Szczęść Boże Przychodzę dziś do Was ze skromnym konkursem o 20 000 (jest dwóch wygranych 2x10k)  Warunki konkursu są bardzo proste: - Nie ma bata, muszę wyżebrać od Was reakcję dowolną pod tym postem - musisz mocno się wysilić i w tym temacie napisać dowolny komentarz - jakbyś się nie zmęczył w punkcie powyżej zbytnio to musisz jeszcze mnie zaobserwować na forum. Wyniki konkursu pojawią się 3 maja tj. niedziela w rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.