Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Assistance Chief Of Police c0veR.


xDeynNx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KzLlt3L.png

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Redaktor xDeynNx z redakcji 4life news. Dzisiaj zapraszam was na wywiad z @c0veR Miłego czytania :)


 

xDeynNx:  Witam, z tej strony Redaktor xDeynNx z Redakcji 4Life News. Mógłbym zająć parę chwil na wywiad?
 
c0veR: Witam, oczywiście.
 
xDeynNx: Dziękuje. Na początku opowiedz nam coś o sobie.
 
c0veR: Tak, więc.. Nazywam się Adrian, aktualnie mam 18 lat. Interesuję się informatyką, grami komputerowymi oraz służbami mundurowymi, stąd zainteresowanie tą frakcją.
 
xDeynNx: Informatyka oraz służby mundurowe? Świetna sprawa! W takim razie jak trafiłeś na 4life?
 
c0veR: Poprzez kolegę. Kilka lat temu, dostałem propozycje pogrania z nim na serwerze, w jakiś sposób spodobało mi się to, więc oto i jestem.
 
xDeynNx: Rozumiem. Kiedy założyłeś swoje konto?
 
c0veR: Konto założyłem 15.10.2016 roku, więc trochę już czasu minęło.

xDeynNx: Widzę, że twój staż na serwerze jest duży, a więc kiedy dołączyłeś do frakcji i kto był jej liderem?
 
c0veR: Moja przygoda z tą frakcją, zaczęła się dawno, nie pamiętam dokładnej daty, ale liderem jeszcze był Wujcio_BS, gdzie nie zdałem egzaminu. Po jakimś czasie do niej wróciłem, gdzie aktualnie liderem był Baker.
 
xDeynNx: Co Cię przytrzymało w tej frakcji, że zostałeś aż do teraz. Jest to związane tylko z zainteresowaniem czy coś więcej?
 
c0veR: Zainteresowania, połączone z atmosferą, jaką dają ludzie, którzy w niej się znajdują.
 
xDeynNx: Skoro poruszyłem temat frakcji. To według Ciebie  frakcja lepiej funkcjonowała wcześniej czy teraz?
 
c0veR: Myślę, że każdy lider, próbuje robić to co należy do jego obowiązków, najlepiej jak potrafi, nie mi to oceniać.
 
xDeynNx: Powiedz czy planujesz jakieś większe zmiany we frakcji, jeżeli tak to jakie, mógłbyś nam coś zdradzić?
 
c0veR: Jedna większa, jest planowana, nic więcej nie mogę powiedzieć.
 
xDeynNx: Wniesie to zmiany tylko i wyłącznie dla pracowników frakcji czy zwykli gracze też to odczują?
 
c0veR: Zmianę odczują tylko nasi pracownicy.
 
xDeynNx: Temat frakcji myślę, że mamy za sobą teraz poruszę temat członka ekipy serwera. Jak czujesz się na posadzie supporta? Jest to ciężka rola?
 
c0veR: Niby, ma aktualnie najmniej obowiązków, ale nie jest, aż taka łatwa. Trzeba umieć rozmawiać z ludźmi, również znajdywać rozwiązania na ich problemy, którymi dzielą się z nami.
Myślę, że stanowisko lidera, czy zastępcy lidera, którejś z frakcji, jest cięższą rolą.
 
xDeynNx:  Ciężko jest łączyć obowiązki głównego zarządu frakcji oraz członka ekipy serwera? Dajesz jakoś z tym rade?
 
c0veR: Jak na razie, nie ma problemu, jeśli mój wolny czas zacznie się zmniejszać, będzie trzeba z czegoś zrezygnować.
 
xDeynNx: A powiedz mi, gdybyś musiał co byś wybrał zostać w ekipie serwera czy w głównym zarządzie?
 
c0veR: Główny zarząd, oczywiście jest więcej obowiązków, ale widzę, że moje, jak również całego zarządu starania do czegoś prowadzą. Można również posiedzieć, pogadać z osobami, które lubisz, czym umilasz sobie spędzone chwilę na służbie.
 
xDeynNx: Super fajnie, że wybierasz główny zarząd frakcji. Co sądzisz o nowych supportach i jak oceniasz ich dotychczasową prace?
 
c0veR: Szczerze? Nie śledzę ich pracy, wykonywanych obowiązków, po prostu nie jest to w moim interesie. Dla mnie najważniejsze jest pilnowanie frakcji, jak i pracowników, w niej się znajdujących, również śledzenie i sprawdzanie wykonywanych przez nich obowiązków.
 
xDeynNx: Okej więcej nie naciskam. Nasz wywiad dobiega końcu. Przejdziemy do ostatniego pytanka czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
 
c0veR: Chciałbym pozdrowić całą frakcję Police Department oraz osoby, które znam poza nią.
 
xDeynNx: W takim razie dołączam się do pozdrowień oraz  dziękuje za poświęcony czas, życzę awansu na lidera frakcji oraz dalszych osiągów w ekipie serwera.

c0veR-Dziękuję, za zaproszenie do wywiadu. Również życzę Ci osiągnięcia, tego, czego sobie marzysz.


Materiał wykonał: @xDeynNx
Dla Redakcji 4Life News.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin