Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z LilBartem


Tomeczek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ur2qS3F.png


Witam wszystkich serdecznie, z tej strony Młodszy Redaktor @Tomek124. Zapraszam was na wywiad przeprowadzony ze znanym @LilBart.


T- Tomek124

L- LilBart

 

T: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Tomek124, czy zechciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań w ramach wywiadu ?

L: Cześć, z chęcią udzielę Ci odpowiedzi na kilka pytań.

T: Dobrze więc, na początek opowiedz nam coś o sobie.

L: Witam wszystkich czytelników, powiem szczerze, że byłem zaskoczony propozycją wywiadu i czuję się zaszczycony. Mam na imię Bartek, mam 18 lat chodzę do szkoły branżowej na kierunku kierowca mechanik. Interesuję się motoryzacją, wędkarstwem i jak mogliście usłyszeć, muzyką. Ukończyłem szkołę muzyczną pierwszego stopnia na akordeonie i fortepianie. W wolnym czasie lubię pograć w gry, teraz co prawda rzadziej, ale zawsze znajdę czas.

T: Jak zacząłeś swoją rozgrywkę na 4Life?

L: Swoją grę na serwerze rozpocząłem około 2 lata temu w wakacje. Wszedłem na discorda pogadać z kolegami i powiedzieli mi, że znaleźli ciekawy serwer do gry w MTA , postanowiłem wejść, by zobaczyć, co tak zachwalają, spodobało mi się i tak właśnie zostałem zarażony grą na 4Life.

T: Co udało Ci się osiągnąć przez całą swoją rozgrywkę?

L: Przez całą moją karierę na serwerze 4Life udało mi się zdobyć prawie 33k LP, łączny czas gry to 2000 godzin. Majątek, jaki zgromadziłem to około 3,5kk co w tamtym czasie nie było tak mało. Na serwerze osiągnąłem wszystko czego chciałem, miałem swój każdy wymarzony pojazd, między innymi Elegy 2.2FT Banshee 2.2FT Limuzynę 2.2FT Infernusa 2.2FT oraz mój ulubiony projekt, czyli Pony 2.2 FT, które robiłem od zera. Posiadałem także jedyne prywatne lotnisko na serwerze, na którym miałem prawie wszystkie dostępne samoloty oraz helikoptery w tym jedynego na serwerze Beagla, którego sam zakupiłem w salonie.

T: Czy byłeś w jakimś biznesie, lub czy miałeś swój biznes?

L: Odnośnie do biznesu to odkąd poznałem mojego dobrego kolegę kalahima, zawsze starałem się pomóc mu w jego prywatnym komisie, szukaliśmy razem aut w dobrej cenie i sprzedawaliśmy je. Wiele razy staraliśmy się założyć biznes oficjalnie, lecz zawsze było to odrzucane. Był czas, w którym serwerowy komis słabo funkcjonował, a nawet był chwilowo zamknięty, wtedy kalahim otrzymał propozycje przejęcia tego biznesu, dzięki czemu wraz z nim zostałem właścicielem 4Car Dealer. Ostatecznie zakończyliśmy grę na serwerze, a biznes przejął ktoś inny.

T: Dlaczego postanowiłeś zakończyć grę na serwerze?

L: Moja cała przygoda z serwerem 4Life zakończyła się około 9 miesięcy temu, napisałem odejście, gdyż wypaliłem się i straciłem chęci do gry. Po napisaniu odejścia praktycznie nie grałem, 6 miesięcy temu otrzymałem bana permanentnego, za nagranie kolejnego disa na członka ekipy serwera co ostatecznie zakończyło moją przygodę z tym serwerem.

T: Skąd narodził się pomysł, aby zacząć nagrywać disy?

L: Spodziewałem się tego pytania więc tak, podczas nocnej gry na serwerze rozmawiałem z kolegą, nagle nawinął się temat administracji. Kolega mówił, że szkoda, że jeszcze nikt nie nagrał żadnego disa. Postanowiłem to zmienić i w tej samej chwili zacząłem pisać tekst, po czym wszystko nagrałem. Długo wstrzymywałem się przed udostępnieniem disa, ale stwierdziłem, że nie mam wiele do stracenia no i poszło!

T: Jakich używasz programów do ich tworzenia?

L: Nic specjalnego, głównie korzystam z jednego programu, jakim jest Reaper, posiadam zainstalowane do niego kilka wtyczek, dzięki którym staram się miksować całość.

T: Od kiedy zacząłeś się interesować muzyką?

L: Muzyką interesowałem się od zawsze, gdy byłem, młodszy zawsze rapowałem, sam dla siebie ulubione kawałki, wszystko się bardziej rozwinęło, gdy dostałem się do szkoły muzycznej. Rozpocząłem naukę gry na akordeonie, potem doszedł fortepian. Po pewnym czasie zacząłem pisać własne teksty.

T: Jakie masz plany odnośnie do muzyki?

L: Planuję zacząć nagrywać normalne kawałki i tym zakończyć temat disów, ale zobaczymy jak wszystko się potoczy.

T: Dobrze, a więc zejdźmy bardziej na tematy serwerowe. Dlaczego nienawidzisz administracji?

L: Wszystko było głównie nagrywane w celach humorystycznych, każdy z nas ma lub miał wrogów na serwerze i trudno jest darzyć sympatią osobę, z którą miało się niemiłe sytuacje. Podczas gdy zacząłem nagrywać disy, takimi osobami były akurat pewne osoby z administracji. Znam wielu członków ekipy, którzy są naprawdę wspaniałymi osobami i nie miałbym im nic do zarzucenia.

T: Czy jeżeli mógłbyś cofnąć czas, czy ponownie nagrałbyś te disy?

L: Szczerze mówiąc, niczego nie żałuję, gdyż o dziwo dzięki nagranym disą pogodziłem się z większością zdissowanych osób i mamy teraz normalne relacje.

T: Czy zamierzasz starać się o powrócenie na serwer? Jeśli tak to dlaczego?

L: Odnośnie do mojego powrotu na serwer to sprawa jest już zamknięta, pisałem kilka miesięcy temu jedną apelację, ale została ona odrzucona, co ostatecznie potwierdziło koniec mojej przygody z 4Life.

T: Przegrałeś na serwerze 2000 godzin. To bardzo dużo. Żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?

L: Absolutnie, nie żałuję ani jednej godziny, bardzo miło spędziłem ten czas, wiele niezapomnianych chwil i śmiesznych sytuacji, poznałem wiele wspaniałych osób i z wieloma jestem w ciągłym kontakcie.

T: Co sprawiało Ci największą przyjemność w rozgrywce?

L: Wszystkie chwile na 4Life były świetnie spędzonym czasem, największą przyjemność sprawiała mi wspólna gra ze znajomymi, i chęć rozwijania się.

T: Czy byłeś w jakieś frakcji?

L: Jedyną frakcją, w której miałem okazję pracować było TSA.

T: Dlaczego akurat wybrałeś TSA?

L: Panuje tam całkiem miła atmosfera, ciekawi ludzie, niezbyt skomplikowane zasady. Ta frakcja była dla mnie idealna.

T: Dobrze, a więc przed ostatnie pytanie. Czy chciałbyś przekazać coś osobom czytającym ten wywiad?

L: Do wszystkich czytających rada ode mnie, pamiętajcie, że MTA to tylko gra, i wszelakie sytuacje, które się tu dzieją, trzeba przyjmować z dystansem. Nie traćcie zbyt dużo czasu na grę, bo czasami wiele można stracić w życiu realnym. Poświęćcie czas bliskim i rozwijajcie swoje pasje.

T: Wywiad dobiega już końca dziękuje tobie za poświęcenie mi chwili twojego czasu, Chciałbyś kogoś pozdrowić?

L: Miło mi, że mogłem odpowiedzieć na te pytania. Chciałbym pozdrowić organizację Awesome Olimp, gdyż mam tam wielu przyjaciół, redakcję 4Life News, całą administrację, a także wszystkich czytelników. Trzymajcie się!


Wykonał Młodszy Redaktor Tomek124 dla Redakcji 4 Life News.

Edytowane przez Tomek124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin