Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Licytacja 1 na serwie Buffalo ID 252


Maksiu1910
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Buffalo

Pojemność silnika: 1.6 

Przebieg: 1k

Usterki: Brak

Cena: Zaczynamy od 100k MP:1k KT:Brak

ID: 252     1 na serwie

Kolor: Fiolet

Tuning:Fele

Kolor świateł: Brak

SS'y: Może puźniej jak bede miał czas 

 

 

                                                               

 

                                                         Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Separatysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krypton, on go ma od stycznia bo przy mnie kupował...

 

Tak samo jak ty janek myślisz że ktoś da 300k za eleganta...

 

Nie macie nic do powiedzenia związanega z licką to się nie wypowiadać...

Piotrek, po co się wtrącasz? Co do eleganta to z tego co pamiętam sprzedał go ostatni właściciel przed tym co kupowałem za 400k nie całe. Mam dobre oferty na niego i wiem na ile jest on wyceniony oraz ile warty. Moge nawet 40000k Sobie dać po co tutaj to piszesz, nawet 300k za niego nie chce dałem taką cene żeby była. Jednak ten Gracz z buffalo chce za niego jakieś 250k które jest naprawde coś czego nie dostanie.

 

Mówiłem ile mu oferuje jednak się nie zgodził. I nie bądź hypokrytą tutaj wypowiadająć się mówiąć "Nie macie nic do powiedzenia związanego z licką to się nie wypowiadać..." skoro Ty tak właśnie zrobiłeś, a my rozmawialiśmy o właśnie licytacji tego pojazdu, koniec i kropka.

 

Moja oferta 105k nadal aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, po co się wtrącasz? Co do eleganta to z tego co pamiętam sprzedał go ostatni właściciel przed tym co kupowałem za 400k nie całe. Mam dobre oferty na niego i wiem na ile jest on wyceniony oraz ile warty. Moge nawet 40000k Sobie dać po co tutaj to piszesz, nawet 300k za niego nie chce dałem taką cene żeby była. Jednak ten Gracz z buffalo chce za niego jakieś 250k które jest naprawde coś czego nie dostanie.

 

Mówiłem ile mu oferuje jednak się nie zgodził. I nie bądź hypokrytą tutaj wypowiadająć się mówiąć "Nie macie nic do powiedzenia związanego z licką to się nie wypowiadać..." skoro Ty tak właśnie zrobiłeś, a my rozmawialiśmy o właśnie licytacji tego pojazdu, koniec i kropka.

 

Moja oferta 105k nadal aktualna.

Janeg nie przejmuj się Pietrkiem bo on się wszędzie wtronca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krypton, on go ma od stycznia bo przy mnie kupował...

 

Tak samo jak ty janek myślisz że ktoś da 300k za eleganta...

 

Nie macie nic do powiedzenia związanega z licką to się nie wypowiadać...

Pietrek,miałem tego owego Buffalo z ID 252 i przebiegiem mniejszym bo 300km, kupiłem go od Cola* za jedyne jak się nie mylę 50k,po kupieniu wystawiłem go na giełde SF było dużo chętnych,nagle natoczył sie do mnie były support Bossik(Paul_Power) więc mu sprzedałem za 79k,potem jak się nie mylę wyceniał go Nukill i wycenił go na 80 Max.+ ten teraz przebieg to jest warty może z 70-90k.tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin