Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SAPD - oskarżony przez mikolaxxik.DE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: mikolaxx
Nick: mikolaxxik.DE
Serial: CEEBCF9F825AB91975EF7941303E3F4
Przynależność do frakcji: -
Opis sytuacji: Po odejściu z Police Academy zostałem umieszczony na Czarnej Liscie frakcji z nieznanego mi powodu. Co ciekawe inny Cadet odszedł dzień przede mną i takowej BL'ki nie dostał. Ponad to gdy napisałem do Lidera frakcji na forum, nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Dowody: https://imgur.com/a/083rPoe
Świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Zacznę pierw od Twojego dowodu, gdzie nie odpisałem Ci na prywatną wiadomość, dlaczego?

NPykw7g.png

Bo nawet nie odczytałem. Nie miałem dostępu do komputera, a takie sprawy załatwiam przeważnie na nim.

2 godziny temu, mikolaxxik.DE napisał:

Po odejściu z Police Academy

Przypomnij mi jeszcze powód Twojego odejścia? - "Nie ma już w frakcji Teddiego i NatalkiWiertarki"?

Zrozumielibyśmy każdy inny powód - zwrot akcji i brak czasu na służbę, frakcja do mnie nie pasuje, nie czuję się w niej dobrze.

 

Chciałbym teraz poruszyć temat, dlaczego z tej listy nie zostaniesz zdjęty.

exkwAAP.png

aiG3Q6W.png

 

No tak, bo przecież wydalenia z frakcji są za nic :/ 

Nie rozumiem, oni Ci zapłacili, żebyś uwierzył w to, że nic nie zrobili? Kim Ty w ogóle jesteś, że komentujesz co miało miejsce, co nie miało, kto jest winny a kto niewinny? Poinformował Cię o sytuacji członek KSF? Ktoś z zarządu frakcji? Ktoś z Administracji RCON? Nie sądzę. 

Jeśli już jesteśmy przy tym temacie to sprostuję - gdyby te dwie osoby, o których jest mowa nic nie zrobiły to: nie zostały by wydalone z frakcji, nie zostały by zbanowane na serwerze, nie zostały by wpisane na czarną listę KSF, K S F, podkreślam, gdzie decyzje podejmuje członek administracji, a z boku patrzy na nie Administracja RCON - jestem przekonany, że gdyby dowiedzieli się, że dowody są niewystarczające bądź nikt nie jest w ich posiadaniu, ukarany został by lider za bezpodstawne wydalenie, a administrator banujący, za bezpodstawne zbanowanie, nie sądzisz?

A co do rangi na innym serwerze, takie osoby mają czas do 12.04, czyli do jutra, więc nie widzę sensu ani celu stwierdzenia, że trzymam takie osoby w frakcji.

Publikując te statusy próbujesz wpłynąć na złą opinię mojej osoby, administracji serwera, zarządu frakcji oraz wizerunek Komisji Spraw Frakcyjnych, za co nawet jest ban.

unknown.png

 

Pozdrawiam,

CampeQ

 

Edytowane przez CampeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

30 minut temu, CampeQ napisał:

NPykw7g.png

Bo nawet nie odczytałem. Nie miałem dostępu do komputera, a takie sprawy załatwiam przeważnie na nim.

 

Nie miałeś dostępu do komputera? A na statusy u @NatalkaWiertarka odpowiadałeś, gubisz się.

 

32 minuty temu, CampeQ napisał:

Publikując te statusy próbujesz wpłynąć na złą opinię mojej osoby

 

Nie mam zamiaru wpłynąć źle na opinię twojej osoby, lecz stwierdzam fakty. Wracając, w tym wątku chciałem wyjaśnić powód mojej Black listy w SAPD a nie wykręcać kota ogonem i wracać do tematu Teddiego. Jeśli nie masz konkretnego powodu - przyznaj sie do błędu i pochopnej decyzji, jeśli jest - podaj go. A powód odejścia z frakcji był realny. Chyba lepiej jak jestem szczery i mówię prawdę niż oszukuje zarząd i pisze że nie czuję frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mikolaxxik.DE napisał:
Nie miałeś dostępu do komputera? A na statusy u @NatalkaWiertarka odpowiadałeś, gubisz się.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? 

36 minut temu, CampeQ napisał:

Nie miałem dostępu do komputera, a takie sprawy załatwiam przeważnie na nim.

Dlatego Ci nie odpisałem na prywatną wiadomość. Na statusy odpisywałem na telefonie.

Gubisz się.

6 minut temu, mikolaxxik.DE napisał:
Nie mam zamiaru wpłynąć źle na opinię twojej osoby, lecz stwierdzam fakty. 

A jednak to zrobiłeś. Faktem jest to, że Teddy i NatalkaWiertarka zostali wydaleni bez powodu? 

8 minut temu, mikolaxxik.DE napisał:
Wracając, w tym wątku chciałem wyjaśnić powód mojej Black listy w SAPD

Sytuacja z początkową wpisaną czarną listą była rzeczywiście zbyt pochopna, ale wtedy nie miałem nawet jak tego sprawdzić. Mimo to - zważając na Twoje odpowiedzi pod statusem osoby, która do niedawana znajdowała się w akademii jasno można stwierdzić, że czarna lista zostałaby i tak Ci wpisana. Jesteś w akademii, odchodzisz nagle i wypisujesz kłamstwa, a o sytuacji nic nie wiesz? Jak już wspomniałem - wpływasz negatywnie na wizerunek mój, jak i innych. Kończąc odpowiedź - czarna lista jest słuszna, a osoba, która na początku Cię na nią wpisała otrzymuje ostrzeżenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując całą skargę, uważam wpisanie Ciebie na czarną listę za słuszną decyzję. 
Fakt, na początku nie powinieneś tam trafić, co nawet @CampeQ przyznał, ale ostatecznie umieszczenie Cię tam było prawidłowe. Osoba, która wpisała Cię od razu na nią otrzymała ostrzeżenie. 
Kończąc temat, który miał miejsce niedawno - jesteś w błędzie, obie osoby zasłużyły na takie kary. 
Stwierdzasz fakty? Czym? 
Wystarczające dowody posiada KSF oraz Administracja RCON. Dlatego nie radzę pisać nieprawdziwych informacji, a za te, które umieściłeś w nocy - zostajesz zbanowany na 7 dni. 

2 godziny temu, CampeQ napisał:

próbujesz wpłynąć na złą opinię mojej osoby, administracji serwera, zarządu frakcji oraz wizerunek Komisji Spraw Frakcyjnych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin