Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Cytryny, TheSishaten, DJPatryk


|SDSA|Antymed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: Antymed2020


Nick oskarżonego: Cytryny, TheSishaten, DJPatryk


Data i godzina: 01 - 04 - 2016 19:35


Powód: 0 RP i brak udzielenie pierwszej pomocy.


Proponowana kara: Zawieszenie na okres jednego dnia.


Dowody:  https://imgur.com/a/9O83S


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to - TheSishaten oraz DJPATRYK, to jest akademia, i szkolenie z 1 pomocy,  mamy dziś o 20:00 :)

Tak, tylko byli z Cytryny, który mógł udzielić pierwszej pomocy przy czym uczyć ich tego tak jak to robi np. MasterPL  też tam był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz jednej rzeczy dziennie mamy dużo taki przybiegają piszą że mają zawał to bez sensu zeskoczyłeś z budynku mówisz? czyli ja sobie też moge zeskoczyć? tak odrazu? logicznie pomyśl chcesz robic akcję to zrób ją dobrze wezwij np sapd/samd poprzez ./112 lub pm że chcesz popełnić samobójstwo to na pewno się zjawią :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz jednej rzeczy dziennie mamy dużo taki przybiegają piszą że mają zawał to bez sensu zeskoczyłeś z budynku mówisz? czyli ja sobie też moge zeskoczyć? tak odrazu? logicznie pomyśl chcesz robic akcję to zrób ją dobrze wezwij np sapd/samd poprzez ./112 lub pm że chcesz popełnić samobójstwo to na pewno się zjawią :D.

Pisałem na czacie widać też na ss, więc widzieli i mogli podbiec i przekonywać mnie, abym nie skakał inne służby też mogli wezwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin