Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Moderatorem NVXER


Tomeczek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ur2qS3F.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony Młodszy Redaktor @Tomek124, dziś przychodzę do was z wywiadem z Moderatorem @NVXER. Zapraszam do czytania!

T - Tomek124

N - NVXER

T: Cześć, czy zechciałbyś udzielić mi wywiadu?

N: Siema, jasne.

T: A więc na początek opowiedz nam coś o sobie, przedstaw się itd.

N: Mam na imię Damian, mieszkam w województwie Lubelskim w niedalekich okolicach Lublina. Interesuję się muzyką, psychologią, e-sportem oraz motoryzacją. Jestem osobą towarzyską, pozytywną z dobrym poczuciem humoru dzięki temu łatwo nawiązuje kontakt z innymi ludźmi.

T: Czym zajmujesz się w życiu prywatnym?

N: W życiu prywatnym głównie zajmuję się gospodarstwem, oprócz tego dużo spędzam czasu ze swoimi psami.

T: Z czym wiążesz swoją przyszłość?

N: Jest to bardzo prawdopodobne, a raczej pewne, że przejmę gospodarstwo moich rodziców, a co będzie dalej? Tego nie wie nikt.

T: Tak jak wspomniałeś wyżej, że interesujesz się muzyką, opowiedz coś o tym jakich artystów słuchasz oraz jakiego gatunku.

N: Głównie słucham hardstyle, nie ma nic innego co mógłbym słuchać.. Jeśli chodzi o artystów, to polecam Sub Zero Project, Da Tweekaz, The Partysquad, Ran-D, Coone, Atmozfears. Wystarczy, mógłbym wymieniać w nieskończoność.

T: Teraz zejdźmy bardziej na tematy 4Life. Jakie posiadasz osiągnięcia serwerowe?

N: W sumie jak można zauważyć, jest to moja aktualna ranga w administracji serwera, oprócz tego mam swój mini majątek oraz oczywiście wysoki stopień w SAPD.

T: Trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Jak trafiłeś tutaj do nas na 4Life'a?

N: Przypadkiem, a dokładnie to miss clickiem wybrałem serwer 4life w czerwcu 2015 roku. Grałem z dużymi przerwami, a teraz jestem od Listopada 2017 roku do chwili obecnej.

T: Opowiedz coś o swoich początkach.

N: Początków wraz z zarejestrowaniem się nie pamiętam dokładnie. Miałem wtedy nick Daniels, pracowałem dosyć dużo na drwalu, który był na obecnej farmie, moją pierwszą frakcją było TSA za czasów Kasi105, a następną SDSA (obecne SARA) za czasów Nukilla. Odchodziłem i wracałem na serwer, za każdym razem traciłem majątek w kasynie. Od listopada 2017 roku gram do dziś, zacząłem od SAFD, liderem wtedy był Sosna (pozdrawiam sosena, bo później byliśmy razem w SAPD), następne było SARA. Tam poznałem wiele osób między innymi AcoreQ, egzo_11. Macio717, SebeQ, Buleczkaa., SpeedPowerPL, ManiekPL, Paralop, Bregon, Mr_Magulon, Speczi., Axidus*, ale głównie Wieśka, z którym kumpluje się do dziś. W międzyczasie odszedłem z SARA do SAPD, na które namówił mnie Skipciu, za czasów liderowania Bakera, byłem tam około 2-3 miesięcy, po czym wróciłem do SARA, gdy liderem został Bułeczka-byłem tam do końca jego kadencji. Po tym miałem przerwę, można było mnie spotkać na mapce za kierownica lawety, strasznie mi się spodobała ta praca dorywcza. W grudniu 2018 roku postanowiłem wrócić do SAPD, dostałem wtedy możliwość dołączenia do PA (Police Academy), od tamtej pory jestem w SAPD z miesiącem przerwy do chwili obecnej, w międzyczasie 28 Kwietnia 2019 dostałem się do ekipy serwera, gdy tylko zobaczyłem swój nick na liście, wydarłem się na cały w dom nocy przy tym budząc rodzinę (XD), do tej pory nie zmieniło się nic. 2 razy odszedłem z ekipy oraz dostałem awans na rangę Moderatora dnia 19 Stycznia 2020 roku i szczerze bardzo się ucieszyłem, że zostałem jednym z pierwszych moderatorów na serwerze. To chyba wszystko

AkmNIim.png

( Akademia wspomniana w tekście )

 

T: Opowiedz jaką funkcję pełnisz w owej frakcji.

N: Jestem w jednostce Supervisory Staff głównie zajmującą się pościgami, nadawaniem uprawnień pościgowych (poprzez egzamin pościgowy), jak i ich odbieraniem. Do moich zadań również należy nadzorowanie, kontrolowanie oraz sprawdzanie działań reszty funkcjonariuszy, na miejscach zdarzeń-głownie wypadkach, skoczkach itp.

lDB53n1.png

( Jedna z akcji na służbie )

T: Świetnie! Ile pracy musiałeś włożyć, by dotrzeć na tak wysokie stanowisko we frakcji?

N: Musiałem spędzić bardzo dużo godzin na służbie oraz sam staż, który wynosi już prawie półtora roku.

T: Jaki zgromadziłeś majątek na serwerze dotychczasowo?

N: Nigdy go w sumie nie liczyłem. Wydaje mi się, że mój majątek wynosi około 3-3,5 miliona.

TvbbO4W.png

( DOM NXVERA + Majątek )

T: W jakie inne gry grasz poza MTA?

N: Poza MTA pogrywam w takie gry jak: League of Legends, GTA V, Assassin's Creed, Euro Truck Simulator i Farming Simulator.

T: Ile razy próbowałeś się dostać do grona ekipy serwera?

N: Nie potrafię tego zliczyć, dużo było tych podań.

T: W jakim czasie awansowałeś na rangę Moderator?

N: Na rangę Moderator awansowałem w ciągu 9 miesięcy.

T: Czy obowiązki, jakie są na ciebie nałożone przez rangę sprawiają Ci problem?

N: Obowiązki, jakie są na mnie nałożone nie sprawiają mi żadnego problemu.

T: Z większych osiągnięć na serwerze już prawie wszystko zdobyłeś. Czy jest coś co chcesz jeszcze osiągnąć?

N: Oczywiście, że jest: Czerwony napis nad nickiem oraz zarząd w mojej ukochanej frakcji SAPD.

T: Wywiad dobiegł już końca, dziękuje Ci za poświęcony mi czas. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

N: Oczywiście, pozdrawiam wszystkich moich znajomych z serwera: @Wiesi3k.., @AcoreQ , @LuKi16, @Aksiu, @Bilu.., @KropsoN, @Franczesko.., @Tomek124, @WujekKruk, @MrokuPlay, @StivGamer, @Winter.., @CampeQ, @c0veR@deluXe, @D@mian, @Jasiekk, @QumiK^,^, @K4nciasty, @Sartinek, @4Ever., @LazzaR.., @Siduu, @Grzengol, @TheTomson, @LaneZ@Paralop i @FebsoN. Z pewnością o kimś zapomniałem, przepraszam.
Pozdrawiam również cała frakcje SAPD oraz ekipę serwera.


Dla Redakcji Prasowej 4Life News

Młodszy Redaktor @Tomek124

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin