Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MATI9101 - oskarżony przez FullControl*


Utrockle
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

    Nick funkcjonariusza: @MATI9101
    Data i godzina zdarzenia: 2020-04-26
    Pełen opis sytuacjiJechałem sobie lawetą wykonując prace po czym zatrzymał mnie oficer MATI9101 po "odegraniu rp" zacząłem uciekać lawetą co jest dozwolone, po 2 minutach uciekłem, i wcześniej wymieniony gracz napisał mi na pm że za ucieczke dostaje +30 min więzienia, po czym przeteleportował mnie do więzienia mimo że go obok mnie nie było. Z tego co mi wiadomo do więzienia można trafić dopiero wtedy kiedy cię złapią, w tym przypadku tak nie było gracz napisał na pm po czym zostałem umieszczony we więzieniu 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Jeden z administracji powiedział mi że administracja może sama sprawdzić logi w tym celu specjalnie nie robiłem ss odrazu mówię nie pamietam który administrator mi to powiedział 
W razie czego podaje światka by również (w razie potrzeby) mógł się wypowiedzieć 
@Don_Ponton 

Edytowane przez B4TMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie  PO II MATI9101 
Przedstawię całą sytuację : Patrolując ulice San Fierro napotkałem na lawete Trans Max która łamała przepisy przez co zatrzymałem ją   ale gracz  zatrzymał się dopiero na autostradzie więc kazałem jechać za mną po czym zjechałem z autostrady , gracz jechał dalej  , zawróciłem za nim po czym go ponownie zatrzymalem i przystąpiłem do zatrzymania . Graczowi wychodziło mandatu 1200 PLN oraz 10 PKT karnych , więc poinformowałem go o ty , po czym on ruszył i napisał " Ja się tak nie bawię " po czym odjechał oddać lawetę . Więc  pojechałem do więcienia i poinformowałem gracza o Ucieczce po czym wsadziłem do więzienia  z powodem : Odmowa przyjęcia mandatu oraz ucieczka przed SAPD. na 42 minuty. Dodam również że gracz ma dosyć dużo punktów karych co przyczyniło się do tak wysokiej kary. 
Dodam również jak gracz poinformował mnie o skardze : << FullControl* [360]: siemanko informuje cie o skardze ceju 
 << FullControl* [360]: ĹĽycze nie udanego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin