Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Fotografia 'Car Project JDM'


shvky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Buffalo - `90 Camaro with Scoop (nie wiem czy się orientujesz ale camaro to był Chevrolet wole sie upenic mimo że "Owszem, posiadam wiedzę na ten temat.") 

OTO LEKCJA NA DZIŚ 

JDM (Japanese Domestic Market) Nie wiem jak z twoim angielskim ale JAPANESE znaczy "Japoński"

Jak wszyscy wiedzą Chevrolet to marka kultowych japońskich aut która zasłynęła ze swojego kultowego modelu o nazwie LandRover Continental.  Jednym ze znaków rozpoznawczych marki jest opatentowanie tzw. silnika wankla którego działanie polega na poruszających się tłokach w poziomie (taki układ nazywamy V6) Dziękuję wszystkim za uwagę mam nadzieję że wasze japońskie Chevrolety będą się dobrze sprawowały a wasze wolnossące silniki wankla nigdy nie wyplują panewki. Kocham was wszystkich.

Edytowane przez Shugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin