Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Artizo


Mietek_Kasztan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Redaktor Mietek_Kasztan. Mam wam do przedstawienia wywiad z Supporterem Artizo.  Zapraszam do czytania.


 M: Mietek_Kasztan

A: Artizo


Mietek_Kasztan: Witam z tej strony Redaktor Mietek_Kasztan z redakcji 4Life News. Czy chciałbyś odpowiedzieć mi na parę pytań?

Artizo: Jasne, z wielką chęcią odpowiem.

 

Mietek_Kasztan: Standardowe pytanie na początek, opowiedz coś o sobie.

Artizo: Przedstawię się pod kątem patrzenia z gry. Jestem Artizo, znajomi mówią na mnie Artur, zacząłem grać na 4Life w lutym 2018 roku. 
Aktualnie pracuję we frakcji SAFD na stopniu Aspiranta Sztabowego. Jestem również Supportem na serwerze 4Life.

 

Mietek_Kasztan: Mało lecz treściwie. Jak trafiłeś na serwer i jak wyglądały twoje początki?

Artizo: Na serwer trafiłem całkowicie przypadkowo, z kolegą szukaliśmy serwerów na platformie  MTA na którym moglibyśmy pograć i tak trafiliśmy na 4Life'a. Zaczynałem jak każdy, dowiedziałem się gdzie pracować, pierwsze godziny spędziłem na magazynie i kosiarkach, potem kurier i jakoś to powoli poszło aż do teraz, trochę czasu od tamtego czasu minęło i bardzo dobrze je wspominam.

 

Mietek_Kasztan: Jakie cele posiadałeś na początku gry?

Artizo: Gdy zacząłem grać nie miałem większego celu do momentu kiedy zobaczyłem podmiankę Banshee, pomyślałem wtedy, że chce ją mieć. Jak postanowiłem tak uczyniłem, mam moje upragnione od wtedy auto, jest w moim posiadaniu już dłuuugi czas. Po jakimś czasie grania chciałem dostać się do frakcji i na rangę administracji.


Mietek_Kasztan: Fajna historia z twoim autkiem. Jak wygląda twoja historia z frakcjami?

Artizo: Byłem i jestem tylko w jednej frakcji. Z wcześniej wspomnianym kolegą postanowiliśmy dołączyć do SAFD, frakcja bardzo mi się spodobała, poznałem wiele fajnych i ciekawych osób będących w tej frakcji. Kiedy mi się w końcu udało, zostałem we frakcji, nie nudziło mi się. Zostałem mianowany szkoleniowcem na Sekcyjnym, lecąc dalej awansami w górę dostałem się do zarządu. Gdy byłem już na najwyższym możliwym stopniu dla mnie, tzn. Starszym Brygadierze, odszedłem z frakcji bo się wypaliłem, nie miałem chęci do gry. Próbowałem wrócić po 2 tygodniach ale chęci nie wróciły, więc zrobiłem sobie dłuższą przerwę. Wróciłem do frakcji po ponad 3 miesiącach, od tego momentu we frakcji jestem do dzisiaj. Chęć do służby i gry wróciła i nie mam zamiaru odchodzić.

 

Mietek_Kasztan: Ciekawie. Jak czujesz się w obecnej frakcji i jak oceniasz poziom RP wśród pracowników?

Artizo: We frakcji czuję się bardzo dobrze, są ludzie których znam już spory czas, ale są i tacy których poznałem niedawno, z każdym fajnie mi się rozmawia i gra. Czasami siedząc na służbie wspominam stare czasy i doświadczam uczucia nostalgii i tego że frakcja tak bardzo się zmieniła na przestrzeni tych 3 miesięcy.
Jeżeli chodzi o poziom RP... Niektóry są perełkami z niesamowitą wiedzą i umiejętnością odgrywania RP, a niektórzy się dopiero uczą.
Najgorzej nie jest ale zawsze może być lepiej !


Mietek_Kasztan: Bardzo fajnie. Co sądzisz o biznesach i jak wygląda twoja historia z nimi.

Artizo: Uważam, że biznesy są świetną opcją i urozmaiceniem sobie rozgrywki. Prawda, jest przy tym trochę obowiązków i trzeba temu poświęcić trochę czasu, ale  dla tego fun'u z gry i czegoś nowego naprawdę warto. Nie będę się rozpisywał na lepsze i gorsze, myślę że aktualne biznesy dużo wnoszą w życie serwera. Niestety nie byłem w żadnym biznesie.

 

Mietek_Kasztan: Podzielam twoje zdanie. Od pewnego czasu jesteś Supporterem, jaka była twoja reakcja na dostanie się na to stanowisko?

Artizo: Dowiedziałem się o wynikach rekrutacji kiedy byłem w pracy. Zadzwonił do mnie kolega PontoniastY. i powiedział, że się dostałem. Nie uwierzyłem mu na początku i powiedziałem, że jak kłamie to niech się szykuje na ochrzan . Dla pewności chciałem to sprawdzić, kiedy skończyłem rozmowę to zobaczyłem, że na messengerze miałem 12 powiadomień, wiedziałem już, że mówił prawdę. Przez resztę nocnej zmiany chodziłem z uśmiechem na twarzy.

 

Mietek_Kasztan: Super, że ci się udało. W takim razie ile razy próbowałeś napisać podanie?

Artizo: Nie pamiętam dokładnej liczby ale było to kilka razy. Oczywiście nie przejmowałem się tym, że się nie dostawałem. Dlaczego miałbym się przejmować skoro można spróbować w następnej rekrutacji, widocznie byli lepsi kandydaci.


Mietek_Kasztan: Mam takie samo zdanie na ten temat. Jak to jest sprawować funkcje członka administracji?

Artizo: Dla mnie takie stanowisko to jest coś co mi się podoba. Zawsze lubiłem ogarniać community i pomagać ludziom gdy mają problem. Jeżeli dodać do tego fakt, że poświęciłem na ten serwer tyle czasu i znam już go trochę to jeszcze bardziej dodaje mi to zapału. Na co dzień siedzę sobie na przemian na służbie w SAFD i robię raporty. Zdarzają się ludzie nowi którzy potrzebują odpowiedzi, i są i tacy którzy wiedzą czego chcą.

 

Mietek_Kasztan: Jakie masz dalsze plany na rozgrywkę?

Artizo: Najprościej mówiąc, awanse. We frakcji mam jeszcze możliwość rozwoju, na randze to samo. Mogę jeszcze dodać że chciałbym kupić parę pojazdów do swojej kolekcji.


Mietek_Kasztan: Ciekawie. Jaki masz największy cel do osiągnięcia na serwerze?

Artizo: Aktualnie, mam wszystko co chciałem, jestem we frakcji, jestem w administracji, mam ulubioną brykę. Nie mam teraz celów, według mnie osiągnąłem wszystko. Wielki majątek nie ma dla mnie takiego znaczenia.

 

Mietek_Kasztan: To było ostatnie pytanie, chcesz kogoś pozdrowić?

Artizo: Chciałbym pozdrowić wszystkie moje misiaczki z SAFD  i wszystkich znajomych poza frakcją. 

 

Mietek_Kasztan: Również pozdrawiam. Dziękuje za poświęcony czas na udzielenie odpowiedzi.

Artizo: Dzięki i pozdrawiam.


Dla Redakcji Prasowej 4Life News.

Redaktor Mietek_Kasztan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin