Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Police Officer III Alaneczek


Wotex.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png                                            


Witam wszystkich serdecznie! Z tej strony Redaktor Aplikujący @Wotex1223, w dniu dzisiejszym przychodzę do was z wywiadem z Police Officer III @Alaneczek, więc rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i życzę miłego czytania.


W - Wotex1223

A - Alaneczek

 

W: Witaj Alaneczek. Czy zechciałbyś odpowiedzieć na kilka pytanek?

A: Tak, oczywiście, odpowiem na pytania z wielką chęcią.

 

W: Na początku przedstaw się i opowiedz coś o sobie.

A: Nazywam się Alan, mam 15 lat. Mieszkam w większej wsi na województwie Opolskim. Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej i mam już zaplanowaną kolejną drogę, planuję pójść do technikum na kierunek informatyka. Moim hobby jest gra w piłkę nożną, siatkową, motoryzacja, informatyka oraz rozgrywki sportowe ASG (Air Soft Gun). W wolnych chwilach lubię sobie pograć w Multi Theft Auto.

 

W: Jest mi bardzo miło Cię poznać. Może opowiesz nam, jak trafiłeś na ten serwer i jak wyglądały twoje początki na nim.

A: Początki były dość ciekawe, ponieważ namówił mnie do gry @Tomek124 z którym gram do teraz. Na początku z serwerem nie było łatwo, lecz w tych czasach miałem wenę pracowania na magazynach i potrafiłem wbić około 1000 Life Point's w 1-2 dni, co myślę, że nie jest złym wynikiem zważając na tamte czasy. Na serwerze zawitałem 21 sierpnia 2018 roku, czyli prawie 2 lata temu. Do tego czasu na serwerze przegrałem 737 godzin, co myślę, że jest nie małą liczbą.

 

W: Rozumiem! Jak wiemy, znajdujesz się we frakcji SAPD, mógłbyś coś o niej opowiedzieć?

A: A więc frakcja San Andreas Police Department jest jedną z najciekawszych frakcji, nawet mógłbym użyć stwierdzenia najciekawszej frakcji na serwerze. Jest tam także wiele świetnych oraz miłych osób z którymi można dobrze porozmawiać jak i liczyć na ich pomoc. Komunikacja oraz współpraca podczas pełnienia służby jest na wysokim poziomie i można wiele się nauczyć od znajdującej się na niej oficerów.

 

W: Dobrze, a czy mógłbyś się pochwalić jakimiś osiągnięciami związane z tą frakcją?

A: A więc, w frakcji osiągnąłem stopień Police Officer III, z czego jestem bardzo zadowolony i myślę, że jak najbardziej zasłużyłem na ten awans. Uważam, że moim największym osiągnięciem do tej pory jest nieotrzymanie żadnej kary w frakcji w postaci zawieszenia, kary pieniężnej bądź wydalenia oraz brak skarg od graczy. Mogę także pochwalić się tym, że udało mi się dostać do dywizji Press Desk, z czego niezmiernie się cieszę.

 

W: Chcielibyśmy się też dowiedzieć, jak wygląda wasza praca, czy jest ona trudna, a może łatwa?

A: Praca nie należy do łatwych, ponieważ musimy zachować spokój, wiele graczy próbuje nas sprowokować głupimi odzywkami w naszą stronę, lecz każdy funkcjonariusz musi zachować zimną krew i profesjonalne podejście. Do samych pościgów musimy wykazywać się wysoką umiejętnością prowadzenia radiowozu oraz zgraniem, ponieważ wykonanie manewru na pojeździe ściganym musi zostać zrobione z spokojem i wysoką precyzją.

 

W: Jasne, a co możesz opowiedzieć o organizacji Awesome Olimp, do której należysz.

A: Co by tu mówić, organizacja powstała 18 listopada 2019 roku. Posiadamy niecodzienną hierarchię w składzie zarządu, ponieważ mamy dwóch liderów! Jednym jestem ja, a drugim jest @Bilu.. Nazwa organizacji nawiązuje do mitologii greckiej, Olimp - siedziba bogów greckich, ale nie tylko nazwa nawiązuję do mitologii ale również nasze rangi, które można zdobyć w organizacji. Serdecznie zapraszam w nasze szeregi.

 

W: Może przejdźmy teraz do twojego majątku, jaki dotychczas zdobyłeś.

A: Mój majątek nie należy do pokaźnych a większość swoich zarobionych pieniędzy trzymam we frakcji, lecz zbliżam się do wartości 1kk.

 

W: Rozumiem! Na serwerze przegrałeś ponad 730 godzin. Żałujesz czasu spędzonego na serwerze?

A: Spory wynik, mimo, że miałem kilka przerw od serwera to nie żałuję spędzonego czasu i dalej nie zaprzestaje na graniu, ponieważ ten serwer ma to coś, że się do niego wraca i zawsze tak będzie.

 

W: Czy miałeś kiedyś chwilę załamania na serwerze, że chciałeś na przykład skończyć rozgrywkę, lub zrobić większą lub mniejszą przerwę na 4Life?

A: Tak, oczywiście, że znalazło się kilka takich momentów, były to dłuższe załamania, lecz się nie poddawałem z grą i wciąż próbowałem dostać się do wymarzonej frakcji jaką jest SAPD, teraz udało mi się to i nie planuje jak na razie żadnej dłuższej przerwy oraz mam nadzieję, że tak będzie przez cały czas.

 

W: Co chciałbyś jeszcze osiągnąć na serwerze?

A: Na serwerze planuję kupić jakiś unikalny pojazd, myślę nad autobusem oraz stingerem, lecz na tą chwilę nie mam jeszcze wystarczających środków na zakup takich świetnych pojazdów. Ponadto chcę wznieść się wysoko w składzie SAPD, jest to moim marzeniem i mam nadzieję, że to się uda.

 

W: Świetnie. To teraz może inaczej. Do jakich frakcji jeszcze należałeś na serwerze?

A: Na serwerze należałem do każdej frakcji, może nie jako pełnoprawny pracownik, ponieważ niektóre frakcje w których byłem albo mi się znudziły albo nakład materiałów jaki tam był, był na mnie za duży, lecz na serwerze na tą chwilę planuję tylko służyć jako funkcjonariusz departamentu policji.

 

 

W: Gratuluję i również zazdroszczę, ale naprawdę podziwiam, a czy może należysz lub należałeś do jakiegokolwiek biznesu na serwerze?

A: Tak, należałem także do studia filmowego 4life, lecz po chwili uznałem, że to nie dla mnie. Aktualnie jestem w akademii Redakcji 4 Life News.

 

W: Niesamowicie, ale zbliżamy się powoli do końca wywiadu, tak dodatkowo na koniec. Jakie masz zdanie na temat serwera?

A: Wiele graczy ma różną opinie na temat serwera, lecz moja jest odbiegająca od innych graczy. Na serwerze jest wiele szanujących się ludzi, lecz wiele graczy kiedy widzą funkcjonariusza na służbie robią mu albo na złość albo go wyzywają co odbija się trochę na komforcie i chęci do gry. Jako zwykły gracz można fajnie się pobawić i nie jest tak źle jak podczas aktywnej służby, gracze się integrują i bawią, prawdą jest, że nie każdy się tak zachowuje i jest to wiadome. Więc moja ogólna opinia na temat serwera jest dzielona, ale wciąż mam chęci by na nim grać i się nie poddaje, ponieważ gry łączą a nie dzielą.

 

W: Niestety tym akcentem będziemy już  kończyć oto naszą bardzo interesującą rozmowę, z tego powodu jest mi niezmiernie szkoda. Dziękuje Ci bardzo za Twój poświęcony czas. Serdecznie Ciebie pozdrawiam i życzę Tobie, jak i naszym czytelnikom Wesołych Świąt!

A: Ja też dziękuję i życzę wszystkim czytelnikom jak i tobie wesołych świąt.


202858196_qHWkFNN-Imgur.thumb.jpg.866c4e0b531d5f77e07d882cd8b48b2f.jpg


Dla Redakcji Prasowej 4Life News

Wykonał Redaktor Aplikujący Wotex1223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
Godzinę temu, Wotex1223 napisał:

Jednym jestem ja, a drugim jest @Bilu.. 

No wszystko fajnie tylko wiadomo, jak to wyglada od środka :) kto tym pierwszym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin