale z tego co pamiętam to nie było mi jakoś ciężko się wczuć w grę, może dlatego, że od początku liczyła się dla mnie dobra zabawa.

 

FragusS: Co aktualnie sprawia ci przyjemność podczas rozgrywki na serwerze?

L4MP3K: Od zawsze lubiłem pomagać drugiej osobie, w typ przypadku graczom, więc to zdecydowania sprawia mi teraz największą przyjemność.

 

FragusS: Jaki jest twój obecny majątek na serwerze?

L4MP3K: Obecnie szacuję mój majątek na 1.5kk

 

FragusS: Przegrałeś na serwerze ponad  1895 godzin. To bardzo dużo. Żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?

L4MP3K: Jak najbardziej nie żałuję, że spędziłem tutaj tyle czasu, poznałem wiele świetnych osób z którymi kontakt mam do tej pory, była i jest to wspaniała przygoda.

 

FragusS: Miałeś kiedyś taki moment słabości, że chciałeś odejść z serwera, zrobić sobie przerwę? 

L4MP3K: Było wiele takich momentów, odchodziłem z serwera pięć razy jednakże zawsze coś mnie tutaj trzymało i wracałem.

 

FragusS: Jesteś liderem organizacji EKIPA. Możesz powiedzieć nieco więcej o tej organizacji? Jaka panuje w niej atmosfera etc.

L4MP3K: Organizację tę założyliśmy z myślą o znajomych i tak jest do teraz, są u nas tylko takie osoby, które poznaliśmy w jakimś okresie przygody z MTA. Sądzę, że dzięki temu w organizacji panuje tak dobra atmosfera.

 

FragusS: Czy należałeś do jakiejś frakcji na serwerze?

L4MP3K: Należałem do dwóch frakcji, pierwszą z nich była frakcja SAMD, jednakże przez mój głupi błąd przygoda z tą frakcją szybko dobiegła końca. Drugą frakcją była natomiast frakcja SARA, spędziłem tam wspaniałe dwa lata, poznałem wiele osób i myślę, że to był jeden z fajniejszych okresów na MTA.

 

FragusS:  Co chciałbyś osiągnąć jeszcze na serwerze? Masz jakieś marzenia bądź cele do których dążysz?

L4MP3K: Chciałbym się piąć wyżej w hierarchii administracji oraz być szczęśliwym posiadaczem pojazdu marki infernus.

 

FragusS: Nie dawno dołączyłeś do ekipy serwera. Jaka była twoja pierwsza reakcja na wyniki?

L4MP3K: Myślę, że było to miłe zaskoczenie gdy ujrzałem swój nick w wynikach.

 

FragusS: Jak sobie radzisz na randze? Chciałbyś awansować wyżej?

L4MP3K: Początki były trudne, lecz teraz już jest fajni i myślę, że wychodzi mi to całkiem nieźle. Na pewno chciałbym awansować, lecz najpierw trzeba na to sobie ciężko zapracować.

 

FragusS:  Jakie masz zdanie na temat graczy serwera?

L4MP3K: Myślę, że 4Life ma jedną z lepszych społeczności na polskiej scenie MTA, a zwiedziłem sporo serwerów.

 

FragusS: Jakie są twoje relacje z innymi członkami administracji? 

L4MP3K: Relacje z resztą administracji są bardzo dobre i podoba mi się atmosfera, która tutaj panuje.

 

 

FragusS: Serdecznie dziękuje za udzielenie wywiadu!

L4MP3K: Dziękuje i pozdrawiam


Dla Redakcji Prasowej 4Life News

Sekretarz Redakcji @FragusS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin