Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Fort Carson "Touge"


R.Takada
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

2 minuty temu, RandomUnknown napisał:

Przykro mi drogi marucho lecz elegy nie jest jedynym autem ktore driftuje

 

sam mam emperora :O, ale na tym pojezdzie swiat sie nie konczy, zreszta co ty gosciu bredzisz.. XD Kisne z tego ze postanowiliscie to nagrac i zero przygotowan do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shvky.B&P napisał:

sam mam emperora :O, ale na tym pojezdzie swiat sie nie konczy, zreszta co ty gosciu bredzisz.. XD Kisne z tego ze postanowiliscie to nagrac i zero przygotowan do tego. 

skad ty mozesz wiedziec ze 0 przygotowan? jestes jakims jasnowidzem? nawet jesli bez przygotowan to i tak przewaza to twoj poziom poza tym to moja sprawa czym chcialem to nagrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Deadboy napisał:

skad ty mozesz wiedziec ze 0 przygotowan? jestes jakims jasnowidzem? nawet jesli bez przygotowan to i tak przewaza to twoj poziom poza tym to moja sprawa czym chcialem to nagrac

nie widziales jak jezdze wiec nie wypowiadaj sie na ten temat.

Czas nagrac odc pt. 'JAK WYWOŁAĆ TRIGGERED 2 GRACZY JEDNYM KOMENTARZEM *ZOBACZ JAK*'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin