Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Suuz191, oskarżony przez Siduu.


Montoya
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Siduu Nick osoby oskarżonej: @Suuz191 Powód napisania skargi: Niesłusznie odholowany pojazd - może być to spowodowane podmianką dróg pracownika. Dowody: https://imgur.com/a/PdhQcXo // https://imgur.com/a/guE7zaX

Edytowane przez Siduu
Usunięcie formatowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z tej strony adept Suuz191 z San Andreas Road Assistance. 

 

Tak jak pisaliśmy w grze, nie ma takich podmianek które by przesuwały aż o taką długość linie boczne jezdni. O odholowanie auta poprosił mnie wyżej postawiony pracownik SARA @ks.Trapczak*

Ss'a z mojej strony nie wstawiam ponieważ wysłałem go już graczowi na jego prośbę w grze. Ss ten jest już umieszczony w skardze. 

Pozdrawiam Suuz191.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Masellko napisał:

Usuń formatowanie. 

Formatowanie zostało usunięte. 

 

16 minut temu, Suuz191 napisał:

Witam! Z tej strony adept Suuz191 z San Andreas Road Assistance. 

 

Tak jak pisaliśmy w grze, nie ma takich podmianek które by przesuwały aż o taką długość linie boczne jezdni. O odholowanie auta poprosił mnie wyżej postawiony pracownik SARA @ks.Trapczak*

Ss'a z mojej strony nie wstawiam ponieważ wysłałem go już graczowi na jego prośbę w grze. Ss ten jest już umieszczony w skardze. 

Pozdrawiam Suuz191.

Co do samego screenshota 

Opona pojazdu wystaje max 5cm / spowodowane prawdopodobne negatywem.. Chyba, że chodzi Ci o lusterko.. Czekam na wypowiedź waszego zarządu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś - "wystaje"

Więc, jest to błąd w parkowaniu. Błędem jest również najechanie na białą linię (tz. zaparkowanie auta na białej linii) 

Myślę, że odemnie to już wszystko!

Również poczekam na wypowiedź zarządu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Masellko napisał:

Ciężko określić czym spowodowana jest ta różnica. Najlepiej jak po prostu zwrócisz koszt wyjęcia pojazdu, a @Siduu będzie parkował swoje pojazdy nie przy samej granicy linii.

Od momentu odzyskania prawa jazdy z wielką chęcią. Aczkolwiek jakiekolwiek podmianki dróg w waszej frakcji powinny nie być dozwolone ze względu na właśnie takie sytuacje - myślę, że KSF miałoby podobną opinię.. Raczej nie będzie przez jakiś czas na serwerze, więc na ile to możliwe proszę od Suuz'a przelew na PID 42247

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to niech w takim razie @ks.Trapczak* się wypowie jak był przy tej sytuacji. Jeżeli posiada screena bez podmianek drogi jak pojazd wtedy stał to wszystko się wyjaśni. W przeciwnym wypadku zostaniemy przy poprzedniej wersji rozwiązania sprawy. 

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam te same podmianki dróg, aczkolwiek nie jestem tego zdania ze podmianki są jakoś poprzesuwane, jak sama nazwa wskazuje to jest podmianka a nie inna tekstura. Podmianki są nałożone na stare linie, wiec idąc tym tokiem rozumowania wszystkie ulice tez powinny być przesunięte, a nie są :). @Siduu kiedy twój ss był robiony?

Edytowane przez ks.Trapczak*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.. Tak się składa - że podmianką nazywamy zmianę czegoś w plikach gry - nie zmieniasz modelu / kolizji dróg, a właśnie teksturę nałożoną na drogi. Nie pamiętam kiedy robiłem screena - nie mam poczucia czasu przez zniszczony zegar biologiczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Siduu napisał:

No właśnie.. Tak się składa - że podmianką nazywamy zmianę czegoś w plikach gry - nie zmieniasz modelu / kolizji dróg, a właśnie teksturę nałożoną na drogi. Nie pamiętam kiedy robiłem screena - nie mam poczucia czasu przez zniszczony zegar biologiczny. 

Sprawdź w folderze gry :) i najlepiej jakbyś zrobił zdjęcie tego screena w folderze gdzie będzie widać datę oraz godzinę zrobienia screena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin