Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z AdrixYT


Wonder.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Starszy Administrator

maGnqqa.png
 


Witam wszystkich czytelników, Z tej strony Redaktor Aplikujący @Wonder., w dniu dzisiejszym chciałbym przedstawić wywiad z @AdrixYT. Życzę miłego czytania.


W - Wonder
A - AdrixYT



W: Witaj AdrixYT Czy zechcesz udzielić dla mnie wywiadu?
A: Oczywiście, że tak.


W: Super! a więc na początek opowiedz mi coś o sobie.
A: Labas (Cześć) mam na imię Adrian, pochodzę z Litwy, mam 15 lat. Jestem wesołym, spokojnym a także odpowiedzialnym chłopakiem. Uczęszczam obecnie do 9 klasy gimnazjum imienia Konstantego Parczewskiego (Konstanto Parčevskio Gimnazija). Znam 4 języki - polski, angielski, rosyjski i oczywiście litewski.


W: Powiedz co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?
A: Lubię wyjść na dwór pooddychać świeżym powietrzem poza tym lubię grać w różne gry - Grand Theft Auto V, Counter-Strike: Global Offensive, Warface i wiele innych gier...


W: Jak trafiłeś na serwer?
A: Historia zaczęła się tak, że po dwukrotnym przejściu fabuły postanowiłem spróbować czegoś nowego. Wraz z moim kolegą z tego co pamiętam był to 2017 rok chcieliśmy "razem" pograć w Grand Theft Auto San Andreas. I tym oto sposobem kolega znalazł oraz pokazał mi platformę San Andreas Multi Player, tak więc zaczęliśmy razem grać. Po roku grania na pewnym serwerze zostałem zbanowany za błahostkę, po czym zniechęciłem się do grania w San Andreas Multi Player. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że istnieje taka platforma jak Multi Theft Auto. Po zainstalowaniu Multi Theft Auto zacząłem przeglądać polskie serwery i tak oto natknąłem się właśnie na 4Life. Po ilości osób na serwerze stwierdziłem, że czemu by nie zagrać, pomyślałem sobie, że skoro jest na nim dużo osób serwer musi być dobry. I tak oto gram właśnie na serwerze 4Life do dziś.


W: Bardzo ciekawa historia. Czy początki na serwerze były dla ciebie trudne?
A: Nie, ponieważ od razu po wejściu na serwer napotkałem osobę, z którą jeszcze mam kontakt. zawołała mnie ona na discord'a, po czym pomogła mi zacząć moją przygodę na serwerze. Niestety, ale ta osoba nie gra już na 4life.


W: Co aktualnie sprawia ci przyjemność podczas rozgrywki na serwerze?
A: Przynależność do frakcji SARA bardzo sprawia mi przyjemność. Uwielbiam tam odgrywać RP oraz holować pojazdy. We frakcji panuje bardzo fajna oraz miła atmosfera. Dzięki frakcji poznałem dużo fajnych osób.


W: Ile obecnie posiadasz godzin przegranych na serwerze?
A: Na tę chwile posiadam przegrane 643 godziny.


W: Przegrałeś na serwerze ponad 643 godziny. To całkiem sporo. Żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?
A: Na serwerze gram już od ponad roku. Nie żałuje, że przegrałem przez ten czas 643 godziny.


W: Jaki jest twój obecny majątek na serwerze?
A: Nie posiadam żadnych aut, ponieważ ostatnio sprzedałem swój pojazd, ale w gotówce posiadam około 900.000PLN. - Jest to cały mój majątek.


W: Masz jakieś marzenia bądź cele do których dążysz?
A: Moim celem do którego dążę jest kupno Bulleta 2.2 FT. W przyszłości także będę miał zamiar zakupić Infernusa.


W: Należysz do organizacji "Cosa Nostra", opowiesz nam coś o niej?
A: W organizacji panuje "rodzinna" atmosfera, są bardzo fajne pojazdy, zgrana ekipa.


W: Należysz do jakiejś frakcji serwerowej?
A: Tak, jestem obecnie we frakcji San Andreas Road Assistance.


W: Jaki jest twój aktualny stopień w SARA?
A: Aktualnie posiadam stopień Doświadczony Budowlany.


W: W takim razie, gratuluję życzę ci dalszych sukcesów. Jak oceniasz atmosferę we frakcji?
A:  We frakcji panuje miła atmosfera, jest tu bardzo dużo miłych oraz wesołych osób - razem tworzymy zgraną paczkę.


W: Zbliżamy się do końca wywiadu, chciałbyś kogoś pozdrowić?
A: Chciałbym pozdrowić całą frakcję SARA oraz organizacje Cosa Nostra.


W: Również pozdrawiam. Serdecznie dziękuje za udzielenie wywiadu!
A: Ja również dziękuje.

 

Wykonał Redaktor Aplikujący, @Wonder. dla Redakcji 4 Life News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin