Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ManiekPL oskarżony przez Daw1deXx


Daw1deXx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: ManiekPL
Data i godzina zdarzenia: 19.04.2020 9:59
Pełen opis sytuacji: Jechałem sobie z kolegą na kopalnie, następnie popatrzyłem przez okno i zobaczyłem psy (mieszkam na wsi jest ich naprawdę dużo bez smyczy) XD, nie fortunnie złożyło się iż na parkingu na kopalni było dwóch funkcjonariuszy policji AqUaZ oraz oskarżony ManiekPL, napisałem dokładnie tak "Ale psów" funkcjonariusze zapewne pomyśleli, że to do nich było, po czym zostałem postrzelony przez AqUaZ. Wyjaśniałem zaistniałą sytuację funkcjonariuszowi lecz wystawił mi mandat w wysokości bodajże 800PLN, ja oczywiście nie przyjąłem bo nie będę płacił za to czego nie napisałem. Następnie zawiózł mnie do więzienia na 9 minut. Po jakiejś części rozumiem tych funkcjonariuszy bo ciągle leci w ich stronę CBK. Nie miałem na celu napisania tego w ich stronę, strasznie głupia nie fortunna sytuacja. 
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/gallery/d8x8AFa Zdjęć psów nie zdążyłem zrobić. 

   Ja, Daw1deXx zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Daw1deXx
Poprawa wzoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W związku z zaistniałą sytuacją, jak można się domyślić nie zwracam uwagi na sytuację, która jest za twoim oknem. Napisałeś to na czacie serwerowym - gdzie jak wiesz inni również to widzą. Jechałeś z kolegą, czyż nie? Odnośnie tego.. Skoro opisujesz sytuację za oknem- lepszym rozwiązaniem byłby wiadomość prywatna. Nie miej pretensji o to, że zostałeś ukarany za ,,ale psów'' - społeczność na tym serwerze jest taka, a nie inna. Szczerze - skąd ktoś mia wiedzieć, że opisujesz co masz za oknem? Każdy z nas przywykł, że ,,pies'' jest obrazliwym określeniem na pracownika frakcji Police Department. Równie dobrze ktoś mógłby wysłać zgłoszenie na twoje ID wklejając screenshota z widocznym ,,ale psów'' napisanym przez Ciebie, co mogłoby.. Podkreślam, mogłoby skutkować nałożeniem na Ciebie muta. Zostawiam sprawę do rozstrzygnięcia zarządowi frakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin