Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika mirek_mefedroniarz, oskarżony przez Candy_xxx.


Candy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Candy_xxx
Nick osoby oskarżonej: mirek_mefedroniarz
Powód napisania skargi: Akademik zaniedbuję swoją prace. Otóż podczas służby pisał on ze swoim znajomym, obok parkingu LV Airport zamiast zabrać auto które stało źle zaprakowane. Gracz jakby nigdy nic odjechał. Chcę wspomnieć, iż na lawecie nie było żadnego auta które mógłby holować oskrażony. Również zgłoszenia nie było gdyż mirek_mefedroniarz prowadził miłą pogawędkę z innym graczem.
Dowody: Tutaj dowody w postaci ss'ów https://imgur.com/a/XalQwP2 https://imgur.com/a/ceffxAV

Edytowane przez Candy_xxx
Edytowałem ze względu na formatowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz się kolego drogi, może on urządzać sobie "pogawędke". Może nie ma wezwań w panelu bądź robi sobie przerwę? Nie musi on być na S2 jeżeli jest przy komputerze. Powód napisana skargi jest blachy. Liczę na to że osoba oskarżona nie zostanie ukarana. Pozdrawiam smlytkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Candy_xxx napisał:

Ym... Gracz nie zabrał auta które było źle zaparkowane a stało za nim. Skoro robiłby sobie przerwę to byłby na S2 i nie rozmawiałby z innym graczem.  

Czy mam ci jeszcze raz napisać? Jeżeli jest w grze nie musi mieć S2 aby pełnić służbę, może dysponować jednostkę z terenu ;) Skoro stało za nim mogłeś go o tym poinformować, człowiek to człowiek każdy popełnia błędy, a ty najwyraźniej nie masz co robić dlatego piszesz takie skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odróżnić S2 a zwykły odpoczynek od pełnionej służby. Tak samo jak ja będąc w SAMD stanę sobie na spawnie Ocean Flats podejdę do TSA i sobie porozmawiamy, czy nawet do kolegi którego tam spotkam. Normalna ludzka rzecz 

Edytowane przez smlytkk_*BBG*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem człowiekiem, nie robotem i nie widzę wszystkiego. Jak patrzałem na parking to owego pojazdu nie widziałem, może przeoczyłem, ale spoko. Tak jak kolega pisze, byłem caly czas w grze więc S2 było zbębne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Candy_xxx Dobrze wiem że dostanę punkty ale mniejsza, nie rozumiesz że każdemu człowiekowi należy się odpoczynek od pracy? masz też w realnym świecie przerwę na jedzenie lub coś, może chciał się wyluzować, pogadać z graczem nie widzę sensu pisania tej skargi ... chyba naprawdę ci się nudzi że piszesz o taki powód skargi.. zobaczymy jak ty się będziesz spełniał obowiązki frakcyjne :)

Edytowane przez Krzzzysiek_*BBG*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i chyba najważniejsze, wypowiadanie się w skardze/apelacji itp. bez wyrażonej zgody jest karane punktami. Dwa, jeżeli waszym zdaniem  miłe rozmowy z kolegą/kolegami na poboczu bez S2 jest normalne.. to ja wam życzę z całego serduszka powodzenia we frakcjach.

Edytowane przez Candy_xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem Ci, jeżeli jest przy komputerze, dysponuje jednostkę jest cały czas aktywny, nie musi mieć S2. Miła pogawędka to zaledwie ukazane nam 30sec rozmowy? Mamy się śmiać czy płakać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Candy_xxx napisał:

Po pierwsze i chyba najważniejsze, wypowiadanie się w skardze/apelacji itp. bez wyrażonej zgody jest karane punktami. Dwa, jeżeli waszym zdaniem S2 podczas miłych rozmów  z kolegą/kolegami na poboczu bez S2 jest normalne.. to ja wam życzę z całego serduszka powodzenia we frakcjach.

Człowieku, wyraźnie ci napisałem że liczę się z punktami ale nie rozumiesz że S2 to takie coś jak nie ma cię przed komputerem robisz sobie tak zwane "ZW" i nie ma cię parę minut Po 2. Ty jakbyś kolegę spotkał na frakcji nie porozmawiałbyś z nim ? frakcja nie zając nie ucieknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin