Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Suuz191, oskarżony przez Siduu.


Montoya
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Siduu napisał:

@Jasin191 ta sama sytuacja - nie będę pisał osobnej skargi - dokleję tu zaraz screeny; wklej proszę screena z odholowania mojej tahomy - też masz takie podmianki dróg? 

Proszę o możliwość wypowiedzenia się tego gracza w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ks.Trapczak* napisał:

ciągle czekam na wysłanie przez ciebie informacji o dacie wykonania screenshota :)

Na zawartych screenach widać, iż posiadam wtedy zabrane prawo jazdy. (mowa o tych) 

 

9 godzin temu, Siduu napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

biZKhXt.png

  Pokaż ukrytą zawartość

GprVaix.png

 

Zostało zabrane na 1d - oczekuję na wypowiedź @Masellko i screenshota gdy @Jasin191 zabierał mój wóz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o screeny z twojej skargi :) które zamieściłeś w „dowody” chce żebyś wszedł w folder ze screenami i zrobił ss tych screenshotow które wstawiłeś, tylko chce wiedzieć kiedy były zrobione. Skąd mamy mieć pewność ze tahoma stała w tym miejscu w którym Stoi na twoich screenach? Mogłeś ją przestawić, a teraz wykorzystać screeny które zrobiłeś już dawno. Chce tylko żebyś udowodnił ze tak nie jest :) bo jak narazie to widzę ze próbujesz uniknąć pokazania daty wykonania tych screenow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać, że twój pojazd został odholowany po raz 3!

Po konsultacji z supportem, który stwierdził jasno, że pojazd jest nie prawidłowo zaparkowany twój pojazd został odholowany.
SSY dowodowe: https://imgur.com/a/AhMebsf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2020 o 17:41, Masellko napisał:

Dobrze to niech w takim razie @ks.Trapczak* się wypowie jak był przy tej sytuacji. Jeżeli posiada screena bez podmianek drogi jak pojazd wtedy stał to wszystko się wyjaśni. W przeciwnym wypadku zostaniemy przy poprzedniej wersji rozwiązania sprawy. 

That's all im gonna say - czekam na zamknięcie. Ewentualne piedziadze niech zostaną przelane na konto ARCON, nie potrzebuje ich. Do KSF zostanie złożony wniosek o zakaz podmieniania tekstur dróg przez frakcje SARA.

Pozdrawiam, Siduu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Siduu napisał:

That's all im gonna say - czekam na zamknięcie. Ewentualne piedziadze niech zostaną przelane na konto ARCON, nie potrzebuje ich. Do KSF zostanie złożony wniosek o zakaz podmieniania tekstur dróg przez frakcje SARA.

Pozdrawiam, Siduu. 

A ja ciagle czekam na ss o której zostały wykonane screeny z dowodów :(. Boisz się je wstawić bo przestawiales kilka razy ta tahome i chcesz wyłudzić pieniądze? Jak narazie tak to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siduu zamieść potwierdzenie, kiedy zostały wykonane Twoje screeny dowodowe. Rozmawiałem na temat prawdopodobieństwa takiego zdarzenia z ARCON i jeżeli Twoje screeny się potwierdzą wraz z datą ich wykonania, to wtedy jak najbardziej mógł wystąpić taki problem. Natomiast jeżeli screeny są robione parę dni przed odholowaniem, gdy pojazd ten został wielokrotnie przestawiony, to sytuacja również się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ks.Trapczak* napisał:

A ja ciagle czekam na ss o której zostały wykonane screeny z dowodów :(. Boisz się je wstawić bo przestawiales kilka razy ta tahome i chcesz wyłudzić pieniądze? Jak narazie tak to wyglada :)

 

9 godzin temu, Siduu napisał:

Ewentualne piedziadze niech zostaną przelane na konto ARCON, nie potrzebuje ich.

To po pierwsze. Na ten moment to czuję się oczerniany przez Twoją osobę, oskarżasz mnie o próbę wyłudzenia odszkodowania które zaznaczyłem, że wolałbym aby trafiło do ARCON? To już chyba zniesławienie..
Po drugie: 
 

 

49 minut temu, Masellko napisał:

@Siduu zamieść potwierdzenie, kiedy zostały wykonane Twoje screeny dowodowe. Rozmawiałem na temat prawdopodobieństwa takiego zdarzenia z ARCON i jeżeli Twoje screeny się potwierdzą wraz z datą ich wykonania, to wtedy jak najbardziej mógł wystąpić taki problem. Natomiast jeżeli screeny są robione parę dni przed odholowaniem, gdy pojazd ten został wielokrotnie przestawiony, to sytuacja również się zmienia.

Czy możemy tą skargę podpiąć przy okazji na gracza @Jasin191? Czy mam pisać osobną? Odnośnie pierwszego odholowania nie posiadam screenów SPRZED odholowania, aczkolwiek @Aszak powinien takowe mieć - proszę o możliwość wypowiedzenia się. Z kolei, gdy Jasin zamieści screena dowodowego będzie jasnym, kiedy pojazd był ostatnio używany przed odholowaniem go przez uprzednio wspomnianego pracownika. Proszę o możliwość wypowiedzenia się w skardze dla @Jasin191 oraz o zamieszczenie przez niego owego screenshota dowodowego.
Screeny wykonane przeze mnie przed odholowaniem przez tego gracza Jasin191:   

Spoiler

K2x0ift.png

Są również zamieszczone wyżej w skardze; w powiększeniu.


Dodatkowo screen wykonany dziś w nocy, na wypadek jakby znów ktoś postanowił odholować mi pojazd:
 

Spoiler

RxD46MI.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Siduu napisał:

 

To po pierwsze. Na ten moment to czuję się oczerniany przez Twoją osobę, oskarżasz mnie o próbę wyłudzenia odszkodowania które zaznaczyłem, że wolałbym aby trafiło do ARCON? To już chyba zniesławienie..
Po drugie: 
 

 

Czy możemy tą skargę podpiąć przy okazji na gracza @Jasin191? Czy mam pisać osobną? Odnośnie pierwszego odholowania nie posiadam screenów SPRZED odholowania, aczkolwiek @Aszak powinien takowe mieć - proszę o możliwość wypowiedzenia się. Z kolei, gdy Jasin zamieści screena dowodowego będzie jasnym, kiedy pojazd był ostatnio używany przed odholowaniem go przez uprzednio wspomnianego pracownika. Proszę o możliwość wypowiedzenia się w skardze dla @Jasin191 oraz o zamieszczenie przez niego owego screenshota dowodowego.
Screeny wykonane przeze mnie przed odholowaniem przez tego gracza Jasin191:   

  Ukryj zawartość

K2x0ift.png

Są również zamieszczone wyżej w skardze; w powiększeniu.


Dodatkowo screen wykonany dziś w nocy, na wypadek jakby znów ktoś postanowił odholować mi pojazd:
 

  Pokaż ukrytą zawartość

RxD46MI.png

 

Te screeny zostały wykonane 30min po odholowaniu :)

 odholowanie - 2020.04.26 14:35

 twój screen- 2020.04.26 15:02

chcialbym zaznaczyć ze ciagle pisze o sprawie adepta @Suuz191, i na początku chciałeś pieniądze od niego za jego niby pomyłkę :) 

 

 

Edytowane przez ks.Trapczak*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ks.Trapczak* napisał:

Te screeny zostały wykonane 30min po odholowaniu :)

 odholowanie - 2020.04.26 14:35

 twój screen- 2020.04.26 15:02

chcialbym zaznaczyć ze ciagle pisze o sprawie adepta @Suuz191, i na początku chciałeś pieniądze od niego za jego niby pomyłkę :) 

 

 

Wypowiedziałeś się już co twoje - na ten moment nie wnosisz nic nowego, więc proszę nie zaśmiecaj tego tematu zbędnymi odpowiedziami. 

Czekam na możliwość wypowiadania się Aszak'a oraz dalsze decyzję zarządu SARA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Siduu napisał:

Wypowiedziałeś się już co twoje - na ten moment nie wnosisz nic nowego, więc proszę nie zaśmiecaj tego tematu zbędnymi odpowiedziami. 

Czekam na możliwość wypowiadania się Aszak'a oraz dalsze decyzję zarządu SARA. 

Nie wznoszę nic nowego? XD przepraszam bardzo... przedstawiłem dowody oszustwa.. zrobiłeś zdjęcie zaparkowanej tahomy po odholowaniu i chwile przed napisaniem skargi i próbujesz odzyskać pieniądze które wydałeś na wyciągnięcie jej z pp.. Powinieneś zostać ukarany za próbę oszustwa na frakcji jak i na Administracji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin