Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

LOCK


dzias[zapas]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Zion
ID: 53500
Pojemność silnika: 1.8

Przebieg pojazdu: 4800
Dodatki: UP1, Podświetlenie licznika (zielone), Kolor świateł (zielony), ogranicznik, klucz dodatkowy, rejka, fele.

Cena: 390k do negocjacji
Coś od siebie: fajny zion lata bokiem jak dzik
SS’y: każdy wie jak wygląda

Edytowane przez dzias[zapas]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dzias[zapas] napisał:

slaby początek, dalej

Czy ty serio wołacz sobie 180k za ziona 1.6? Rozumiem że ktoś reprezentuje hipokryzję administracji i wystawia auto 3x drożej w salonie niż 4 miesiące temu, ale jednak to auto nie jest aż tyle warte. 

Cały bum na ziony zapoczątkowali mi.rek i DA_REK, gdy oni nimi jeździli inni gracze zauważyli że to spoko wozy więc będą je kupowali na potęgę. Jak wiadomo Januszy na serwerze nie brakuje dlatego postanowili że zawyżą ich cenę co niekorzystnie odbiło się na gospodarce. Jeszcze to, że administracja karała za zawyżanie cen właśnie tych nieszczęsnych zionów, a potem ARCON sami zawyżają cenę pojazdu trzy krotnie. Po przeglądnięciu postów na forum odnośnie zionów  wątpię żeby ktoś był w stanie dać za czystego 1.6 nawet 120k więc moja oferta nie jest aż taka tragiczna.

(Obliczyłem cenę tune pojazdu włączając silnik 1.8 i odjąłem od twojej ceny podanej w temacie odliczając parę tysięcy ze względu na nego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kubunio napisał:

Czy ty serio wołacz sobie 180k za ziona 1.6? Rozumiem że ktoś reprezentuje hipokryzję administracji i wystawia auto 3x drożej w salonie niż 4 miesiące temu, ale jednak to auto nie jest aż tyle warte. 

Cały bum na ziony zapoczątkowali mi.rek i DA_REK, gdy oni nimi jeździli inni gracze zauważyli że to spoko wozy więc będą je kupowali na potęgę. Jak wiadomo Januszy na serwerze nie brakuje dlatego postanowili że zawyżą ich cenę co niekorzystnie odbiło się na gospodarce. Jeszcze to, że administracja karała za zawyżanie cen właśnie tych nieszczęsnych zionów, a potem ARCON sami zawyżają cenę pojazdu trzy krotnie. Po przeglądnięciu postów na forum odnośnie zionów  wątpię żeby ktoś był w stanie dać za czystego 1.6 nawet 120k więc moja oferta nie jest aż taka tragiczna.

(Obliczyłem cenę tune pojazdu włączając silnik 1.8 i odjąłem od twojej ceny podanej w temacie odliczając parę tysięcy ze względu na nego)

niestety ceny się zmieniają, a Ty nie potrzebnie placzesz. jak pp po 16pln zobaczysz to tez bedziesz narzekal? Gospodarka się zmienia, niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dzias[zapas] napisał:

niestety ceny się zmieniają, a Ty nie potrzebnie placzesz. jak pp po 16pln zobaczysz to tez bedziesz narzekal? Gospodarka się zmienia, niestety 

PP jest po 16PLN, bo jest epidemia i nie ma jak pójść po PSC, dlatego cena wzrosła, a nie, bo ARCON sobie ustawili standardową cenę PP na 16/1. A wzrost tej ceny Ziona jest wynikiem tylko i wyłącznie działań ARCON, a nie, że "ceny się zmieniają", bo cena czystego pojazdu nie jest w stanie wzrosnąć trzykrotnie od tak. I gracz Kubunio nie płacze tylko zauważa fakt, iż zwiększenie ceny Ziona z 60k do 180k było dużym błędem, bo teraz kosztują tyle co Sultany 1.6, a wcześniej tyle co Premiery 1.6. To nie jest normalne.

EDIT
Wyprowadził byś jakieś kontrargumenty stojące za tą ceną Ziona, a nie się śmiejesz. Jedyne co umiesz to dodanie reakcji 4Fun i tyle. Nie masz nic na uzasadnienie swojej ceny Ziona, poza ceną salonową, która nie podpiera zbytnio poprawności tej wywalonej w kosmos ceny.

Edytowane przez Unteroffizier_Hans
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dzias[zapas] napisał:

zbyk dal taką cene, nie ja więc jak rcon taką wartość dał to dał, poza tym czyste 1.6 przed tym po 130k chodziły. Teraz chodzą po 160-180 i to, że wy się spłaczecie to nie znaczy że oddam za cenę sprzed roku XD

Greyna dala i nie zbyk xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin