Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MAPA] Przechowywalnia pojazdów w LV /LS


Tomeczek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Witam, pragnę wam przedstawić przechowywalnie w LV/LS

Mapy zostały stworzone już dosyć dawno gdzieś około w styczniu, lecz znalazłem z nich screnshoty i postanowiłem wstawić to tutaj na forum, może się komuś spodoba.


wdRTPcx.png(LV)


(LS)

llRAxxo.png

sun6aFV.png


Wybaczcie, że ss nie są takie perfekcyjne, lecz wtedy nie miałem na celu tego nigdzie wystawiać.

Zapraszam do wszelakiej krytyki, jestem otwarty na różne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jeszcze dużo nauki przed tobą... gdyby nie te parkingi jak dla autobusów to jeszcze by szło na to patrzeć. Generalnie musisz pobawić się w więcej detali, może jakieś oświetlenie ale przede wszystkim skalowanie obiektów (takich jak dockbarr do np. 0.6) i wyłączanie kolizji w zmniejszonym obiekcie, oczywiście nie zapominaj o tym aby obiekty nie wisiały w powietrzu - tu przyda się zabawa koordynatami obiektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałki słabo dopasowane do podłoża, murki i te barierki, to się nie "je" ze sobą... Parking długi jak dla tirów XD Generalnie troszkę pseudolowa mapka - czasem lepiej stworzyć coś z mniejszej ilości obiektów niż dodawać coś na siłę.
Ćwicz dalej, a będzie lepiej ;) P.S bez negatywnych opinii nie nauczysz się dobrze mappować. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin