Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z supportem DARK_SHADOW


Peter_Gryfter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ur2qS3F.png


Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Peter_Gryfter. Pragnę zaprosić was do przeczytania wywiadu przeprowadzonego z supportem @DARK_SHADOW.


P- Peter_Gryfter

D- DARK_SHADOW

 

P: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Peter_Gryfter z Redakcji 4Life News, czy zechciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań w ramach wywiadu ?

D: Witaj, z wielką przyjemnością.

P: Świetnie! Na początek opowiedz nam coś o sobie.

D: Na imię mi Maksymilian, na co dzień uczęszczam do Technikum o profilu Fototechnika, jutro mam już zakończenie szkoły (klasa maturalna) i będę próbował dostać się na studia do Apeiron'u.

P: Czy masz jakieś konkretne plany co do tego profilu ?

D: Jeżeli chodzi o fototechnika, to nie za bardzo, miałem mieć w tym bardziej grafikę niż fotografię, lecz wyszło jak wyszło... Oczywiście fotografia i obróbka cyfrowa zawsze się przyda na przyszłość.

P: W jakie gry na co dzień pogrywasz oprócz MTA ?

D: A to już jak dusza zapragnie, nie raz z team'em zagra się w CS:GO, pogrywam również WOT'a, różne części Battlefield'a (zależy od ekipy), czasem GTA V, Dying Light oraz Just Cause 3, który ostatnio przypadł mi bardzo do gustu.

P: Potrafisz wybrać jakiś ulubiony tytuł spośród wymienionych ?

D: Szczerze to ciężko będzie, każda z wymienionych z gier jest super. Nie mam takiej, żeby była najlepsza. Tak jak tu wymieniłem, to są dla mnie najlepsze gry, nieważne jak się w nie gra i jakiej są kategorii.

P: Jakie są twoje ulubione aktywności poza graniem w gry?

D: Jestem dość nietypową osobą, ponieważ mnie nie interesuje piłka nożna, siatka czy koszykówka. Ja bardziej zagłębiam się w wiedzę o II WŚ, samych pojazdach, gdzie były wojny już po II WŚ, co my obecnie stosujemy i jakie są sytuacje w krajach. Jeżeli chodzi o wychodzenie gdzie kolwiek to jedynie, żeby postrzelać sobie z ASG gdzieś na polu z innymi, zabawy taktyczno-militaryjne i może z czasem jakieś rekonstrukcje, aczkolwiek jeszcze brakuje mi do tego odpowiedniego sprzętu. W wolnych chwilach również zajmuje się graniem na keyboard, na nim grywam już muzykę własną coś, co słucham na co dzień lub jakieś łatwo wpadające w ucho melodie z gier.

P: Wiemy już co nieco o Tobie, więc przejdźmy zatem do życia serwerowego. Kiedy i w jaki sposób rozpoczęła się twoja przygoda na 4life?

D: Moją przygodę na 4life zawdzięczam graczom SprytnyDawidek oraz Pawcio^.^, którzy to ten serwer polecili. Zacząłem grać na serwerze 18.06.2017r wraz z bratem. Na początku były to powolne zarabiania, jakieś próby nowych prac, sprawdzania co jest na tym serwerze itp. Po jakimś czasie miałem przerwę przez brak chęci, lecz po nich tak jak wróciłem, tak gram po dziś dzień. Na serwerze nie mam jakiegoś dużego majątku, aczkolwiek patrzę bardziej pod rozgrywkę i jak serwer się utrzymuje. Przeżyłem wspaniałe chwile będąc SAPD, łącznie byłem ponad rok. Tam odbyły się moje pierwsze, jakiekolwiek RP i po części ruszenia hobby związane z policją.

P: Planowałeś aplikować na supporta czy była to raczej spontaniczna decyzja?

D: Oczywiście, że planowałem aplikować na supporta. Od kiedy byłem na serwerze, mało rozumiałem, ale dla mnie najważniejszym było pomagać innym graczom, chociażby to jak byłem w SAPD. Po otrzymaniu supporta czuję, że osiągnąłem jeden z ważniejszych celów na tym serwerze. Cieszy mnie, jak praca, nad którą czasem siedzę nawet 10 min, wychodzi pozytywnie i gracz chwali za wykonanie poprawnie roboty :D. (mowa o raportach).

P: Obecnie nie należysz do żadnej z frakcji, chciałbyś to zmienić?

D: Bardzo bym chciał powrócić do szeregów SAPD, lecz na razie wolę ustabilizować sobie sprawę z supportem, przejść spokojnie matury oraz przejść pomyślnie szkolenia w 41 St. Mechanized Infantry Division.

P: Co do 41.St Mechanized Infantry Division, mógłbyś przybliżyć mi jak i czytelnikom czym zajmuje się biznes?

D: 41 St. Mechanized Infantry Division, jest na podstawię prawdziwych struktur wojskowych. Biznes dopiero rozkwita, ale z tego, co widzę, będą niesamowite akcje! Na razie jesteśmy szkoleni z podstaw takich jak musztra, znajomość komunikacji wśród żołnierzy/dywizji/wypraw itp. znajomość terenu oraz pewnych zasad, które panuję w prawdziwym wojsku. Będzie to jednostka, która w ogromnej mierze będzie pomagać SAPD w działaniach na DM, ale też oczywiście, jak i poza nim. Każdy z żołnierzy wybiera pod grupę, np: A.G.T. który odpowiada za JW GROM, będzie to oddział szturmowy, Jednostka do spraw chemicznych, Jednostka odpowiadająca za rozpoznawanie terenu (zwiadowcy/piloci). Podczas szkoleń zachowujemy się jak w prawdziwym wojsku. Gdy oficer mówi baczność, wszyscy stoimy równo, wyprostowani i czekamy na sygnał. Po otrzymaniu sygnału np: "w prawo, zwrot" odwracamy się wszyscy w prawo, "za mną, marsz" idziemy za oficerem.

P: Wyczerpująca odpowiedź! Ostatnie pytanko, jakie są twoje obecne cele do osiągnięcia na serwerze?

D: W tej chwili mam dwa cele do osiągnięcia na serwerze, jest to awans na administratora oraz posiadania jedynego nas serwerze Infernusa 1.2 FT.

P: Tak więc życzę powodzenia i dziękuję, że mogłem przeprowadzić ten wywiad z tak ciekawą osobą, jak Ty!

D: Ja również dziękuję za wywiad! Miłego dnia życzy Support DARK_SHADOW!


Wykonał Młodszy Redaktor Peter_Gryfter dla Redakcji 4 Life News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin