Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Witam wszystkich :)


Lukash_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Jestem tu nowy chociaż gram już jakiś czas na serwerze. Mam pytanie. Chciałbym należeć do Policji. Kiedy będą rekrutować ? Grą zaraził mnie mój brat który jest już funkcjonariuszem. Ogólnie nie mam za wiele czasu na granie ale na pewno min godzinka lub dwie dzienie będę starał się grać. Nie jestem nastolatkiem bez obowiązków :P Mam 26 lat mam córeczkę której też muszę poświęcić czas. Ogólnie bardzo fajna sprawa z tym serwerem że wszystko wygląda prawie jak w życiu. Aczkolwiek zdarzyły mi się sytuacje że ktoś rozwalił mi auto i uciekł i za naprawę musiałem dużo pracować w dorywczej pracy. Pozdrawiam wszystkich graczy i cały zarząd :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin