Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Fotografia 'Car Project JDM'


shvky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż od niedawna zacząłem się interesować robieniem pojazdów na 4Life w stylu JDM,
postanowiłem stworzyć temat własnie tutaj z mojej pierwszej sesji pojazdu.
Jeżeli ktoś chce aby jego pojazd pojawił się na następnej sesji, zapraszam do wysyłania wiadomości prywatnych na FORUM.
Jeżeli będzie zainteresowanie, będę prowadził projekt dalej, może nawet założę FP, to wszystko zależy od tego jak to przyjmiecie, dajcie znać niżej czy FP będzie dobrą opcją.
Nie przedłużając, podrzucam wam dzisiejsze fotki pojazdu Bravado Buffalo
(Wybaczcie że jest ich tak mało, jest to na sprawdzenie czy się przyjmie coś takiego.)

hklrgKv.png

udlPeCu.png
cMELpIR.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Deadboy napisał:

Ty wiesz co to w ogóle jdm?

Owszem, posiadam wiedzę na ten temat. A tobie polecam się nie pultać z powodu iż przerzucili ci temat do archiwum. Żegnam. To moja ostatnia odpowiedz na twój komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alaneczek napisał:

Skończ gościu i przestań robić niepotrzebny syf, jak masz coś do powiedzenia to nie rób spamu tylko edytuj wiadomość. Co do pracy, zrobiona świetnie i mi się podoba.

to niech zmieni tytuł i opis bo to nie ma nic wspólnego z jdm

@shvky.B&PFajny JDM buffek ; D tak trzymaj dobry styl fajne cambery spasy gnuj ;DD

 

Edytowane przez Deadboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijcie mnie jeśli się mylę, ale czy JDM nie oznacza Japan Domestic Market; co w przełożeniu na styl tuningu nie oznacza montowania do Japońskich aut części pochodzących z Japonii i przeznaczonych tylko i wyłącznie na Japoński rynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin