Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Dodo_v8, oskarżony przez veenix


wenikz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, veenix napisał:

A i jeszcze dodam, żeby @Masellko sprawdzil logi czy Pan Dodo nie ściągnął przypadkiem ręcznego :)

Owszem, ściągnąłem ręczny, aby wciągnąć pojazd na lawetę, bo z ręcznym się nie dało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, veenix napisał:

Co? Od kiedy, żeby wciągnąć auto na lawetę trzeba ściągać ręczny? Nie wydaje mi się. 

Przepraszam ze się wypowiem, ale jeśli pojazd jest zbugowany w ziemi to nie ma szans go wciągnąć na lawetę bez spuszczenia ręcznego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ks.Trapczak* napisał:

Przepraszam ze się wypowiem, ale jeśli pojazd jest zbugowany w ziemi to nie ma szans go wciągnąć na lawetę bez spuszczenia ręcznego :) 

To ciekawe jak pojazd znalazł się nagle na środku drogi zbugowany w ziemi, nie wydaję mi się, że ja go tam postawiłem. Nie wiem co to mogło być, ale nie możliwym jest to, że pojazd był w ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18 ‎kwietnia ‎2020 o godzinie około 15:00 zajechałem na parking komisu 4CarDealer, by przejrzeć pojazdy zaparkowane, powyżej 24h. Pojazdów takich nie było, lecz zauważyłem bulleta, który blokuje przejazd przez uliczkę. Podszedłem do niego w celu zrobienia ss, a następnie wsiadłem do lawety i chciałem wciągnąć pojazd na pakę. Nie udało mi się to po wielu próbach, więc postanowiłem spuścić ręczny. Po spuszczeniu ręcznego pojazd nie przemieścił się, ani nie zmienił swojej pozycji. Wtedy wsiadłem do lawety, i bez problemu go wciągnąłem na pakę. 

Gracz @veenix pisze, że zaparkował pojazd poprawnie, i nie wie jak to się stało. Możliwe, że był to jakiś bug serwera czy coś w tym stylu, lecz ja napotkałem pojazd w takiej pozycji i go po prostu odholowałem. 

ss'y: https://imgur.com/a/HTaljSn

Pozdrawiam, Dodo_v8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin