Szczęść Boże
Przychodzę dziś do Was ze skromnym konkursem o 20 000 (jest dwóch wygranych 2x10k)
Warunki konkursu są bardzo proste:
- Nie ma bata, muszę wyżebrać od Was reakcję dowolną pod tym postem
- musisz mocno się wysilić i w tym temacie napisać dowolny komentarz
- jakbyś się nie zmęczył w punkcie powyżej zbytnio to musisz jeszcze mnie zaobserwować na forum.
Wyniki konkursu pojawią się 3 maja tj. niedziela w rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.