Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.


Inquee*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż wielu ludzi z służb mundurowych skarżyło mi się z powodu radaru

Uważam sam że radar nie jest za bardzo czytelny i mam zamiar zrobić poprawioną wersje

Wersja którą robie nie musi być używana ale robię to z powodu czytelności starej wersji miejąc nadzieje że będzie lepsza

 

 

No więc

Postanowiłem się wziąć za robote i to jest to co stworzyłem, mapa jest nie dokończona.

Mam zamiar wprowadzić wiele zmianek takich jak zmienić czcionke lub cienie.

 

Mówcie jak wam się podoba i co mógłbym zmienic

Mapa jest w fazie budowy.

 

2WUlRlV.jpg

 

 

Wzbogacenie posta dodaje moj poprzedni post aby każdy zauważył

 

Dopóki co zrobiłem San Fierro, wiele ludzi mnie sie pyta o co chodzi z odsłoną dla frakcji sapd, samd, des.

 

Pierw wytłumacze dla sapd

 

SAPD

 

Mam zamiar stworzyć

 

+ Na radarze różne markery jak i inne które pokazują wszelkie kryjówki.
+ Na radarze będą pokazane różne skróty bezdrożne i skróty w miastach aby wyjechać na wybraną ulice
+ Ułatwienie jazdy, kolory dzielnic będą przystosowane dla każdego członka sapd

SAMD

+ Ułatwienie jazdy, będą pokazane bezdroża które umożliwiają szybszy dojazd do wybranego miejsca
+ Ułatwienie jazdy, kolory dzielnic będa przystosowane dla każdego członka samd

 

DES
 

+ Pokazanie miejsc które są łatwopalne i mogą tam być pożary
+ Zaznaczone Bezdroża które umożliwiają szybszy dojazd do wybranego miejsca / pożaru
+ Ułatwienie jazdy, mam zamiar dostosowac kolory dzielnic ktore beda pokazywaly czy dzielnica jest łatwopalna czy nie

 

Dodatkowo zostanie dodana legenda ktora bedzie wskazywac co oznaczaja wszystkie znaczki 


Mam zamiar ze pomoge każdemu członkowi wszelkich frakcji.

Dla graczy mapa zostanie wzbogacona podkreslonymi głównymi ulicami.

 

Wiem że długo mi to zajmie ale mam nadzieje że każdemu się to spodoba i będę miał jakiś respekt wśród graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin