Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na KropsoN


Dawid0186
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Dawid0186
Login z serwera: Dawid0186
Nick osoby oskarżonej: KropsoN
Powód napisania skargi: Otrzymałem kare w postaci 150 minut więzienia za ucieczkę samochodem
Data zdarzenia: 23.04.2020 godzina 00.00

Dowodyjapierdole.png.23a4b222410c3b582d5d2a5a5f3c1ce2.png

Opis sytuacji: Po zatrzymaniu mnie dosyć tego że siedziałem z panem policjantem o niku KropsoN 20 min w radiowozie to dotego dostałem zbyt sporą kare za moje czyny
Coś od siebie:  Stwierdam że dostałem zbyt sporą kare za moje czyny prosze o rekompensata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiowozie siedziałeś jak już to około 8 minut i tylko dlatego że podliczałem mandat i wykonywałem swoje obowiązki po Twoim "cudnym" pościgu na którym nie odgrywałeś totalnie nic, taranowałeś wszystko co się rusza, o Twojej kulturze nie wspomnę.
Standardowo dostałeś 75 minut za odmowę przyjęcia mandatów, z racji że celowo utopiłeś pojazd którym uciekałeś miałem prawo policzyć karę x2. 

Tyle z mojej strony, więcej nie mam do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc nie celowo utopiłem pojazd tylko tw kolega wywalił mnie za most i nie taranowałem nic bo ponad 5 min na moście jezdzilismy a w radiowozie siedziałem 20 min i nie odmówiłem mandatu bo go nawet nie dostałem i ty tak samo nic nie odegrałes i zakułeś mnie z łodzi no tak z 10 metrów więc to ty nie potrafisz odgrywać niczego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dawid0186 napisał:

 zakułeś mnie z łodzi no tak z 10 metrów więc to ty nie potrafisz odgrywać niczego 

 

Nie da się zakuwać z 10 metrów, więc nie wiem skąd takie twierdzenie.

10 godzin temu, Dawid0186 napisał:

a więc nie celowo utopiłem pojazd tylko tw kolega wywalił mnie za most i nie taranowałem nic bo ponad 5 min na moście jezdzilismy

 

Żaden z Officerów nie wrzucił Cię za most, po prostu sam odbiłeś się od blokad mechanicznych i celowo wpadłeś do wody, odnośnie taranowania to nie chodzi tutaj tylko o sytuację na moście, tylko przykładowo na stacji gdzie wielokrotnie staranowałeś inne jednostki oraz graczy.

10 godzin temu, Dawid0186 napisał:

w radiowozie siedziałem 20 min i nie odmówiłem mandatu bo go nawet nie dostałem

Nie dostałeś mandatu ponieważ nie został on przez Ciebie przyjęty, to jest bardzo logiczne. Nie siedziałeś w radiowozie 20 minut ponieważ:

Zostałeś zakuty o 23:56:15 a tutaj lekko ponad 3 minuty później pytałem się czy przyjmujesz mandat - 
[2020-04-22 23:59:50] [Output] : KropsoN [428]: 7500PLN mandatu, przyjmujesz?
Chwile później trafiłeś od razu do więzienia.

Tyle mam do dodania, czekam na wypowiedź Command Staff lub Executive Staff.

Edytowane przez KropsoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KropsoN napisał:

Żaden z Officerów nie wrzucił Cię za most, po prostu sam odbiłeś się od blokad mechanicznych i celowo wpadłeś do wody, odnośnie taranowania to nie chodzi tutaj tylko o sytuację na moście, tylko przykładowo na stacji gdzie wielokrotnie staranowałeś inne jednostki oraz graczy.

Wywalił mnie oficer czy ktoś w białłym sultanie z mostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dawid0186 napisał:

Ale jednak nie byłes w wodzie i zakułeś mnie więc to jest tw błąd bo miałem możliwość ucieczki a ty mi ją zabrałeś więc to tez tw błąd 

Od tego jest policyjna łódź zwana również makrelą, na której stałem i z niej Cie zakułem. Mamy zakaz zakuwania oraz używania paralizatora w wodzie, więc czasami też trzeba pomyśleć zanim coś się napisze, żadnego mojego błędu tutaj nie widzę i jest to moja ostatnia wypowiedź.

Nie staranował Cię Officer w białym Sultanie ponieważ był on za barierami, więc nawet nie miał jakichkolwiek szans na dotknięcie Cię, a co dopiero wrzucenie do wody.
Z resztą, kierowcą Sultana był @Sartinek więc niech się wypowie.

Edytowane przez KropsoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KropsoN napisał:

Mamy zakaz zakuwania oraz używania paralizatora w wodzie, więc czasami też trzeba pomyśleć zanim coś się napisze

Mamy zakaz zakuwania oraz używania paralizatora w wodzie, więc czasami też trzeba pomyśleć zanim coś się napisze

Mamy zakaz zakuwania oraz używania paralizatora w wodzie, więc czasami też trzeba pomyśleć zanim coś się napisze

Mamy zakaz zakuwania oraz używania paralizatora w wodzie, więc czasami też trzeba pomyśleć zanim coś się napisze

Mamy zakaz zakuwania oraz używania paralizatora w wodzie, więc czasami też trzeba pomyśleć zanim coś się napisze

 

Teraz przeczytasz to co napisałes i przemyślisz , dalej nie mam zamiaru sie z tobą kłócić  bo sam na siebie bat kręcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dawid0186 napisał:

Teraz przeczytasz to co napisałes i przemyślisz , dalej nie mam zamiaru sie z tobą kłócić  bo sam na siebie bat kręcisz.

A gdybyś czytał dokładnie i ze zrozumieniem to domyśliłbyś się o co chodzi. Nie możemy zakuwać w wodzie, ponieważ jest od tego makrela i z niej możemy zakuwać, inaczej nigdy nie zostałbyś złapany. Nie rób już zbędnego spamu.

Edytowane przez KropsoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin