Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Suuz191


Strikes*cvt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Strikes
Nick osoby oskarżonej: Suuz191
Powód napisania skargi: Moje samochody stały do dzisiaj pod domkiem, w którym mieszkałem (Byłem dopisany, ponieważ dom był kolegi - z resztą nadal jestem dopisany,
bo obecny właściciel mnie nie usunął (stan z 20:40)). Kolega ten dom sprzedał, samochody tam zostały bo nie było mnie w grze.
Wchodzę do gry z myślą, iż moje samochody będą znajdowały się w przechowalni, a jednak znajdują się na parkingu policyjnym. Uważam, że wystawione kary,
 50PLN każda, są niesłuszne, ponieważ samochody stały tam jeszcze przed sprzedażą. Oczywiście żądam zwrotu kosztów odebrania pojazdów z parkingu policyjnego.
Dowody: 

image.png.ac6028e8fb8e3f4eef2c4b89115905d1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dostałem zgłoszenie od właściciela posesji, sprawdziłem czy faktycznie jest on posiadaczem tej posesji i był. 
Na ss dokładnie widać właściciela domu oraz, że z właścicielem w tym momencie pisałem!
 https://imgur.com/a/nPr6iGS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko uważam, że pojazdy powinny zostać odholowane do przechowalni, a nie na parking policyjny, ponieważ do tej pory tam mieszkałem i nie byłem online w momencie, gdy dom został sprzedany.

Rozumiem, gdybym celowo zaparkował na posesji innego gracza, ale samochody były tam zaparkowane jeszcze wtedy, kiedy byłem do tej nieruchomości dopisany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin